Záložky

Ace of Spades

Alternatívne názvy: Ace of Spades

Ace of Spades - kubický, multiplayer, tímová hra v prvej osobe. Ace of Spades hry celkom konkrétne, všetky detaily, prvky a dokonca aj hrdinovia majú formu detaily designer.

Rovnako ako všetky počítačové hry, Ace of Spades on-line má nároky na parametroch vášho počítača. Preto je vhodné, aby skontroloval súlad týchto systémových požiadaviek, ktoré nie sú zložité:

 • Frekvencia procesora - 800 MHz;
 • RAM - 256MB
 • Na pevnom disku - 10 MB;
 • Karta - 64 MB
 • Pripojenie k internetu;
 • Klávesnice,
 • Mouse.

Uistite sa, že je všetko v poriadku, môžete pristúpiť k zápisu do hry. Ale všetko nie je tak jednoduché, pretože si môžete stiahnuť Ace of Spades zadarmo torrenty. Ace of Spades, alebo zaregistrujte si svoj charakter, ktorý bude:

  1. Navštívte oficiálne stránky hry Ace of Spades,
  2. Ak chcete vybrať stiahnuť hru,
  3. Vyberte - registrácia;
  4. Zadajte názov vášho charakteru;
  5. Uveďte buď platnú e-mailovú adresu. Odporúča sa skontrolovať správnosť týchto údajov vám,
  6. Vyberte - zaregistrovať.

Na začiatku hry Všetko to začína s výberom zápasu. Tu sú prezentované herné režimy: režim poruchy, niekoľko kopcov, diamantový baňa, režim zombie a tímové bitky. Každý režim má svoje pôvodné vlastnosti priechodu. Potom Vyberte si svoj tím, zelenej plsti plsti modrá. Ale teraz si môžete vybrať svoju postavu. Ste daná príležitosť hrať jednu z navrhovaných štyroch tried:

 • Foreman,
 • Sniper,
 • Rocketeer;
 • Miner.

Foreman - zblízka jeho lopata. Primárna zbraň: guľomet a pištole, tam sú granáty, nádrže a zásobníkové steny na jeho likvidáciu. Má superweapon - rapid-fire guľomet a bazuku.

Sniper - zblízka - krompáč. Zbraň: puška, pištoľ. Tiež bane, bunker a malé steny. Veľmi rýchly, vrtký a lepšie na diaľku.

Rocketeer - zblízka - lopata. Výbava: manuálne, raketa batoh. Tiež, raketomet, granáty. Lietanie s raketovým batohom.

Miner - pick alebo lopatu do bitky. Vybavenie: pištoľ a dynamit. Tiež zabarikádovať a schody. Silná zblízka a hneď fúka veľa zariadení.

Zahrajte si online hru Ace of Spades s takými charaktermi nebudú nudiť. Vo vzhľade rozhodne sa príliš nelíši. Hlavným cieľom tejto hry - prežiť, postaviť čokoľvek, ale prvá vec, ktorú sám obranné a bojové nepriatelia na život. Spustenie a okamžite stáť a strieľať raz, a dobre, že ste to všetko už. Ale to nie je všetko, pretože v každom režime k dispozícii okrem svojich úloh hry. Všeobecne platí, že nie je čas na odpočinok. Čo je dobre, pretože to je skutočná hra.

A to je to, čo to všetko a cíti potrebu naučiť sa hrať Ace of Spades, žiadny iný spôsob. Hlavná vec, ktorú nezabudnite - vytvorenie správneho a rýchleho ochrany - kľúč k úspechu v bitke.

Ace of Spades hry na trhu len od roku 2011, a nie ako zvyčajný formulár, ale to už má svojich fanúšikov. Môžete sa stať jedným z nich. Dobrá hra!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more