Záložky

Alice: Madness Returns

Alternatívne názvy: Alice: Madness Returns

Hry Alice: Madness Returns - projekt vyrobený v najlepších tradíciách tohto žánru "akčné dobrodružstvo", v ktorej sú všetky udalosti z pohľadu tretej osoby. Ako vývojár hry boli vykonané podľa čínskeho štúdia Spicy Horse. Prvý širšie publikum projekt bol predstavený v polovici roka 2011. Táto hra bola vytvorená špeciálne pre osobné počítače a pre svoje obľúbené konzoly a set-top boxy.

Alice Madnes Späť rozpráva tragický príbeh Alice dievčatá, ktorých rodičia boli zabití v hroznom požiari pred niekoľkými rokmi. Hlavný hrdina prežil, ale táto tragédia neprešiel pre dievčatá bez stopy. Po požiari Alice prevezený do psychiatrickej liečebne, kde mala bojovať každý deň so svojimi spomienkami a obavy. Takže desať rokov liečby v mysli dievčat vytvoriť svoj vlastný svet - druh pekná divov pre Alicu. Počas tejto doby hrdinka sa zotavil a teraz môže opustiť múry nemocnice, ale také traumu jednoducho nezmizne ...

Alice: Madness Returns pc bude demonštrovať naše životy Alice i mimo nemocnice. Dievča sa snaží žiť v tichosti v Londýne, sa pravidelne stretáva s psychológmi, ale hrozné halucinácie stále sa jej to nedovolil. Alice si uvedomuje, že sa ich zbaviť, budete musieť nájsť a uvoľniť príčinu utrpenia. V Alice: Madness Returns sa hrať, ako prax ukazuje veľmi zaujímavé, ako neobvyklý príbeh je vážne uvažovať a vyvinúť úplne atypický technológií hru. V Londýne, hlavná postava mať ťažké časy - sny, spomienky, pár fotiek a potom sa objaví v pamäti. Možno by bolo lepšie, keby to bude žiť navždy v ríši divov?

Ak chcete spustiť hru, budete musieť Alice: Madness Returns k stiahnutiu inštalačného súboru. Moderné torrent trackerov bude to rýchlo a ľahko. Akonáhle vstúpite do projektu, sa dozviete, že jediné miesto, kde spása vašej hlavnej postavy stratila svoju silu. Za celú dobu, kým dievča utiekla z problémov, na jeho vlastné, jeho fiktívne krajiny veľa zmenila, a to aj podarilo preniknúť zlo tu. Ako ste asi uhádli, hry Alice: Madness Returns sa vás na dôležitú misiu - zachrániť Alenka v ríši divov.

Hra je dej je konvenčne rozdelený do dvoch častí, a budú musieť vysporiadať s udalostí, ktoré nastali v čase, a s vzostupy a pády imaginárneho sveta. Výborná grafika umožňuje najlepší spôsob, ako demonštrovať rozdiely svetov: skutočný London je pomerne hlúpy a nudný, ale imaginárny svet je proste úžasné svetlé farby. Sledovať stav hlavného hrdinu môže byť, pokiaľ ide o porozumení, ktoré môžu byť lepšie cez niektoré bonusy alebo poklesu vplyvom nepriateľov.

Osobne zistiť pravdivosť vyššie uvedeného môže byť díval sa na Alice: Madness Returns video trailer, ktorý bude iste intríg vás!

 

Alice: Madness Returns