Záložky

Nahnevaný Zvieratá

Alternatívne názvy: Angry Animals, hnevá zvieratá

Angri Patsy hra s nádhernou grafikou a zaujímavým sprisahania vám umožní ponoriť sa do nádherného rozprávkového sveta plného dobrodružstiev a boja. "Milióny pred rokmi, zvieratká užívať si života na Zemi. Ale ... "- začína týmito slovami jedného z najhorších konfrontáciou predátormi a bylinožravcov. A teraz je čas zasiahnuť obnoviť poriadok a obnoviť rovnováhu.

Pripojte sa do hry hnevá zvieratá jednoduchý: najprv musíte vybrať meno a pohlavia charakteru, a potom vyberte Zobraziť - mačky, veveričky alebo tučniaky. Domy postavené proteín rýchlejšie mačku rýchlejšie čistenie územia a stavebné tučniakmi ľahšie znášať zlo dinosaurs útok. Nahnevaný Zvieratá registrácia on-line umožňuje, aby zvážila, aké výhody sa chcete dostať - Cat agility, rýchlosť, silu alebo proteínové tučniakov. Čoskoro v hre budete pomáhať asistenta. Ak hráte pre mačky, tí mu budú hovoriť "Kitty".

Nahnevaný Zvieratá umožňuje prehrávať z akéhokoľvek miesta, kde je počítač a internet, pretože systémové požiadavky pre túto hru, že sú jednoducho smiešne - prístup k internetu, prehliadač s podporou Flash (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, atď . ), A počítač, ktorý nemôže vyrovnať s takým hry, ak to nestojí Polytechnic Museum, to bude čoskoro.

V tejto hre sú vlastnosti znakov, ktoré majú vplyv na výsledok bitky s dinosaurami: to Bravery, veľkosti, Starostlivosť o telo, starostlivosti, vedenie, skryť a podľa pretekať niektoré z nich sú lepšie ako ostatné rozvinuté.

Registrácia hnevá zvieratá skončila a hra už začala. Medzitým, vaša raketa zlomil, a neviete ako ďalej na malom ostrove úplne cudzie na vás planétu. Po prvé, budete musieť vyčistiť priestor pre výstavbu buriny. Možno u nás nájdeš niekoľko užitočných zdrojov počas výkopu. V prvom rade je potrebné vytvoriť mliečnu farmu, ktorá bude produkovať 10 jednotiek mlieka za hodinu.

Nahnevaný zvieratá online hra má nasledujúce sadu zdrojov - drevo, kov, energia pre budovy, rovnako ako mlieko a byliny pre udržanie zdravého tela. Nahnevaný zvieratá online hra má rozvinutý systém questov a rôznych úloh, z ktorých prvé bolo jasné miesto k životu a vybudovať farmu. Teraz sa môžete dostať svoje zaslúžené ocenenie - 10 drevo, kov 10, 10 a 10 energie mlieko. Ďalším krokom je výstavba budov pre výrobu jednotlivých zdrojov - ako napr píly alebo železa bane. Okrem toho, každý z domov má zlepšiť - napríklad, ak máte skúsenosti a dostatočné finančné prostriedky môžu obrátiť vašu pílu na pílu a vyrábať mnohonásobne viac prostriedkov. Ale zatiaľ čo vaše mestečko nie je schopný odolať príliv predátorov, tak jemne správať. Ďalej budete musieť vybrať nastavenie mesta. Potom, čo zachytil základné zdroje by bolo pekné, pomaly, ale isto začínajú opravy raketu, bude vám príležitosť urovnať mesiac, ktorá je tak bohatá na prírodné zdroje. Medzitým, vaše mesto je dokonca postavená veterné elektrárne a ste pripravení k obrane, dinosaury chytil ťa nepripraveného a vziať všetky zdroje. Zostavte si potrebné budovy a urobiť všetko pre to, aby obnoviť spravodlivosť v rozprávkovom svete. Potrebujete sa brániť, alebo budete hrať hnevá zvieratá a pochopiť, že sú porazení.

Play hra hnevá zvieratá on-line a jednoducho neuveriteľne zábavné a farebné grafiky opustí len tie najlepšie dojmy a čas strávený v hre sa nezdá byť úplne strávil v shuffle. Zahrajte si on-line hra hnevá zvieratá lepšie s priateľmi, pretože spolu môžete rýchlo a ľahko poraziť zlé dinosaurami. Tiež hra má všeobecné hodnotenie, ktoré vám umožnia pochopiť, na akom mieste vo svete ste, a vy budete môcť pomôcť, alebo rušiť niektoré ďalšie hráča na ceste k víťazstvu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more