Záložky

Deväť svetov

Alternatívne názvy: Asgard

hier Deväť svetov: Je ťažké byť Bohom.

Stratégie založené na

turnajoch vyžadujú jasný akčný plán na dosiahnutie cieľa. Každá hračka má svoju vlastnú, ale ak ste fanúšikom fantázie, máte slabosť pre skandinávske mýty, zbožňujete MMORPG a nebojíte sa zodpovednosti, je pre vás vytvorená hra Deväť svety. Asgard je roztrhnutý starými bohmi a zatiaľ čo niektorí hlásajú dobré, iní naklonia ľudí do pozície zla. Dlhá prestávka viedla k vojne, a hoci ustúpila, niektoré horúce miesta často vzplanuvajú a človek musí byť plne ozbrojený, aby odpudil útok nepriateľa. Akú cestu vás priťahuje - pokojné okolie s hráčmi alebo rabovanie, pašovanie, pranie a zajatie? Začnite v deviatich svetoch, aby ste mohli hrať a prevziať kontrolu nad mestom, aby ste ho priniesli na slávu a prosperitu tým, že si vyberiete svoju vlastnú stratégiu. Budete dostávať výsady a právomoci, šanca plne využiť všetky možnosti na ceste k víťazstvu je vašou voľbou.

Ak chcete hrať deväť svetov ako skúsený hráč, pozorne si zapamätajte úvodnú lekciu pre začiatočníkov. Zobrazia sa možné akcie, metódy kontroly a nastavenia. Po takom dôkladnom tréningu zmiznú všetky pochybnosti, otázky a pochopíte niektoré triky:

 • Novichkam lepšie skrýva v jeho meste, kým získajú silu. Zapojte sa do konštrukcie hospodárstva a rozvoja armády, a keď sa posilní, zaútočte na susedov.
 • Osobne môžete pumpovať iba vojakov a budú bojovať automaticky.

Ekonomika pre mesto je veľmi dôležitá a je potrebné získať zdroje a vyrábať tovar v hojnosti, aby armáda bola spokojná vo všetkých bodoch. Pravidelne čakajte na návštevu banditov, ktorí útočia, okrádajú, zlomia a opúšťajú vaše mesto kořisti. Ponáhľajte sa vrátiť firmu a baňu do pracovného stavu, aby ste obnovili tok položiek vstupujúcich do pokladnice. Ak chcete, aby ste navštívili svojich susedov sami, môžete to urobiť tak, že príkazom zadáte vašu armádu, ale urobte to len vtedy, ak ste si istí svojou nadradenosťou.

Zistite svojho hrdinu.

Začnime tým, že ovládate nie špecifický charakter, ale celé mesto so všetkými infraštruktúrami vrátane armády. Ale môžete si najať vojakov z piatich reprezentovaných pretekov:

 • Magi
 • Immortals
 • Obri
 • Elves
 • Dwarfs

Nevýhody s cnostmi, ktoré sú vlastné všetkým druhom. Napríklad, obri vystrašili škriatkov, ale menej ako elfovia, a títo padnú pod nápor gnomov. Preskúmajte vlastnosti jednotlivých postáv, vytvorte ich ozbrojenú jednotku a nezabudnite sa neustále podieľať na jej zlepšovaní. Toto sa bude zaoberať každým hráčom na jeho území, keď sa registruje za deviatymi svetmi. Hrdinovia majú tiež kategórie podľa definície farby:

 • Oranzhevye
 • Violet
 • Krasnye
 • Sinie

červených je najsilnejší a vzácny exemplár, naopak modré znaky patria slabým, ale môžu byť rozobraté ako základ pre zhromažďovanie duší hrdinov a budú potrebné v čase výberu hrdinov s vysokými ukazovateľmi. Duše môžu byť tiež použité ako spôsob, ako zvýšiť silu hrdinov a ak zdvihnite všetky kvality na najvyššie úrovne, stane sa najcennejším bojovníkom schopným rozptýliť celú nepriateľskú armádu.

Nine Worlds

iPlayer je skvelá stratégia založená na prehliadači, kde môžete napĺňať napoleonské plány, vytvoriť alianciu, zničiť hrozných šéfov, získať najvyššiu úroveň hodnotenia, získať užitočné bonusy, rozšíriť hranice svojho mesta. Najdôležitejšou vecou je však dobytanie nebeskej veže, kde sa môže vyliezť len najhodnejšia, ktorá prelomí všetkých 100 poschodí.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more