Záložky

Yitien Chronicles

Alternatívne názvy: Yitien

Herný Yitien Chronicles je fantasy hra na báze prehliadača vytvorený na tému čínskeho animácie. Budete hrať hru Yitien Chronicles a zvládol dva legendárne zbrane sa budú podieľať na questy, zapojiť sa do súbojov s ostatnými hráčmi sa učiť jemnosti maskovanie, rovnako ako mať možnosť získať ďalšie bonusy. Yitien online hra je v súlade MMORPG hra, ktorá je vytvorená na základe románu Gu Long. Myšlienka je, že iba jeden hráč môže zničiť tyrana a nastoliť poriadok a mier v starovekej Číne! Možno, že tento hráč ste?

Pred prehrávaním Yitien , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 mb .

Pripojte sa do hry Yitien nebude mať moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " podpísať »; [ _19_]

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte dátum narodenia;

6 . vyberte " Pridaj » a Yitien Chronicles [ _1_] protokolovanie je dokončená.

Yitien on-line je hra na báze prehliadača na báze RPG z R [ _2_] 2 Hry . Dokonale zladené zvukové efekty a dej, robil to hra veľmi zaujímavé, ale táto akcia je trochu pomalý a dlhý príbeh, bohužiaľ, môže znížiť potešenie z Yitien Chronicles on-line [ _1_].

Samozrejme, že v Yitien Chronicles hrať - je to celkom zaujímavé. Vo vzrušujúcej hre Yitien on-line budete môcť nielen stretnúť s množstvom rôznych postáv z rôznych spoločenských vrstiev, ale tiež budete môcť objaviť krajine a umiestni bohaté v čínskej kultúre. Navyše, takmer žiadne miesto samo o sebe v hre Yitien so sebou nesie určité kultúrnu tradíciu. Emei Mountain, broskyňové kvety ostrov a ďalšie známe miesta dôverne známu sadu čínskych fanúšikov, pretože každý z týchto miest je buď symbolom alebo škola bojových umení je popisovaný ako posvätné miesto, kde kedysi býval majster Kung Fu. Okrem týchto spoločných priestorov, ktoré sú vyznačené na mape, nájdete tiež samostatnú štruktúru ako pevnosti, chrámy a priechody v Yitien on-line hry.

Herný hry Yitien trvá určitú dobu, že hráči sú v strehu, a to vzbudilo záujem. Rôzne questy vás poslať k veľkému počtu miest, kde sa môžete poradiť s rôznymi symbolmi poraziť pirátov, darebáci, alebo požiadať o radu od študentov, a tak §

Yitien Chronicles on-line hra vám ponúkne tri triedy: mečové tanečníci s veľkou ofenzívnou schopnosti, bojovníkmi s vysokou úrovňou ochrany a dobrého zdravia a liečiteľov sa schopnosťou liečiť seba a spojencov. Každá trieda zodpovedá rôznymi vlastnosťami z hľadiska bezpečnostných útokov, blokov a úderov.

Uzavretie každú úlohu Yitien on-line vám dá odmenu v podobe skúsenostných bodov, a keď vaše skúsenostné body naplní indikátor v dolnej časti obrazovky, potom budete mať k dispozícii, modernizácie a nové vybavenie. Budete tiež dostávať vozidla alebo v čase alebo domáceho maznáčika do hry Yitien , ktorý bude nasledovať po celom hernom svete Yitien on-line .

Hra je tiež aréna, kde si môžete vyzvať súpera vyhrať slávu a česť. Váš oživenie príde bezprostredne po bitke, ale v súčasnej dobe Yitien sa dá vyhnúť hra, ak chcete stráviť trochu ingoty. Môžete tiež súťažiť s majstrami rôznych siekt Hong-fu sa dostať medailí hrdinu. Pre zlepšenie vlastností vašej postavy v hre Yitien , môžete nájsť meridiánov. Všetky ocenenia, vyznamenania, ocenenia a sláva sa kúpiť veľa zaujímavých vecí, ktoré si môžete kúpiť v obchode, budú vám navyše výhodu v boji Yitien on-line hry.

 

Yitien on-line registráciu