Záložky

Postihnuté Tactics Zone

Alternatívne názvy: Postihnuté Tactics Zone

Game chybu Tactics zóna je úplne nová hra klientsky počítač. Tu sa môžete ponoriť do sveta bitiek, kde potrebujete byť pravda taktík.

Game chybu Tactics Zone registrácia je k dispozícii iba pre dospelých užívateľov. Aby ste sa mohli zaregistrovať do hry budete musieť zadať:

1. Vaše užívateľské meno.

2. Vaše užívateľské meno a heslo.

Hra chybu Tactics Zone si môžete zahrať v jednom z režimov uvedených, ako aj pomocou nasledovné zručnosti:

  1. Player vs Player. Tento jedinečný spôsob, kde budete bojovať proti skutočným súperom.
  2. Režim Krok. V tomto režime budete môcť ukázať svoje taktické zručnosti.
  3. Ovládacia jednotka. Toto je režim, v ktorom, pod vedením celej skupiny vojakov, budete schopní vyrovnať sa s ľubovoľným počtom súperov.
  4. Použitie prístrešky. Použitie krytu vám dáva možnosť použiť všetky svoje taktické zručnosti.
  5. Battles fajčiarov. Môžete využívať všetkých zariadení a fasády pre prístrešky.
  6. Capture the Flag. V tomto režime musíte zachytiť nepriateľskú základňu tak dlho, ako je to možné a udržať ju. Pre vaše bitka bola úspešná, musí váš tím pracovať harmonicky.

Play Ovplyvnené Tactics Zone Budete vyberiete požadovaný triedu pre vás:

  1. Vojaci triedy Commandos sú najlepšie prieskumníci a ostreľovači. Majú vynikajúci prehľad, rovnako ako majú vysokú úroveň stealth. Bojovníci môžu úspešne viesť oddelené rokovania, zapojiť sa do inteligencie pre riadenie snímania bodov. Majú slabé brnenie, ale zároveň sa použijú silné pušky, rovnako ako rad granátov.
  2. Stormtroopers sú univerzálne triedy. Oni úspešne pôsobia v rôznych situáciách na bojisku. Stormtroopers úspešne zaútočiť na nepriateľské bojové pozície, zatiaľ čo kľúčové body pre digitalizáciu, alebo brániť posilniť celý svoj tím. Sú charakterizované priemerom. V bojoch, ktoré používajú bežné automatické zbrane, granáty a granátomety.
  3. Ťažká pechota použitia mocné zbrane a brnenia je veľmi silný. Táto trieda predstavuje kľúčovú silu, ktorá vedie ostatné triedy a schopnosť zlomiť prakticky každú obranu. Môžu spôsobiť kritické poškodenie všetkých ich nepriateľov. Ťažká pechota je najpomalší trieda v hre, ktorá má nízky recenzie a unobtrusiveness.
  4. Palebná podpora je najlepší podporu v boji, bez ktorých každý útok je odsúdený na neúspech. S konštantnou interakcie spravodajské vojaci palebná podpora môže úplne zmeniť priebeh bitky. Im silu k útoku nepriateľov s obrovskou vzdialenosť. Ochranné brnenie raketa a malty vo veľmi slabej, preto je veľmi potrebná pomoc z iných tried. Fire podpora musí neustále meniť svoju polohu. Kľúčom k úspechu v tejto triede - je neustály pohyb a mobilita na bojovom poli.

Postihnuté oblasti taktiky hry on-line by určite vyhrať obrovský hit medzi hráčmi po celom svete.

Ponorte sa do sveta Ovplyvnené Tactics Zone on-line a získajte veľa zábavy!

 

Taktika postihnutej oblasti on-line registrácia