Záložky

Air Conflicts: Pacific dopravcov. Asa Pacific

Alternatívne názvy: Air Conflicts: Pacific dopravcov. Asa Pacific

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Miesto na disku: 2 GB

Air Conflicts: Pacific nosiče - ďalšia časť počítača s prvkami arkádovej simulácie letu lietadla od druhej svetovej vojny. Hra Air Conflicts: Pacific Dopravcovia, známy v Rusku ako Aces of the Pacific nás zavedie do prednej časti bojov medzi americkými a japonskými silami v Pacifiku rozlohu. Hra Aces Tichého oceánu pochádza, ako sa očakávalo v Pearl Bay, lepšie známy ako Pearl Harbor, kde po japonskom útoku lietadla do jednej z najväčších námorných základní v Spojených štátoch, Američania boli nútení sa zapojiť do globálnej vojenský konflikt. Uvoľnené americkí vojaci boli zaskočení, ale trochu vážneho poškodenia oklemavshis stále schopný nájsť rezervy a dať primeranú odpoveď cisársky letectva. Znepokojení týchto dňoch a povedzte nám Air Conflicts: Pacific Dopravcovia 2012, hra, kde si môžete lietať voľne v slávnej vzoriek lietadiel nielen americké, ale aj Japonsko.

Herné

Vďaka arkádovej riadenia komponentov v Air Conflicts: Pacific Dopravcovia 2012 berie veľa času zvládnuť to. Asa Pacific bude riadiť jeho okrídlené lietajúce vraha iba s jedným myši pohybu kurzora, ktorý bude zodpovedný za riadenie letu, a dve tlačidlá sa používajú zbrane a bomby zodpovedné za dumping. Počas niekoľkých misií hráč v hre Air Conflicts: Pacific Dopravcovia nemajú čas na stretnutie sily nepriateľa vo vzdušnom boji, alebo lietanie za nízke hladiny letu, bomby letísk a nepriateľských lodí. Len hra Air Conflicts: Pacific Nosiče ponúka tri rôzne druhy leteckej techniky - rýchle a ľahké bojovníkmi, torpédové bombardéry boj na pozemné ciele a strmhlavých bombardérov na bombových letísk a prístavov. K dispozícii je jednoduchý model role, kde sa hráč bude nabiehať zažiť hľadanie cesty k nemu v druhej bude k dispozícii pre vaše neobvyklé maskovanie lietadla alebo pár nových zbraní. Hra Aces Tichého oceánu a má strategickú zložku, kde hráč môže ovládať celú letku lietadiel naraz pred každým z nich pre zbrane a počas bitky prepínať z jedného lietadla do druhého. Prepínač vám môže pomôcť, ak sa v prípade aktívneho nepriateľstva ste vyčerpali muníciu. Výmena lietadlo, budete späť v podnikaní a počítačovej asistent v tejto dobe bude mať čas na let na letisko, na ďalšiu časť munície na palube svojich zbraní.

Vzhľad a hry v sieti

Vykonajte úlohy na odstránenie nepriateľa dobehu pod vodou alebo antény zariadení a bombardovanie pozemných cieľov, bude riediť veľmi atraktívny vzhľad. Herné možnosti majú rozsiahly zoznam možností, takže si môžete dojednať na vyžiadanie pre seba len pastvou pre oči. Po dokončení všetkých úloh single-player kampaň pobeží cestu do siete bitku, kde sa "nadväzuje na hostine" je k dispozícii všetky karty v režime single-player kampane niekoľko bitiek.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more