Záložky

Alfa Empire

Alternatívne názvy: Alfa Empire

Alpha Empire online - strategická browser-hračka k rukám hráčov, vzrušujúce rozsiahle vesmírne bitky o kontrolu nad galaxií Alpha. V tomto najkúzelnejší a fantastické pozemku s ohromujúcou grafikou akéhokoľvek štýlu fantasy fanúšikovia sú jednoducho nie sú schopní opustiť ľahostajný!

Aby bolo možné oceniť najnovšie technológie, ktorá je vyrobená s použitím Alpha Empire online hry, musí počítač spĺňať nasledujúce minimálne systémové požiadavky:

1.

, Pentium 133 MHz (alebo podobný): Procesor

2. Vnútorná pamäť 16 MB,

3. Voľné miesto na disku - 60 MB.

Ak všetko pôjde dobre, pokojne pokračujte na registračný formulár v hre Alpha Ríša:

Zadajte prihlasovacie údaje - meno, ktoré budete potrebovať k hre Alpha Ríši;

Platnosť e-mail adresu pre zasielanie herné novinky alebo obnovenie hesla,

Použite heslo,

Heslo ešte raz;

Zadajte anglické slová z obrázku.

Stlačením tlačidla "Start Game" Alpha Ríša etapa dokončenie on-line registrácia. V ďalšej fáze - výber z in-game závodov, krátkym popisom, ktoré si môžete prezrieť na oficiálnych stránkach pred prejdite na stránku registrácia Athanaton:

1) pozemšťania (oni - ľudia) - väčšina mladých miestnej preteky, ale už oznámila svoj zámer kontrolovať priestor územia. Charakteristickým rysom - kombinácia brnenie / výkonu / rýchlosti - umožní im dobyť obrovské rozlohy vesmíru.

2) Ksenoborgi (chrobáky) - dokonale adaptabilný a početné závod, v ktorom Alpha ríše hrajú celkom zaujímavé, pretože obnoviť rýchlejšie než všetci zdraví a energie, majú najväčšie šírenie škôd a ich lode - najlacnejšie.

3) Drakkar - veľmi staré, ale nie-ľudský, závod. Zvážte sami nadradený iným pretekom, ktoré, podľa ich názoru, takmer nelíši od zvierat. Najvhodnejšie pre tých, ktorí majú v úmysle zúčastniť sa hry, nie viac ako 1-2 krát denne ako lode Drakkar obchod s energiou najpomalšiemu, ale mnoho. Tiež, ak nechcete túži hrať hry on-line Alpha ríše častými útokmi na cudzích krajinách, ale len chcem, aby v pokoji rozvíjať v ich systéme, len sa uchyľovať k nútenej obrany - tento závod bude vyhovovať najlepšie.

Takže ste sa rozhodli pre "populárne" a začal konečne hrať hru Alpha Empire on-line. Čo uvidíte v prvom rade:

-Star,

Planet;

Niekoľko asteroidy.

Na tomto mieste budete v sektore domácností ("Metropolis") - Váš osobný priestor, ale dostať tam, kam nikto nemôže. Hlavné rovnaká akčná hra Alpha Empire Online sa odohráva v spoločnom galaxie sa skladá z niekoľkých odvetví, ktoré ubytovať tri až sedem planét každý. Ak chcete získať všeobecného galaxie, otvorený portál a odoslať ju cez kolonizátor.

A čo je najdôležitejšie, čo stojí za zapamätanie:

V metropole nemôže dostať nikto, ale vy,

Slabá-cez portál môže prejsť iba kolonizátorov a prieskum;

Môžete sedieť celý život v metropole, ale s najväčšou pravdepodobnosťou budete mať z toho unavená. Vytvoriť kolónie! Najmä bez kolónií, bude hra mať význam;

Mapa nemôžete nájsť svoj systém, jednoducho preto, že tam nie je.

Poriadok vecí, ktorý diktuje online hra Alpha Empire, sa scvrkáva na nasledujúcich akcií: šetrí zdroje, k štúdiu trojrozmerné technológie strom technológií pre zlepšenie planéty a kolonizovať nové zostavenie flotilu! Určite niečo, čo majú robiť a kde rastú, tak ... vitajte do vesmíru na palube!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more