Záložky

hymna

Alternatívne názvy: Anze

Game Anthem dobrodružstvo na 10 rokov.

Niekoľko rokov trvalo štúdio spoločnosti BioWare na uvoľnenie úplne nového herného produktu s fantastickým príbehom. Hra Hymna, ktorá je stále vo vývoji, vyvolala herný svet, najmä po výstave E3 v roku 2017.

Z prezentačného videa bolo jasné, že Anthem bude čoraz viac ochotný hrať hru a očakáva neuveriteľné dobrodružstvo. A budú sa rozvíjať na platformách:

  • PC
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Ale najzaujímavejšou novinkou je, že autori projektu plánujú sprevádzať svoje potomstvo v priebehu nasledujúcich 10 rokov. To ešte jednoducho nie je jasné, bude to pokračovať v podobe doplnkov alebo individuálnych hier.

Hymnus po apokalypsii.

Download Anthem môže byť od roku 2018, aby vývojári mali stále čas zaplaviť vesmír, ktorý vyvinuli, s novými zázraky. Musíte sa usadiť v čase, keď bola planéta katastrofa. A stalo sa to už pred dávnou dobou, súdiac podľa opustenia divokých krajín. Ľudia sa usadili v starých ruinách jedného veľkého mesta. Dnes ich môžu udržiavať len v stave, ktorý je životne prípustný, tým, že ich chráni pred stenou "veľkej zeme".

Je jasné, že sa jedného dňa stala strašná nehoda, ktorá zničila civilizáciu. Iba niekoľko ľudí prežilo a nežije, ale prežíva v tomto novom svete. Niekedy sa musia dostať mimo ich osady. Na tento účel boli vyvinuté špeciálne ochranné obleky vybavené trvanlivými brnení. Úplne chránia ľudí pred vonkajším prostredím, ale to, čo sa viac obávajú atmosféry alebo skutočnosť, že v nej žije, nie je ešte jasné.

V tejto akcii na hranie rolí nie je nedostatok nebezpečných situácií. Každý deň bude musieť prežiť, bojovať a vymaniť sa z ťažkých situácií. Keď sa stanete žoldnierom, spolu s troma partnermi pôjdete do Antény, aby ste sa zahrali a preskúmali divokú prírodu. Je plná všetkého zla, ktoré je kedykoľvek pripravené na útok. Keď opustíte hranice mesta, buďte opatrní, pretože odteraz váš život visí závitom. Spolu s príšerami, ktoré obývali divokú džungľu, existuje mnoho ďalších odporcov obyvateľov nepriateľského osídlenia. Tiež hľadajú zriedkavé artefakty, ktoré uľahčujú život v ťažkých podmienkach.

Preto je lepšie prejsť na nebezpečnú cestu ako tím, aby ste si mohli kedykoľvek pomôcť. Vypracujte plán, postupujte ďalej a získané položky prinesú spoločný prospech všetkým účastníkom operácie.

Informácie o zariadení.

Oddelene by sa malo povedať o kostýmoch a zbraniach. Obleky, v ktorých sú hrdinovia oblečení, sú exotikou "Javelin" a sú vybavené všetkými funkciami pre prežitie v nehostinnom prostredí. Sú rôzne a každý je vybavený vlastnou zbraňou. Avšak každá možnosť sa môže zmeniť, keď sa čerpá, a to sa deje obvyklým spôsobom.

  • Vyhľadať terén
  • Vyberte položky
  • Použite ich na modernizáciu osobného vybavenia (kozmetika, zbraň)
  • Povlať a kúpte chýbajúce položky

Najlepšie obrnené oblečenie, budete mať možnosť nielen urýchliť pri behu, ale aj lietať s jetpackom a dokonca aj potápať pod vodou. Rozšírenie umiestnení poskytuje úlohy, ktoré sa budú musieť držať v rôznych prvkoch.

Všetko, čo musíte urobiť v Anthem, ovplyvňuje vás a životné prostredie. Hráči budú čeliť zrážke s nezvyčajnými javmi, výbojom bleskov, otváraním portálov v iných rozmeroch a novými planétami. Čo sa deje okolo, fascinuje a trochu desivé. Otvorený svet zaujme a dynamika toho, čo sa deje, sa udržuje v dobrom stave počas hry.

 

hymna