Záložky

Aliens: Colonial Marines

Alternatívne názvy: Aliens: Colonial Marines

Hra Aliens: Colonial Marines - projekt, ktorý môže udržať hráčom v napätí od prvej do poslednej minúty. Budeme sa stretávať s Marine koloniálnej štátov Christopher Winther a hrozné príšery Alien. Strašné udalosti a zodpovedajúce atmosféra intríg a nútený podstúpiť všetky herné kampaň zákona. Aj cez niektoré technické nedostatky, hra vyzerá celkom slušné. Nie nadarmo medzi svojich fanúšikov dnes toľko zástupcov rôznych vekových kategórií a národností.

Aliens: Colonial Marines ks, podľa vývojárov, bol schopný stelesňovať nová generácia motora, umožňuje získať správne osvetlenie. Akonáhle sú tieto technológie budú sa vyskytujú veľmi často, ale teraz sú začlenené do návrhu! Niektorí kritici sa domnievajú, že táto technológia je len schopný vykonať projekt zástupcu minulého storočia, ale v skutočnosti je to len dáva anturazhnye. Neveríte mi? Pozrite sa na to!

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť pre-Aliens: Colonial Marines. Rýchly internet a vhodné torrent tracker zníži na minimum inštalačný proces. Chystáte sa do projektu, uvidíte veľmi vec, ktorú inzeroval osvetlenie a vysoko kvalitné textúry. Ruku na srdce, musíme poznamenať, že všetci rovnakú hru v roku 2013 by mohla vyzerať lepšie, ale v takom rozhodnutí, má svoje čaro. Na konci, viete veľmi dobre, čo Aliens: Colonial Marines, ako hrať v tomto projekte, a ak je to nutné, aby všetky potrebné pre pohodlné nastavenie hry.

Osobitnú pozornosť si zaslúži umelej inteligencie, ponúka zaujímavú hrateľnosť. Pokračovať naše Aliens: Colonial Marines je prehľad príbeh o ňom. Projekt sa uskutočňuje "zbožný" hovoria. Odporcovia takmer nikdy zaútočiť naraz, takže je pravdepodobné vás prekvapí, že majú málo. Účtovať iba atmosféru a vytvoriť žiadny ďalší prínos žoldnierov - väčšinu času jednoducho sedí v prízemí kryte a len občas sa sťahoval z miesta na miesto.

Hra Aliens: Colonial Marines sa nechválil príliš vysokú úroveň zložitosti, ktorý jej umožnil získať priazeň nielen skúsenosti, ale aj začiatočníkov a hráčov. Pozorne sledovať úroveň zdravia v čase a snaží sa, aby sa na to. Čo je pravda na najjednoduchšie úrovni, lekárničky a ďalšiu ochranu je takmer nie je potreba.

Podľa tradície, budete musieť čerpadlo svoju postavu, pomáha rozvíjať zručnosti a zlepšenie výkonu bojové zbrane. Silnejšie zbraň používate, tým väčšia je pravdepodobnosť, že budete rýchlo zničiť nepriateľa. Čerpacia systém je rovnaký pre všetky existujúce režimy, tak sa s tým bude musieť iba raz a pre všetky následné hre.

Na vlastné oči vidieť všetky výhody hry môže byť díval sa na Aliens: Colonial Marines video trailer.

 

Aliens: Colonial Marines