Záložky

APB Reloaded online

Alternatívne názvy: APB Reloaded online

APB Reloaded on-line - novú návykovú hru pre viacerých hráčov, hovorí o opozičnej gangy a políciou. Akčná hra sa odohráva v našej dobe, a užívateľ má možnosť osobne sa podieľať na demontáž a ovplyvniť ich výsledok.

Pôvodne na nlayn hra APB Reloaded vyvinutý Realtime Worlds, ale po získaní Gamers prvý, to bolo podstatne lepšie a prináša na ďalšiu úroveň. Pri vývoji hry podieľal David Jones, ktorý je developer slávnej hry GTA.

APB Reloaded online hra má nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

- Operačný systém: Windows XP;

- CPU: Core 2 Duo 2. 13 GHz

- RAM: 2 GB

- Video: 256 MB Radeon X1800;

- DirectX 9. 0s;

- Voľné miesto na pevnom disku: 5 GB

- Rýchlosť pripojenia k internetu: 512 kbit / s

V praxi sú tieto parametre pre jednoduché hry nemusí stačiť. APB Reloaded online hra , ktorý má nasledujúce odporúčané požiadavky:

- Operačný systém: Windows Vista / Windows 7,

- CPU: 2. 4 GHz Intel Jadro 2 Quad alebo ekvivalentné;

- RAM: 4 GB;

- Grafická karta: GeForce 8800 GT 512 MB alebo ekvivalentné;

- Širokopásmové pripojenie k Internetu.

Ak parametre spĺňajú požiadavky počítačových hier môže byť potom sa p egistratsiya hre APB Reloaded . APB Reloaded on-line registrácia trvá veľmi málo času a vyrobené tak pohodlné. U tejto online hre musíte vybrať "Stiahnuť", potom sa stiahne súbor "Zapuskatre." Akonáhle je súbor v počítači nainštalovaná, stačí ho spustiť, a postupujte podľa pokynov. V tomto p egistratsiya APB Reloaded končí a môžete pokračovať priamo do hry.

A gras APB Reloaded on-line umožňuje užívateľovi hrať za jednu z dvoch frakcií: Criminals alebo Enforcers .

Criminals - táto frakcia z banditov, oni sú iniciátormi trestných činov v San Paro. Bandits - to sú ľudia, ktorí pokojne dobre, nežije, a neustále organizovať rôzne poruchy, ako vyvolať násilné reakcie polície. Stál na strane banditami, bude užívateľ musieť vykonať dve hlavné úlohy zločineckých gangov mesta. Prvá úloha nebude veľmi zodpovedná, v podstate všetko, čo bude znížená na carjacking a potom doručená na správnom mieste, kreslenie graffiti, krádež drog, a podobne. Pretože všetky tieto úlohy, bude orgán prehrávače stúpať, a to bude mať zložitejšie, zodpovedný a nebezpečnú prácu. Samozrejme, že tam rastú a odmenou za odvedenú prácu. A grata v on-line hry APB Reloaded banditi tiež zaujímavé, pretože rozmanitosť a originalitu pracovných miest získať. Napríklad, ak je na začiatku misie bola uvedená prácu len kradnúť a brať auto na správnom mieste, práce potom môže byť výrazne doplnená v závislosti na situácii, v ktorej došlo hráč. A samozrejme, že táto situácia bude musieť zistiť, čo nie je vždy ľahké, ale vždy fascinujúce.

Enforcer. A grata v on-line hry APB Reloaded polície - to znamená chrániť a brániť mesto od banditov. Povinnosti zločinci v policajných úlovku v cene, to nie je tak ľahké. Nie každý ide efektívne chytať zločincov. Hra pre políciu, hráč obdrží úlohy od agenta PRENTISS tigrov a Praetorians. Policajnej práce je veľmi jednoduchá a nie je to nebezpečné. Napríklad úloha dodať zlato alebo veľkú sumu peňazí z bodu A do bodu B, je ťažké a nebezpečné. Cez obrneného vozidla a ďalších vylepšených bezpečnostných opatrení, je možné, že vzácny náklad bude zastavený. Iste banditi už viete o trase a budú pripravení na útok v každom okamihu. Môžete, samozrejme, unáhlený spech priamo na požadované miesto, a naedyatsya, že banditi nemajú čas, aby správne reagovať, ale môžete prísť s inou cestou, potom útočníci ho bude prenasledovať oveľa ťažšie.

Grafika v tejto hre na najvyššej úrovni, ako presne a vyspelý systém riadenia.

Kto APB Reloaded hry rozhodne užívateľom. Jediná vec, ktorá presne vieme, čo hrajú APB Reloaded Bude zaujímavé bez ohľadu na to, kto hráte.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more