Záložky

Age Of Fury

Alternatívne názvy: Age Of Fury

Age Of Fury hry navrhnutý špeciálne pre iPhone a iPad - moderné technológie, pracuje na základe operačného systému iOS. Projekt bol realizovaný v obľúbenej časti veľa hráčov strategického žánru a obsahuje prvky PVP. Hra je vhodná len pre tých, ktorí si nevedia predstaviť svoj život bez fantázie herných bitiek. Táto aplikácia - skvelý spôsob, ako stráviť minútu alebo dve na ceste do práce, stál vo fronte alebo počas prestávky na kávu v práci. Živé grafika, jednoduché a prístupné rozhranie, slušná hrateľnosť - to všetko je najlepšie charakterizuje vek Fury.

Age Of Fury on-line - skvelá príležitosť cítiť sa ako skutočný mocný bojovník bojuje za česť a slobodu svoje vlastné kráľovstvo. Môžete si vytvoriť svoj vlastný unikátny armádu skladajúci sa z najsilnejších a najodvážnejších rytierov. Koniec koncov, len statoční bojovníci, ako ste vy, sú schopní vyhrať a dosiahnuť všetky ciele.

Ak chcete spustiť hru, budete musieť stiahnuť a nainštalovať do svojho Apple-zariadení. Ak chcete nainštalovať Age Of Fury registrácia potreby okrem toho, že iba v AppStore. Budete musieť zadať predtým nastavený na vašom vlastnom telefóne alebo tabletu, a po niekoľkých sekundách hra je už nainštalovaný a bude otvorená pre datovania.

Projekt umožňuje tímu. Ak vaši priatelia hrajú Age Of Fury on-line, podeľte sa o svoje nálady a myšlienky, potom ste práve urobil pre seba (a pre jeden tím tak presne). Môžete sa na pár sekúnd vytvoriť svoj vlastný klan, vyzve ho, a rovnako zmýšľajúce priateľov, aby sa aj naďalej bojovať s nepriateľmi. V takom prípade, ak máte stále pocit, že laik generalship v skutočnosti, a nie sú pripravení riadiť armádu, budete môcť trénovať a získavať skúsenosti v armáde, spájajúce jeden z existujúcich klanov. Stručne povedané, budete jednoducho nudiť raz - komunikácia s existujúcimi a novo vznikajúcich priateľov oneskorí vás okamžite, ale hlavná myšlienka umožní hodiny komunikovať o vykonávaní a rozvoj rôznych stratégií.

Zahrajte si Age Of Fury budete študovať (a spolu s ním, vytvoriť novú) príbeh o vojenskú konfrontáciu medzi obyvateľmi krajiny a Vozrdivshihsya agresívne zmýšľajúcich obyvateľov regiónu sveta. Táto vojna trvala viac ako tridsať rokov, a dnes jeho výsledky závisia úplne na vás a vašom tíme. Iba výber hráči budú mať k dispozícii niekoľko základných charakter pretekov:

1. Human.

2. Elven.

3. Gnomish.

Cez ich nezávislosť, všetky preteky museli zjednotiť tvárou v tvár nepriateľovi. Spoločné úsilie a nakoniec nechá dýchať úľavou - zlo bolo porazené. Avšak, radosť z víťazstva trvala veľmi dlho - po krátkej vojenskej prímeria mezhdurasovye konflikty vzplanúť s novým elánom. Čo všetko by to mohlo viesť? Naučte sa, keď začnete hrať Age Of Fury! Poponáhľajte si a stiahnite si ju a povedzte o túto hru nájsť si nových priateľov.

 

Age Of Fury