Záložky

Anno 2070

Alternatívne názvy: Anno 2070, Anno 2070

Anno 2070 hra - hra pochádza z budúcnosti. Tento projekt nikdy neodpočíva na vavrínoch. Vývojári tejto hry sa neustále zlepšuje svojich potomkov, vytváranie viac a viac nových prírastkov, vrátane opravy chýb, nové misie, nové zamestnanie, lepšie zbrane, schopnosť stavať nové budovy, a oveľa viac. Hra sama o sebe je veľmi chytľavá stratégia z kvalitnej a krásna - grafika je naozaj úžasné. Zábava príbeh a hrateľnosť nie je príslušný už zhromažďujú na monitory hráčov zo všetkých kútov sveta.

Hra Anno 2070 budú prevedené na vás v budúcnosti - a to, v 2070. Globálne hladina mora sa výrazne zvýšil a zničil mnoho veľkých miest a miest po celom svete. Zmena klímy na planéte, a teraz väčšina zostávajúcich pozemkov na povrchu vody práve stala neobývateľnou. Mnoho herných kritikov musel priznať, že najúspešnejší stratégiu pre projekt, existujúce dnes. Na druhej strane, Anno 2070 ponúka účastníkom prepravené do úplne nového sveta, kde sa na každom kroku očakávate dobrodružstvo.

Aby si môžete zahrať v Anno 2070 je úspešný, budete musieť naučiť, ako ľahko získať všetky potrebné zdroje, budete musieť zdokonaliť svoje zručnosti v rokovaní a naučiť sa základy obchodovania. Je potrebné poznamenať, že hra realizuje najviac univerzálny a komplexnej hospodárskej stratégie všetkých, ako sa stretli. A tak si môžete predstaviť, čo tento projekt je, môžete sa pozrieť na Anno 2070 Video prívesu.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť pre-kúpiť prístupových klávesov a stiahnuť hru. Pretože projekt je interaktívny, a potom do toho na Vás čaká už tradičný proces registrácie. Dnes hra Anno 2070 nemôže byť bez - hry minimálne náklady - 220 dolárov. Ale verte mi, že tento projekt plne ospravedlňuje jeho náklady. Akonáhle sa dostanete prístupové klávesy, môžete anno 2070 stiahnuť a nainštalovať do počítača, navyše ku všetkým prichádzajúcim k dispozícii zadarmo demo verzie hry.

Skutočnosť, že hra v súčasnosti preložená do ruštiny, jeden by nemal zmiasť - riadenie je veľmi jednoduchá a môžete si ju na intuitívne úrovni.

Akonáhle ste schopní stiahnuť Anno 2070, bude zaoberať vývojom budúcej spoločnosti. Budete mať možnosť kolonizovať nové ostrovy a frustrujúce vlastné veľkomestách. Budete mať možnosť stavať nové továrne a jedinečná, ako je robotostroitelnye, ťažby diamantov a rafinérií.

V Anno 2070 je realizovaný úplne unikátny systém kontroly a herné mechanizmy. A, samozrejme, pred vami čaká mnoho úplne nových úloh a questov. Teraz sa účastníci projektu bude môcť stavať ich mesta také architektonické majstrovské dielo, ktoré nebolo doteraz videli v nejakej hre.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more