Záložky

Allods Online

Alternatívne názvy: Allods Online

Allods on-line - to je prvá naozaj stojí za to hrať ruskí vývojári svetovej známosti. Bohužiaľ, ruské MMORPG hry nie sú moc užívateľov poteší, ale on-line hra Rage - to je jasne výnimka z pravidla. Cez rozsiahle testovanie, aby odstránili všetky druhy znevýhodnenia, vývojári odviedli skvelú prácu, ktorá nesie ovocie - hra Allods prihlásený spôsobil rozruch okolo vás!

Pripojte sa do hry Rage beží na štandardnom programe pre tento druh hier. Ak chcete začať, budete musieť stiahnuť klienta, alebo je tam možnosť, aby si ju kúpili, a zrazu kompletný s určitou rezervou "lokálnej meny". Allods Online registrácia je aj vytvorenie ich profile na webe. Takže po dokončení registrácie Rage, môžete prejsť priamo do hry.

Ďalej musíte určiť jeho povahu, že najprv bude robiť dosť ťažké. Tu je potrebné zvoliť, ktoré triedy, rasy, a strana konfliktu bude liečiť podriadený. Zahrajte si online hru Rage je možné dvoma frakciami - Ríše a Ligy. Prirodzene charakterizované svoju vlastnú jedinečnosť, a preto je každý znak má svoje vlastné odmeny. Tiež na začiatku hry budete musieť vybrať vzhľad hrdinu, čo je potrebné brať vážne, pretože hra sa zmení vzhľad nemožné. Hra má šesť parametrov výberu postavy. A ak hráte za pohanom, a bude potrebné, aby váš maznáčik prezývku.

Ďalšie možné pretekať a triedy. Allods Online je hra, kde v Ríši, nasledujúce preteky: Orcs, Hadagantsi a rebeli. Hra pre ligu, môžete vybrať: elfovia gibberlingom, Kaniytsev. Samozrejme, že výber charakteru, musíte si uvedomiť, že každý z nich má svoje výhody a nevýhody. Tým, že je potrebné zvoliť znak, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu štýlu hry.

Zahrajte si hru Allods prihlásený, môžete sa pre nasledujúce triedy: Sprievodca, Scout, bojovník, mystik, Templar, Priest, pohanských a Necromancer.

Docela dobre pomáha hrať Rage obchod dar, ktorý je tiež nazývaný obchod kuriozít. Je možné kúpiť všetky, že duše túžby, z rôznych elixírov a zručností, a končiac rôznymi doplnkami pre vaše astrálne vozidlá. Môžete si tiež zakúpiť rôzne druhy pomoci v remeslách a jedinečný štýl jeho charakteru.

Zaujímavosťou hry je, aby sa svadby. Ak chcete, aby vaša postava sa stala bližšie a šetrnejšie k charakteru svojho priateľa alebo priateľku, môžete chatovať v hre uzavrieť tento posvätný zväzok.

Hra množstvo rôznych vecí, ktoré môžete získať na vykonávanie úloh vybraných davy a mnoho ďalších, kde. Pri absencii potrebných vecí, môžete vždy použiť aukciu, kde je takmer všetko.

Je celkom ťažké hra sa vyrovnáva. Ak počiatočné hladiny, je to ešte znesiteľné, senior - len vrah! Preto bez pomoci obchodu Donata neurobil.

Zvýši možnosť použitia hrdina môže uctievať iných bohov. K tomu je potrebné zakúpiť špeciálne položky z obchodu Donato a myrhu látky, pre ktoré bude účtovaný herné menu. Ale výsledok stojí za to! Zisk, ako je napríklad poškodenie o 50%, je celkom pôsobivé.

V hre je sedem profesie. Tie možno zhruba rozdeliť na tie, ktoré sú vyrábané predmety, a tie zdroje, ktoré sú zhromažďované.

Dôležitým aspektom hry je vaša povesť. Môžete si ju vyzdvihnúť prerušenie monštrá alebo plnením rôznych úloh. Ak chcete mať najväčšiu povesť tým či oným frakciu, pretože ovplyvňuje veľkosť bonusov, ktoré dostane od neho.

Rysom hry je tiež zverejnený "ruský" tému, ktoré nie je zlé, priviedol k životu. Nie tak celkom zvyknutí vidieť Orc prechádzal ulicami 50. rokov, ale súhlasí s tým, že každá hra by mala byť "zlatým klincom" a v tejto hre je výrazný. Allods online hra je úplne zadarmo, ale s cieľom urýchliť proces vývoja postavy a "sebavedome postaviť na vlastné nohy" v obchode k dispozícii Donato. Samozrejme, za všetko, čo robí život jednoduchší ktorá má byť zaplatená, a bez výnimky je obchod Donato.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more