Záložky

Alamanda

Alternatívne názvy: Alamanda

Alamanda on-line hra, ktorú vytvoril pre milovníkov všetkých druhov hádaniek, ktoré sú zostavené na jednom mieste.

Aby bolo možné hrať hry on-line Alamanda by si mali stiahnuť a nainštalovať herný klient. Po spustení stiahnutého programu, budete musieť zaregistrovať. Pripojte sa do hry Alamanda veľmi jednoduché. Pre začiatok budete potrebovať prečítať používateľskú dohodu a dohodu o ochrane údajov, a potom vyberte možnosť vytvoriť novú postavu. V registračnom formulári Alamanda musieť vymyslieť jedinečný názov pre znak, pridať heslo a e-mail, čo môže byť užitočné v prípade, že zabudnete heslo. Ďalej sen málo, vytvoriť svoj vlastný herný charakter, rozvíja jeho obraz v detaile: účes, farbu pleti, vlasov a očí, tvar nosa a pier, obočia zákruty, vyzdvihnúť oblečenie a obuv. Na tomto Alamanda on-line registrácia je u konca, a dostanete sa na centrálnom námestí. Po krátkom tréningu môžete začať plne Alamanda hry.

Prihlásený hra Alamanda Ponúkame Vám na účasť v ôsmich rôznych typov mini-hier. Hlavným rysom Alamanda on-line je, že tvoji nepriatelia v hre sú skutoční ľudia a nie počítač.

Zahrajte si hru on-line Alamanda najlepšie priateľov, komunikovať s hrou nastaviť špeciálne funkcie. Pohyb po meste v balóne Alamanda používate vynaliezavosť a starostlivosť, môžete si zarobiť hory zlatých mincí a drahých kameňov, s ktorými sa môžete vybaviť vašu záhradu a zmeniť svoju postavu počas hry Alamanda.

Alamanda on-line hra ponúka zvolíte podľa vášho vkusu mini-hry sú k dispozícii. Korytnačky hra, je to, že najprv zložiť do misy piatich korytnačiek, zber sériu tri alebo štyri čipy pre chyby, ktoré zmiznú.

Maze Game duel vo svojej podstate je hra tagu, kde je potrebné držať poklady sprievodcovi.

Hry Collect a roztrieštiť je, že musíte rýchlo zhromaždiť všetkých šesť čísel, ktoré boli uvedené na začiatku zápasu.

V oviec behu budete musieť riadiť ovce, aby nazbierala zlaté mince, ktoré sa nachádzajú na ceste a skákať cez prekážky.

V pamäti víťazstvo, ktorý najprv odstráni z poľa všetky dvojice kariet.

Bingo - hra založená na princípe binga. Ten, kto mal svoje súpera uzavrieť rad vertikálne alebo horizontálne, alebo vzor, ​​ktorý je červená, alebo celá karta.

Casino hry je emulátor kasínové hry: v stávke sú drahokamy, a hráči sa striedajú.

Mačka a myš všetci hráči hrajú na myši. Hrať na ihrisku s kockami. Myš ide, ak sú kosti spadajú 1-4, mačka chodí, keď sa valí 5-6. Ak tím priniesol myš pre opustenie, cena sa delí medzi všetkých členov tímu.

Alamanda hrať so skutočnými hráčmi ako súperi a tím odvolanie na všetkých fanúšikov mini-hier. Akonáhle sa vo fascinujúcom svete Alamanda, čakáte na skutočné dobrodružstvo a veľa nových a zaujímavých priateľov.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more