Záložky

Anarchy prihlásený

Alternatívne názvy: Anarchy prihlásený, Anarchy

Anarchy prihlásený hra je uznávaný všetkými MMORPG, ktorá je nastavená v ďalekej budúcnosti na planéte Rubi-ka.

Planet vzťahuje na krvavý boj medzi korporáciou Omni-Tek a povstaleckými klanov pre kontrolu nad planétou, rovnako ako vklady notu (palivo pre nanorobotov). Začnite hrať hru Anarchy prihlásený máte ako rezident jednej z planét v galaxii provinčnej behu pomocou mocného spoločnosti.

Hra Anarchy prihlásený urobiť graficky celkom pekné, je to dobrý pocit, že vývojári pracovali dej, a je dobre zvolená hudba.

Predtým, než začnete hrať Anarchy prihlásený, musíte byť registrovaný. Pripojte sa do hry Anarchy Online je štandardný:

Vyžaduje užívateľské meno

E-mail

Ak chcete zadať a potvrdiť heslo

Prečítajte si licenčné zmluvy a užívateľské

V prípade potreby, môžete sa prihlásiť k zasielaniu noviniek Funcom. A ak ste registrovaným užívateľom Funcom, potom znovu zaregistrovať nemusíte, jednoducho skočiť priamo do druhej fázy. V Anarchy Online registrácia zahŕňa sťahovanie herný klient. Stiahnite si originálnu hru klienta a jeho inštaláciu na vašom počítači, budete mať prístup nielen k pôvodnej hre, ale aj k jeho doplnenie nótu Wars, tieňov, Alien Invasion, Lost Eden a dedičstva Xan.

Keď Anarchy Online registrácia je kompletný, budete vyzvaní na vytvorenie znaku: určiť zlomok (Neutral, Clan, Omni-Tek), rasy, pohlavia, jedinečné zručnosti a povolania budúceho charakteru.

V Anarchy Online môžete hrať za jednu zo štyroch pretekov. Homo Solitos viac než akákoľvek iná označené moderného človeka, a rasových vlastností, pomôžu hráči uspieť v každom povolaní, ale nemôžu špecializovať v jednej oblasti. Atroksy - to bezpohlavné bytosti s veľkou silou, vytrvalosťou a oddanosťou, takže silu a vytrvalosť vyššia než u iných rás, ktoré im umožní byť veľkí bojovníci.

Opifeksy - závod vytvorený pre spravodajské a tajné operácie sa vyznačujú vysokou úrovňou Agility a vyhýba, čo umožňuje jeho členom, aby sa vyhla väčšinu útokov.

Nanomagi - najmladší závod, intelektuálne a duševne vyvinuté, ale s obmedzenou silou a vytrvalostné parametre, ktoré môže existovať iba na planéte Rubi-Ka, pretože špecifické činnosti organizmov.

Anarchy prihlásený hra vás zavedie do mnohých a mnohých rokoch, v meste budúcnosti, kde herné postavy pohybovať po meste v autách a lietadlách, kde je každá postava nesúca rôzne zbrane, vrátane strelných zbraní, komplex akékoľvek užitočné a nielen ochranné zariadenia.

Vyrovnanie v Anarchy prihlásený môže byť do istej miery koreluje s iba stredoveké hračky, za predpokladu, že máte k nákupom nie kúzelníci a rôznych výrobcov, a automatizované sklady a nanotechnológií, namiesto toho, aby študoval kúzlo bude používať mozgové implantáty .

V Anarchy prihlásený, as v stredovekých hrách, čakáte na bitky, tímovej výlety a obrovské množstvo questov. V hre Anarchy prihlásený budete môcť čeliť len jediný problém: Kde získať niekoľko ďalších hodín v deň stráviť na hru, ako sa ponoriť do sveta Rubi-Ka raz, je nepravdepodobné, že čoskoro sa odtrhnúť od nej. Zahrajte si online hry ako Anarchy fanúšikov ako obvykle MMORPG a fanúšikom futuristické hry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more