Záložky

Aika prihlásený

Alternatívne názvy: Ike Živá

Prihlásený hra Aika - je to zaujímavé, rozsiahle MMORPG hra vyvinutá PvP systém, ktorý vám umožní zúčastniť sa veľkých bitiek, v ktorých sa môžete zúčastniť tisíce hráčov na každej strane. Aika on-line hry hráči sa veľmi pokladaný pre jednoduché použitie a pekným rozhraním, dobre vyvinuté dejinách sveta. V hre nájdete veľa zaujímavých vecí: Revolution, obliehacie nepriateľské hrady a bojovať za pokladom niekoho iného. Aby bolo možné prehrávať Aika on-line stačí sa zaregistrovať a stiahnuť klienta, ktorý je len 32 MB.

Pripojte sa do hry Aika on-line je jednoduché: stlačte tlačidlo registrácia, ktorá sa nachádza na ľavej strane hlavnej stránky a kliknite na kartu rovnakého mena. Na Aika prihlásený registrácii môžete zadať svoju e-mailovú adresu, heslo vymyslieť, prečítať a prijať užívateľské dojednania a stlačení tlačidla pre registráciu. Aika on-line registráciu vykonať iným spôsobom - cez sociálne siete Vkontakte. V tomto prípade bude aplikácia opýtať GameNet prístup k všeobecným informáciám vo vašom profile kedykoľvek. Po úspešnej registrácii budete prejdite na kartu, kde budete vyzvaní k stiahnutiu herný klient. Ďalej budete musieť ísť cez jednoduchý proces inštalácie klienta Aika on-line, ktorý trvá niekoľko minút.

Zahrajte si hru Aika on-line je možné iba na serveri sveta. Ďalej sme si vybrať jednu z piatich hier národa, z ktorých každá sa nachádza v samostatnom priestore. Takže Imber - IT bojovníci, Keront - národ obchodníkov, Therion odkazuje na demokratmi, pre občanov Akris typické spurný duch a túžba po nezávislosti, populácie Flamma dosiahnuť cieľ pomocou rôznych trikov. Naproti národ je najviac populárne môžete vidieť malú korunu. Musí tiež vybrať herný režim PVP alebo PVE. Voľba režimu PVP umožňuje napádať ostatné herné postavy. Potom, čo definoval národ a prehrávanie režim, vyberte jednu zo šiestich v súčasnosti navrhovanej herný charakter, čím určujú ich budúcnosť v hre. Bojovník sa špecializuje na umenie boji zblízka, Paladin používa bielu mágiu, môže čarodejník získať kritický úder nepriateľa, kňažka môže liečiť ďalšie bafnut alebo, ak je to potrebné, pomocou šípok v bitke ťažkých zbraní pohybovala a pistolero má zbrane na kratšie vzdialenosti.

Aika online hra je tradičný pre tento druh hier procesu - vyrovnanie najrôznejšie spôsoby, rovnako ako zhotovovanie zbraní a brnení. Je potrebné poznamenať, že hra zvýšenej schopnosti iba z mentorov vo vašom meste, a nie automaticky. Musíte mať rôzne questy, zabíjať monštrá, zbierať spadol z nich a predať im veci. V Aika on-line môžete zhromaždiť skupinu podobne zmýšľajúcich a ísť na nájazdy v žalári, a vaša postava po dosiahnutí úrovne 45, môžete ísť s priateľmi svojho národa v nájazde na inom národe. Ak vyhráte, môžete sa stať majiteľom rôznych artefaktov, ktoré možno vymeniť za odmeny.

Ak chcete hrať online hry Aika ste sa nenudili, vývojári naznačujú, dostanete okrídlený pomocník - debata. Ak to chcete vykonať, musíte vykonať špeciálnu úlohu. Ďalej vyberte prvok pre rokovania existujúceho čerpadla ju ísť paralelne s jeho charakterom. Po úrovni 40, budete môcť kúpiť koňa. Všetky lakatsiyah hra Aika on-line existujú znaky, ktoré môžu viesť vás z hry, ako sa na určitom mieste. V Aika online hru chcel hrať pre tých, ktorí ocenia vtipy, humor a boj. Hračka je veľmi zaneprázdnený a nebude vám a vaši priatelia nudiť.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more