Záložky

Lákať

Alternatívne názvy: Allure, Glamour

Vitajte vo fascinujúcom svete fantázie Allure on-line!

Počínajúc tento svet dal veľký pán, čo vytvoril z chaosu neba a zeme. Pán zeme je obývaná ľuďmi, obloha vymazané duchmi. Potom sa na Zemi objavil mazaný zlých kúzelníkov, ktorí našli silu zo zdroja, ktorý bol nazývaný "krv Veľkého Pána." Mágovia počúvať sily prírody, s ich kúzlami, kúzelníci podriadený slabú ľudskú myseľ. Clan duchovia, hrdo nazýva sám seba "Pán tela," opovrhoval smrteľníkmi žijúci na Zemi. Kúzelníci a duchovia bojovali medzi sebou o moc nad svetom, a tam bol žiadny koniec tejto vojny, a bol v ňom víťaz.

Medzitým ľudia vytvorili dva mocnú ríšu a vzal svetový osud vo svojich rukách. Rozhodujúca bitka bola vyhraná Žltého cisára. Allied núti kúzelníkmi, liehoviny a ľudia, ktorí klaňali sa im, bola rozbitá, ich pán bol zabitý v bitke. Najsilnejší z troch kráľov bol uväznený v magickom nádobe.

Deväť storočí ľudí, kúzelníkov a duchov žili vo svetovej ríši ľudí sa rozrástla a prosperovala.

Ale v priebehu storočí sily kúziel oslabená.

A kláštornej kúzelník, sa stala stelesnením zlých síl, ktorí túžia na slobode, túžia zničiť a zotročiť ľudskú rasu je nádherný svet, ktorý zahŕňa Allure online hru.

Kde je statočný bojovník, ktorý porazil sily zla? Je-li múdry kúzelník, ktorý krotí zlých duchov a nepriateľov sa ponoriť do prachu? A kde je múdry generál, ktorý povedie armádu mužov do boja a zachrániť svet pred skazou? Možno, že ich budete stáť hrdinom a záchrancom tohto krásneho sveta?

Allure on-line hra má veľmi skromné ​​požiadavky na systém

  • Intel Pentium IV 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB grafická karta
  • Pripojenie k internetu

Ak chcete začať hrať hru Allure on-line, musíte sa zaregistrovať herné postavu.

Pripojte sa do hry Allure je veľmi jednoduché. V pravom hornom rohu bloku "Autorizácia" kliknite na tlačidlo "registrácia".

Na ďalšej stránke zadajte login (kto razil meno svojho hrdinu), zadajte silný heslo a jeho e - [ _20_] mailová (jedná - ide o aktivačný kód). Tiež je potrebné prečítať a potvrdiť svoj súhlas s , pokiaľ ide o túto dohodu a pravidlá hry .

Kliknite na tlačidlo "Registrovať". Allure-line kontrola prešiel.

Ak chcete hrať hru on-line Allure, musíte si vybrať znak z nasledovníkov troch škôl mágie a bojových umení - tri hrateľné triedy .

Cobo - majstri boja s mečom, skvelý útok a obrana, schopná skrotiť divoké zvieratá, a premenili ich v verných priateľov a kamarátov.

Amrita - mocní čarodejníci, ktoré sú predmetom sily vetra, zeme a ohňa. Pomocou kúzla a kúzla, môžu okamžite nasťahovať priestor a dodať zdrvujúcu údery na veľké vzdialenosti.

Prívrženci PO - strelci, a majú silu vetra, rovnako ako luk a šípy. Hlboké znalosti filozofie a schopnosť k self-koncentráciu, aby boli nezastaviteľný v boji.

Medzi stúpencami rôznych škôl je neustály boj o nadvládu, z ktorých každý má svoje vlastné silné a slabé stránky.

Allure prihlásený hra vám dáva možnosť vybrať si príjemný charakter, ktorý bude vyhovovať vášmu vkusu a schopnosti.

Registrácia Allure odhalí vám obrovské fantasy svet starovekých mystérií a zázraky, vytvorené pomocou najnovšej počítačovej technológie. Dokonale čitateľné, jasné a realistické krajiny sa líšia v závislosti na ročnom období a počasí. Uvidíte, ako sa kvety kvitnú na jar, v lete teplo a sucho, na jeseň listy žltnú a pádu. V zime je všetko pokryté snehom a ľadom, a dostane pár zlovestný, pretože v zime - zatiaľ čo zlí duchovia.

Play Allure - to znamená, že preskúmať tajomné pivnici bojovať desivé príšery a takmer neporaziteľný bludisko . Víťazstvo bolo ťažké, ale odmeny sú skvelé - kúzlo artefakty , magic Kniha , otvára cestu k novej a novej hry lokalít, s novými úlohami a questy, nové nepriateľov a ocenenie. Boj môže byť aj sám a s tímom dôveryhodných priateľov.

Samozrejme najzaujímavejšie - je to súboj s ostatnými hráčmi dvojhru a masívnych bitkách .

Ak ste unavení z boja, alebo jednoducho chcú upgradovať svoje zbrane a brnenia, môžete skúsiť sami v úlohe obchodníka .

Collect päsť vôľu a odvahu, pozvať naozajstných priateľov a začať hrať v Allure!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more