Záložky

Ace Combat Assault Horizon

Alternatívne názvy: Ace Combat Assault Horizon

Požiadavky na systém:

Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

Grafická karta: 512 MB

Miesto na disku: 16 GB

Ace Combat Assault Horizon - arkádová letecká simulátor, ktorý pokračuje v tradícii jedného z najviac long-running séria žánru. V Ace Combat Assault Horizon bude hrať nepríliš vzdialenej budúcnosti, konkrétne v roku 2015. Protagonista hry, plukovník Bishop, vodca letky vojenských síl Spojených národov, vykonávajúcich ďalšiu úlohu zničiť radikálny gang s názvom "kriminálnik" na pokyn kombinovaných síl ruského letectva a NATO. Počas ďalšieho letu, lietadlo sa objavil z ničoho nič, sa žraločia ústa maľované na palube ho zrazí a biskup nútený vysunúť, a medzitým lietadlo žralok zatáča a má bezbranného pilota do pamäte RAM. Tento príbeh by mohol baviť nikoho, ale hra Ace Combat Assault Horizon nie je tak jednoduché, a táto kravata - len sen hlavného hrdinu, ale realita je taká, že statočný pilot bojuje s rebelmi niekde v severnej Afrike, ale mnoho z udalostí jeho začiatku sna splní v reálnom živote pilota.

Herné

Celoročné pasáž okolo série jej dáva nárok na hrdým titulom na letovom simulátore, ale zdá sa, že Ace Combat Assault Horizon, a to nebolo nutné. Ovládanie hry ľahšie dostať postavený a hlavný dôraz je kladený na dynamiku skôr než pravosti. Napríklad, v Ace Combat Assault Horizon lietadlo alebo kúpiť nejaké fantastické telo výstroja či zbrane, nie je veľký problém, všetko sa odohráva počas podivné konfliktu, kde bojuje po boku ruských a NATO pilotov, a hlavným nepriateľom je organizované zločinecké skupiny z Ruska s priestranným meno "kriminálnik." Avšak, hra Ace Combat Assault Horizon je prvou zo všetkých častí série, ktorá sa koná na planéte Zem, nie vo fantasy svete s podivnými kontinenty, ale na menej známe lietadla. V Ace Combat Assault Horizon si môžete zahrať na akomkoľvek lietadle, vytvorené podľa skutočných príkladov a dokonca udržal celý názov modelov, rovnako ako americké vojenské vrtuľníky alebo ruského pôvodu.

Je vážny krok smerom k simulácii, čo málokto by očakával od tvorcov jednej z najzaujímavejších a najviac populárne počítačové série vo svojom žánri.

CRA

Ak chcete vyvolať túžbu medzi fanúšikmi Ace Combat Assault Horizon kúpiť inú verziu, vývojári priniesli rad zaujímavých prekvapení. Najzaujímavejšie z nich je režim riadenia CRA. Podstatou tohto režimu je zjednodušiť bojový systém. Takže, ak ste chytili za chvost svojho súpera, ktorý je šialený rytmus začne vrtieť a vstať uteká striedajú, takže sa zamerať na cieľ vôbec trápi nie je možné, potom stlačenie dvoch tlačidiel, vaše lietadlo bude hodená do neviditeľného "koridoru" opakovanie trajektóriu ciele. Nepleťte si to s režimom autopilota, pretože ak nemáte čas od času upraviť dráhu letu pre zacielenie, môžete nechať tento "koridor", ratingová agentúra môže automaticky vypne. Inovácie bol privítala s jasotom a plne sa sťahoval do multiplayerových bitiek, ale nie všetci hráči boli v úžase takého podniku, a pre ne vo funkcii multiplayer bol pridaný vytvorenie bitky, kde nie je možné použiť na ratingové agentúry.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more