Záložky

Air Conflicts: Vietnam

Alternatívne názvy: Air Conflicts: Vietnam

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Grafická karta: 256 MB

Miesto na disku: 2 GB

Air Conflicts: Vietnam - arkádové videoherné kde máme ísť na najznámejšie lietadlá polovici 20. storočia cez kelímok z vietnamskej vojny. Ale hra Air Conflicts nie je jednoduchá arkádová hra, prítomnosť početných prvkov simulácie umožňuje ovládanie lietadla bližšie k realite, a bude veľmi ťažké vykonať fantastické zákruty, bez toho aby katastrofálne následky pre posádku, ktorý zažije poburujúce preťaženiu. Hangar Air Conflicts obsahuje asi 20 rôznych modelov lietadiel, vrátane ľahkých stíhačiek, bombardérov a útok americkej a sovietskej výroby. Navyše, hráč bude k dispozícii možnosť cítiť sa ako pilot bojového vrtuľníka, ktorý éry. Všetky modely lietadiel vytvorený s ohromujúcou presnosťou, a boli skopírované z reálnych vzoriek.

A kmotrička, a Švédsko ...

Počas misie Air Conflicts: Vietnam hráč nebude znovu pozvaný k zmene miesta je v riadených lietadiel, cítiť sa ako pilot alebo palubného strelca. V prvom prípade by mal byť schopný kontrolovať dráhu letu lietadla, a v druhej, bude vašou úlohou bude chrániť vaše lietadlo pred nepriateľskými útokmi. V hre veľa misií, kde budete musieť byť pri nízkej úrovni útočných letov pozemné ciele zo vzduchu zbraňami alebo hádzať bomby a posilniť nepriateľská letisko. Hra Air Conflicts: Vietnam má ľahkú taktickú zložku, ak bude k dispozícii ku kontrole jeden z úrovne lietadla, ale tiež budete môcť dávať príkazy poháňané koordináciu útoku taktiky nepriateľa pomocou jednoduchých príkazov.

Misia

Všetky misie kampaň pre jedného hráča hier sa bude konať v nebi, a vietnamská vojna zriedka budete môcť splniť dva rovnakú prácu, pretože zmena nebude jediný druh v oblasti životného prostredia, ale sila nepriateľa, rovnako ako zoznam úloh pre určitú úroveň. Ďalšie úžasné funkcie Air Conflicts, táto hra súvisí príbeh single-player kampaň, kde budú všetky misie prepojené v sérii. Medzi letov si môžete vypočuť na briefingu s cieľmi ďalšiu prácu, a niekedy aj odbočky bude sprevádzaná videom, vyjadrený profesionálnych hercov. Po dokončení všetkých úloh single-player kampaň, hráč bude k dispozícii pre všetky kartové hry pre jednotlivé misie, kde si môžete vybrať svoj vlastný aktuálny prácu a lietadlo. Tu môžete strieľať na nepriateľské pozície na bombardéra alebo sa podieľať na skutočnom vzduchu bitúnkoch u kormidla vysokorýchlostné stíhačku.

Zbrane

Všetky dostupné lietadla v hre budú mať možnosť vybrať si zbraň, kde si budete môcť vybrať ten najlepší arzenál pre tento konkrétny misiu. Počas kampane pre jedného hráča, bude zoznam zbraní, z čoho byť otvorený postupne, a budete krok za krokom k zlepšeniu bojovú silu vášho lietadla zo zamestnania do zamestnania. Za najväčší variability v plnení úloh, môžete vytvoriť zoznam zbraní pre všetky vaše lietadiel a bojovej jednotky v bitke zvoliť, na ktorom bude lietadlo bolo jednoduchšie vykonávať bojové úlohy, postupuje od jeho munície. Táto možnosť je k dispozícii nielen pre Američanov z lietadla, ale tiež pre sovietskej "jastrabov" a budete môcť rozhodnúť, na ktorej strane budete mať úlohu v leteckých bojoch nad Vietnamom.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more