Záložky

Aliens oproti Predator 2

Alternatívne názvy: Aliens oproti Predator 2

Opozícia zahraničné predátor a začal dávno. Tento príbeh je milovaný milióny divákov, ktoré, samozrejme, a počítač projektu by nemala zbavovať pozornosť. Hra Aliens vs Predator 2 - nádherný príbeh, len všetky úsporné funkcie ságy. Ako vývojár novej hry bola spoločnosť Monolith. Vývojári projektu k nemu s úctou a veľkú zodpovednosť, a to nemôže byť posudzovaná hráči ocenia. Príjemné je, že softvérová spoločnosť nie je len zachované základné myšlienky príbeh vysielané vo filme, ale nemal zanedbávať dej znázornený v predchádzajúcom projekte.

Ihneď varovať, že fanúšikovia dúfajú, cudzie predátora a budú oprávnené v plnej výške. V Aliens vs Predator 2 ks Monolith podarilo zrealizovať scenár hodný uznania najlepších hollywoodskych kritikov. Tu je všetko, čo potrebujete k vytvoreniu triedy akčné hry, so všetkými dôsledkami. Váš hrdina sa bude musieť vysporiadať s živými postavami, realistické scenérie, eskalovať potrebnú atmosféru a vytvára atmosféru, vynikajúce dialóg, čo neznamená, že ďalej na šálku kávy. Jo, a byť pripravení na to, čo hra Aliens oproti Predator 2 je prakticky presiaknutý konkrétny humor, ktorý výrazne zmierňuje napätie a povznášajúce.

Počas hry, ktorá, mimochodom, sa začne až po tom, čo budú môcť stiahnuť Aliens vs Predator 2, zistíte, že jednou z hlavných postáv bude veľa nováčikov. Napríklad prípad by mal byť agresívne vodca skupiny ruských žoldnierov, ktorí kedysi trpel vážnou zuby dravca. Všetky hlavné postavy v ich skóre s násilnými mimozemšťanmi. Realizácia ich opozícia prestal byť ploché a jednotvárne - interakcia medzi postavami je hra zaujímavejšia.

Scény puzzle slúžil skôr neobvyklý spôsob, takže hrať Aliens vs Predator 2 sa stáva oveľa zábavnejšie. Hra tvorcovia sa rozhodli opustiť tradičné jednotnej sebe idúce spoločnosti - miesto, budete musieť zbierať kúsky z dejovej línie, v pravom slova zmysle. Spočiatku sa môže zdať príliš mätúce a nepochopiteľné, ale po niekoľkých minútach zistíte, že to môže vyzerať všetky hry, a to by bolo báječné!

Každá nová epizóda nie je len príbeh, ale aj grafický výkon, hudba, jedinečná atmosféra. Každá z postáv v topánkach, ktoré budete navštívi, má svoj vlastný charakter, individuálne myslenie, ktorý zabraňuje monotónnosť v hre.

Ak chcete vidieť na vlastné oči všetky cnosti projektu, to je, samozrejme, chcete testovať, a budú skúmané pomocou opisných videa Aliens vs Predator 2, ktorý dostatočne zastúpené všetky výhody v hre.

 

Aliens oproti Predator 2