Záložky

Air Conflicts: Secret Wars

Alternatívne názvy: Air Conflicts: Secret Wars

Procesor: Intel Pentium 4 @ 1. 6 GHz / AMD Athlon XP 1600 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Na disku: 4. 5 GB

Air Conflicts: Secret Wars - jedna z častí slávnej arkádovej hry letectvo s malým sklonom v šestnástke. V tejto dobe, sa autori rozhodli vykonať naše hry z neznámych historických momentov svetového letectvo, z ktorých väčšina sa bude konať na frontoch druhej svetovej vojny, rovnako ako nebesia Tobruk, Azerbajdžan alebo Juhoslávie. Hra Air Conflicts: Secret Wars a prekvapujúce hrdina, alebo skôr hrdinka. Krehké dievča v priebehu hry bude riadiť najviac smrtiace lietadla z polovice 20. storočia. A odolať statočného pilota s výzvou DiDi budú najprísnejšie esá Lyuftvafe a sovietskeho letectva. Všetko v hre Air Conflicts: Secret Wars 2011 sedem nesúvisiace hra kampane, z ktorých každá má niekoľko misií. Po absolvovaní každej kampane budeme musieť počkať zvláštne flashback, kedy bude hra nám otočiť počas prvej svetovej vojny, a protagonista väčšina z týchto ciest v minulosti sa stane otcom hlavného hrdinu a postupne sa dozvedáme o histórii zmiznutie statočného pilota, súčasne zvládnuť lietanie na preglejky lietadiel. Lety do knižnice po motorové člny bojovníkov počas druhej svetovej vojny bude vyzerať veľmi kontrastné, ale prinášajú zvláštny nádych a poskytujú pripojenie k času.

Kampaň pre jedného hráča

Hra Air Conflicts: Secret Wars, skôr jeho kampani pre jedného hráča, rovnako ako akýkoľvek simulátor nie je plná najrôznejších krajín. Avšak tento nedostatok, ktorý je obsiahnutý vo všetkých hrách tohto žánru, vývojári Air Conflicts: Secret Wars sa rozhodli používať širokú škálu úloh. Každý z lietadla vo vzduchu konflikty: Secret Wars 2011 bude mať štandardnú sadu zbraní, ktorá sa skladá z guľometov, bômb a rakiet. Každý z nich má svoje vlastné charakteristiky, zbrane majú tendenciu prehrievať, takže nekonečná paľba môže viesť k odobratiu systému zbraní a rýchlejšie dokončenie munície, rakety sú veľmi presné, a poučiť sa z brasyvat bômb s dokonalou presnosťou, musí byť veľa letí cez potenciálny cieľ.

Riadenie

Na rozdiel od mnohých predchádzajúcich dielov série, vedenie je tu skôr ako na simulátore a pomocou klávesnice na myš, keď je to možné, ale ponecháva hráčovi rad významných výhod. Avšak, v prípade potreby, môžete sa prepnúť do arkádového módu hry, kde nie je tak intenzívne cítil, preťaženie a riadenie môže zvyknúť na jediného letu. Pomocou simulácie v konaní bude hra občas ostrejší a viac vzrušujúce, však, študovať zložité krivky a prispôsobenie sa letové vlastnosti musieť stráviť trochu viac času. Jedným z rysov hry bol rozsah adrenalínu, ktorý sa rýchlo naplnená v priebehu nebezpečných zákrut a prenasleduje nepriateľa, alebo za. Keď stupnica bude vyplnené pred koncom času v hre je trochu pomalší a presnosť bude oveľa vyššia.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more