Záložky

Wartune

Alternatívne názvy: Wartune

Game Wartune - zadarmo MMO RPG stratégia, ktorá obsahuje prvky sociálnej stratégie a role-playing. Fascinujúci svet autora fantasy Wartune on-line hra bude hráčovi cítiť v úlohe mága, rytiera alebo lukostrelcov. Význam Wartune on-line hry je udržať mesto pod kontrolou a získať zdroje stavať budovy.

Predtým, než hrať hru Wartune, uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB Pripojte sa do hry Wartune to trvať veľa času a jednoduché:

1 .                   Na hlavnej stránke vyberte položku " vytvoriť účte ";

2 .                   Prosím, zadajte svoju prezývku;

3 .                   Zadajte e - mailová ,

4 .                   Zadajte heslo a potvrďte ho;

.

5                   Zadajte svoje dátum narodenia,

6 .                   Zvoľte " predloží » Wartune a registrácia je u konca.

V Wartune online budete mať na úlohu hrdinu, ktorý bazéne si môžete sami zvoliť, ktoré patria do jednej z troch rôznych tried. Trieda definuje schopnosť hráča, bude mať počas bitiek v Wartune on-line hry, zatiaľ čo podlaha - to je úplne osobnou voľbou. Akonáhle sa stanete hra Wartune, budete mať prístup k niektorej z úloh, ktoré sú uvedené na vás ako pôvodnej učebnice. Spočiatku, hráči sa učiť a poznávať svet a sa zapojila do bojových bojov Wartune on-line hry. Budete môcť hrať Wartune a zase útočiť navzájom automaticky, kým sa niekto vzdá ako prvý, keď sila vyčerpá, aj keď hráč je schopný využiť zručnosti, ktoré získal, oni zvyčajne majú silné alebo špeciálne efekty. Rozvíjať ako hráči v hre Wartune on-line, budú mať šancu szdavat ďalších vojakov vo svojej skupine, ktorá sa automaticky napadajú.

Po počiatočných questy a bojovať proti spravodajských Wartune on-line hry hráči do mesta a okamžite ho vziať pod svoje krídla. V tejto fáze hry budete stavať město mien a fondov zhromaždených. Wartune príbeh online hra v tejto časti je veľmi podobný týchto stratégií.

Z hľadiska sociálnych funkcií Wartune hra má real-time chat. Hráči môžu tiež použiť špeciálne predmety, ako napríklad "megafón" vysielať správy z ostatných hráčov. Táto funkcia bude veľmi užitočná pri nábore členov spolku Wartune on-line, ale veľké množstvo ľudí, ktorí skutočne používajú túto funkciu, hovoria, že je to zbytočné.

V real-time chat, hranie Wartune online hry môžete tiež pridať navzájom zoznamy priateľov, zadajte do cechu, spolupracovať v rôznych pracovných miest. V hernom Wartune aj prvok sledovania, tj je Môžete zistiť, čo cechy a hráči súťaží.

Všeobecne platí, že Wartune online hra je celkom dobrá hra, rovnako ako intenzívnej stratégie. Hra Wartune , samozrejme nie je dokonalá hra, ale v príbehu je bezpochyby zaslúži oveľa vyšší výkon v porovnaní s ostatnými konkurentmi v sociálnej sieti. Hra obsahuje veľké množstvo obsahu pre hru, ktorá vám dáva príležitosť preskúmať Wartune online hru na dlhú dobu, a preto, Wartune on-line, akú si zaslúžia hrať!

 

Wartune on-line registrácia