Záložky

AirRivals

Alternatívne názvy: AirRivals

AirRivals online - bezplatná multiplayerová online hra je simulátor leteckých bojov na futuristického bojovníka. Samozrejme, že to, čo AirRivals online hra patrí do žánru "simulácia", neznamená to, že piloti letectva budú môcť niekedy navštíviť kormidlo lietadla v hre, ale vedenie a funkcia je k dispozícii pre hráčov, je hoden žánru hry.

Pripojte sa do hry AirRivals nemali moc času. Musíte zadať vašu e-mailovú adresu, prezývku a heslo pre prístup k vášmu účtu, a potom aktivujte ju kliknutím na odkaz z e-mailu.

AirRivals - on-line hra, ktorá vás nenechá sa nudiť. Systém riadenia lietadla vo svojom vlastnom záujme: hráč môže kombinovať s normálnymi pohybu pamäti akrobatických obratov a pestrá včas sa dostať von z boja bez úhony, a dokonca zostreliť nepriateľa.

Avialyubiteley budú príjemne prekvapení obrovský výber náhradných dielov pre lietadlá, neuveriteľný arzenál zbraní a rôznych hrateľných tried lietadiel. Bombardéry, bojovníci, napádajú všetky herné AirRivals online obsahuje plné, tam je i lietadlo ... nádrž! Takéto lietadlo môže bojovať vo vzduchu a na zemi.

Napriek tomu, že budete hrať hry on-line AirRivals grafiky v hre je na slušnej úrovni. Veľmi kvalitný dohľadať model lietadla, a čo je najzaujímavejšie - krajiny umiestnenie. Zvyčajne v týchto hrách pozornosti okolitých oblastí získal len veľmi málo, pretože obraz je veľmi dynamický a hráč v zobrazení zóne nie je zameraný. Ale akonáhle budete hrať AirRivals a budete okamžite pochopiť, čo - skutočné potešenie z letu nad krásne kopce alebo nekonečných farebných polí posiata balvany. Vizuálne efekty zručnosti v boji z askéta a efektné, ale je potrebné vzdať hold žánru. Je to stále simulátor.

Poľovníctvo prvýkrát vyžaduje zvyknúť, ale po niekoľkých hodinách je ťažké si predstaviť iný spôsob, ako koordinovať lietadla. Všeobecne možno povedať, že to stojí za zmienku, že práve urobil toto unikátny kontrolný systém, ktorý sa tak rýchlo stal pripojený, a robí hranie udržanie záujmu a urýchľovať na ďalšie a ďalšie bojové misie.

Všetky zbrane v hre môže byť zvýšená bez dovolenia. So zvyšujúcou sa úrovne budú k dispozícii k riešeniu nových druhov náhradných dielov, krytov. Okrem toho, každý nový level si môžete zvýšiť niektoré zo základných parametrov charakteru, ako je ochrana útok, štít, ducha, paliva a energie.

Sociálny systém v hre AirRivals fungovalo celkom dobre, na rozdiel od združenia do miestnej skupiny alebo stálej gildy, hráči dostanú príležitosť, aby navzájom konkurujú v aréne stretom, ktoré prinesie do obrovské plus, hodnotenia a charakteru. Preto, keď Bi začať hrať hry on-line AirRivals, každý pilot jedinečnú príležitosť dokázať všetkým, že je najsilnejší v hre. Pre všetkých, ktorí sa odvážili hrať AirRivals dokonca daná možnosť bojovať s bossmi, spojila svoje sily s členmi cechu alebo prchavé natívny spojencov. Súhlasím, veľmi zaujímavé riešenie pre hry, ktorých funkcia je predajňa príslušenstva simulátory.

Ak máte celý život sníva o nebi, nie coura, pretože cieľom hrať AirRivals, nemusíte inštalovať ďalších klientov a registračné AirRivals trvá len pár minút! A nech mraky nebude limit pre Vás!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more