Záložky

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Alternatívne názvy: Age of Conan: Rise of the Godslayer

Hra Rise of the Godslayer - prvý prírastok do multiplayer hry na hrdinov Age of Conan, ktorý sa už stal populárny medzi užívateľmi. Projekt developer - spoločnosť Funcom. Tvorcovia chceli vytvoriť pohodlnú virtuálny svet, ktorý bude legrace tráviť svoj voľný čas, a používateľov, ktorí môžu prekvapiť veľa unikátnych vlastností. Riadenie spoločnosti neboli márne, než sa naplní zaujímavých akcií, rozmanité, pestré, dynamické, alternatívne a vzrušujúce PvP bitiek naplnené svet. Tie sú prepravované na tajomné rozlohu exotických mlyny zvanej Khitai. Tu sa ocitnete v prostredí vhodnom orientálna vôňa. Akonáhle prejsť Tortagy začína oblastí, budú môcť ísť do nových krajín. Všetko, čo potrebujete schválenie kapitána. Vylezte na palubu lode, aby sa na cestu, ak si ho kúpi cestovný lístok alebo najať ochranku. Mimochodom, ak sa plaviť ako ochranka, očakávajú, že cesty a nečakané úlohy, ktoré bude musieť vyrovnať. Stepping na pevnej zemi, sa ocitnete v divočine. To je miesto, kde sa vyskytujú piesočné búrky a ochotne cítiť kočovný gang. Na obzore vidíte Great Wall Khitan, ale stále by mal dostať. Ako začať to? A pamätajte, táto hra nie je len začiatok tak rýchlo, celá hra plnené závratných udalostí!

Download Vek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer Budete mať možnosť, ak váš počítač spĺňa nasledujúce systémové požiadavky: Operačný systém Windows XP / Vista, Procesor Pentium IV 3 GHz, DirectX 10 podpora; grafická karta s 128 MB a 1 GB pamäte RAM. Vek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer Ruská verzia - nové príležitosti, zlepšiť existujúci účet, originálna hra, plus prístup k zmene, nedostatok predchádzajúceho nedokonalosti hry. Ak si chcete túto hru neisté, s nádhernou grafikou a realistickou implementáciu herných akcií, mali by ste si kúpiť Vek z Conan : [ _7_] Rise z Godslayer . Áno, pridanie platu, ale verím, že to bude odôvodňovať vynaložené peniaze!

Počnúc Vek z Conan : Rise z [ _2_] Godslayer hrať, budete môcť vyvíjať v súlade s tým, čo najatraktívnejšie pre vás. Alternatívny vývojový systém umožňuje unikalizirovat vašej postavy. Len si to predstavte - nikto iný bude vyzerať! Začnite neskúseného nováčika a nakoniec sa stal špičkový bojovník - dobre, že môže byť veľmi atraktívne pre tých, ktorých ambíciou je bičovaný cez okraj? Ukáž ostatným, čo ste schopní používať nový prírastok!

Štart vaše vojna sa vyvíja. Svet roztrhané na kusy rôznych frakcií, z ktorých každý má svoje vlastné účely. Napríklad, Crimson Circle desí všetkých obyvateľov ríše, pretože nikto nevie, čo sa bude hodiť z týchto sprievodcov v nasledujúcom okamihu, Posledná légia, pod velením generála chamtivý a posadnutý, ako chrániť Veľká čínsky múr, a krehké čepele - nie je nikto iný, než ako profesionálny zabijak ktorý môže pracovať pokojne a profesionálne. Hra má toľko ako 10 frakcií. A vyberte stranu, ktorú chcete bojovať môžete sami. Pridajte sa k tým, ktorí sú hodní podľa vášho názoru a sledujú spoločné ciele, nesmieme zabudnúť ani postarať sa o osobné kariéry.

Herný Vek z Conan - Rise z [ _2_] Godslayer vám ponúka množstvo zaujímavých miest, stretnutia s novými monštrami a bossmi, schopnosť skrotiť doteraz k dispozícii také naezdnyh zvieratá ako tiger a vlk. Účasť v mnohých bitiek, budete hromadiť skúsenosti a získať odmenu užitočných predmetov. Revolúcia sa konala, a tiež relatívne zariadení. Teraz hráč má naozaj hodný výber, ale stále dostatočne stimulovať prijímanie šancu ísť do jaskyne v nádeji na získanie epických maličkosti. Mimochodom, ďalej dopredu, tým ťažšie je, ale aj ocenenie, resp slušný.

Získať aktivačný kľúč nie je čas začať hrať straty Vek z Conan : Rise z Godslayer . A potom sa pred vami sa nikdy pýtať, čo robiť vo svojom voľnom čase. Budete usilovať o návrat do herného sveta, pretože tu môžu získať neuveriteľné množstvo pozitívnych emócií! Veľa šťastia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more