Záložky

Postihnutej oblasti

Alternatívne názvy: Postihnutej oblasti

Postihnuté oblasti on-line - fantastický multiplayer hra s voľným klienta, ktorý transportuje užívateľa do budúcnosti. Okrem toho sa ocitnete nielen v roku 2025, ktorý sa stal rozhodujúci pre ľudstvo v dôsledku akútny nedostatok energie, ale tiež sa môže stať výskumník paralelný pozemský svet. Budete veliť silu žoldnierov a snaží sa dobyť práve tento svet. Volal svet zóna má jednu veľkú hodnotu - modré kryštály. Vlastniť mimoriadne vlastnosti kryštálov sú dôležité pre riešenie problémov s energiou, že mnoho statočných duší odvážil k pokusu dostať sa do zóny, pomocou portálu Nikolu Teslu. Ale v prípade, že celá vec bolo nájsť spôsob, ako sa dostať do paralelného sveta, tak i napríklad eliminovať súpera, objaviť sa na ceste a hladný, ako ste vy, aby sa ako prvý v tomto prípade. Plus mutant monštrá a potom dosiahnuť požadovaného zasahovať. Musíte opakovane zapojiť do bojov a robiť svojou vlastnou cestou. Z hry postihnutej oblasti, dostanete sa do sveta, kde krutosť - to je normálne a nie je tam žiadny priestor pre kompromis. Zhromaždite všetky svoje odvahu a dobyť paralelný svet!

Všimnite si, že pre hranie potrebuje nejaké parametre, ktoré musia spĺňať počítači. Minimálne systémové požiadavky pre hru: Procesor Intel ® Core ™ i3 tretej generácie (1.. 33Ggts) alebo ekvivalentný AMD, grafika Intel HD Grafika alebo 4000 NVidia GeForce GT alebo 440 AMD Radeon HD 4000 a 3 GB pamäte RAM. Možno nainštalovať klienta akonáhle miniete začiarknutie ovplyvnenej zóne. Musíte podať žiadosť o účasť v hre, informovanie e-mailovú adresu. Ktoré majú svoj vlastný účet, prejdite na priaznivé dobe ako vytváranie charakteru. Môžete si vybrať spôsob veliteľa, a budete hrať postihnutej oblasti. Pohlavia, telo, farba, vek a rysy tváre - všetky vlastné špecifikácie. Je tu možnosť aj automatická voľba, ale s najväčšou pravdepodobnosťou, budete radi, že vytvoriť vlastné hrdinu. Okrem vyššie uvedených parametrov, môžete zadať názov a zvoľte biografiu. Mimochodom, nemala by okamžite povedať, že máte možnosť vstúpiť do jednej zo štyroch existujúcich spoločností. Poďme sa na ne pozrieť podrobnejšie.

Commandos (zameranie - Sniper Minesweeper a Scout) - vynikajúce skauti, rôzne rýchlej reakcie a mobility. Boj za nimi na diaľku nie je problém - oni sú neporovnateľné v týchto bitkách. Hlavná zbraň komando útočnej a pušky, granáty a míny. Okrem toho, že šikovne využiť bojové drony a vedieť, ako trénovať psov pre prieskum.

Fire podpora (zameranie - montáž granátomety, raketové systémy, guľomet) ako v predchádzajúcich korporácií sa darí v boji na diaľku. Ich výhody - energie a schopnosť robiť najväčšie škody. Doučovanie sú dobrí spojenci, pretože nemožno držať ako silné samy o sebe ako kamaráti. Použitie požiarne podporných zbrane - montáž granátomety, samopaly a raketové systémy.

Ťažká pechota (zameranie - Ťažké guľomety, plameňomety a granátomety valec) je účinná pri útoku na nepriateľské pozície. Sú trochu pomalý, ale silný brnenie a ťažké zbrane kompenzovať drobné nedostatky. Ako snahe zlomiť a na obranu kľúčových oblastiach ťažké pechoty - skvelé. Ich zbrane - brokovnice, ťažké guľomety, plameňomety a granátomety bubon.

Assault Infantry (zameranie - Útočné pušky, útočné pušky, ručný granát) - univerzálne bojovníci. Sú veľkú podporu pre zvyšok útočiace sily, ako aktívny a v obrane, a počas útokov. Výzbroj je v súlade s špecializáciou.

Môžete pripojiť niektorú z tried alebo si vytvoriť vlastné sily. Ovplyvnené Game Zone a umožňuje tak sen ešte väčšie vášňou bojovať za kľúčové oblasti na strategickej mape sveta. Pokiaľ ide o zbrane, ktoré budú použité, je potrebné zdôrazniť, že to všetko je predmetom revízie. To znamená, že pomocou rôznych modulov, aby vaše oblečenie ešte efektívnejšie.

Byť súčasťou obrovskej armády nesmiete zabudnúť starať nielen vo všeobecnom záujme, ale predovšetkým na jeho vývoji. Budete čerpadlo svoju postavu, zvyšuje parametre, ako je pevnosť, zdravie, presnosť, rozsah, vytrvalosť, inteligenciu a ďalšie. Mimochodom, všetky potrebné informácie o charaktere sa zobrazí v osobnom spise. Okrem výkonu opatrení tu bolo bojové štatistiky, dostal ocenenie, plnú biografiu.

V postihnutej oblasti on-line nájdete veľa zaujímavých vecí, z ktorých každý prešiel bitka bude dlho spomínať. Poponáhľajte si sa pripojiť k hernú komunitu a ochutnať život v postapokalipsticheskom svete!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more