Záložky

Ace prihlásený

Alternatívne názvy: Ace prihlásený

Online hry Ace on-line priestor bojový simulátor je s kvalitnou grafikou a vynikajúce vysledovať krajiny a prírody. Ace on-line hra vám umožní vychutnať celý rad kaskadérskych kúskov na exotické lietadla. Obrovský výber všetkých druhov "widgety", pre lietadlá, aby uspokojil aj tých najnáročnejších hráčov. Ak chcete hrať Ace on-line, môžete sa začne sťahovať a inštalovať Zapuskatre Fogeym. V Ace on-line registrácia sa vykonáva len vtedy, ak ste nainštalovali Zapuskatre. Prihlásiť sa Ace on-line dvoma spôsobmi: štandardný zápis do hry Ace on-line v prvom kroku musíte zadať e-mailovú adresu, na ktorú majú prístup, zadajte šesť čísel z obrázku a kliknite na vytvoriť účet, alebo môžete použiť svoj účet na Facebooku zaregistrovať v Fogeyme. V druhej fáze registrácia musíte zadať v Zapuskatre poslal kód sa skladá zo štyroch číslic a stlačte tlačidlo "Enter". V treťom kroku je zadanie a potvrdenie hesla. Vo štvrtej fáze Ace on-line registrácii vám ponúka prečítať licenčnej zmluvy a užívateľov, a stiahnuť a nainštalovať hru na počítači.

Aby bolo možné hrať hru Ace on-line, budete musieť pripojiť k jednej z dvoch frakcií, ktoré sú v násilnej konfrontácie a len sa rozhodnúť, na ktorej strane dávate prednosť: vládu alebo žoldnierov. Ďalším krokom je výber draku lietadla, ktoré sú klasifikované písmenami. Takže Typ drak vyzerá ako tank a môže sa pohybovať po krajine. Typ skrine B určené pre boj na veľké vzdialenosti. Trieda krytia a umožňuje bojovať bez prekládky dlhú dobu. Trieda M je navrhnutý tak, aby opraviť loď partnera. Je potrebné poznamenať, že hra je veľmi dobre vyvážené sily, takže si môžete vybrať lietadlo na princípe, že páči.

Akonáhle definujete s frakcií a lietadlo môže lietať a Ovládanie lietadla v hre je pomerne jednoduchý, a zvyknete si na to po niekoľkých hodinách hrania, kedy môžete zničiť nepriateľov v celých húfoch a obratne uhýbať nepriateľské rakety. Zahrajte si online hry Ace zaujímavý, pretože okrem štandardných nástrojov, ktoré potrebujete k vývoju lietadla a špecifické zručnosti vo svojej vzducholodi. Ace prihlásený vám umožní premeniť vaše lietadlo v nepriestrelné nádrži alebo si ho veľmi silný loď, zlepšuje ju ako množstvo skúseností. Každá nová úroveň vám umožní používať nové typy budov. Okrem toho všetko, eso online hra umožňuje zlepšiť štandardné vlastnosti kozmickej lode do svojho uváženia: útok, obrana, paliva, energie, štítov a ducha. Stručne povedané, budete mať kam obrátiť.

Ace Hranie on-line môžu byť zoskupené s priateľmi, pripojiť sa k cechu rovnako zmýšľajúce, aby sa zúčastnili bojov v aréne, vykonať individuálne a skupinové úlohy. Ace Online ponúka hráčom celý rad úloh, budete musieť presunúť na ďalšiu úroveň. Stojí za zmienku, že medzi rokmi ste sa niekedy späť do mesta na doplnenie munície alebo zlepšiť niektoré detaily. Je potrebné poznamenať, že mesto pracuje pomerne slabá, pokiaľ ide o grafických vývojárov, a to úplne v súlade s jasnými a pôsobivých fotografií z armády, ale aj táto skutočnosť nebude kaziť celkový obraz.

Ace on-line poteší priaznivcov žánru, pretože v dnešnej dobe nie je tak ľahké nájsť dobré on-line simulátor. Motor reve, vaše lietadlo je na vás čaká na dráhe. Len do toho, je to Ace on-line hry!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more