Záložky

WarSide

Alternatívne názvy: Varsayd

WarSide hra - super fantastické akčné MMORPG s najlepšou kombináciou RPG systému a taktické strelca. V obrovskom vesmíre vrie vojna medzi týmito tromi spoločnosťami. Toto je klient hra, v ktorej hráči napádať sa navzájom a snaží sa dokázať svoju nevinu v najnápaditejších tímových bitkách. Musíte si vybrať stranu bojovať za to, čo chcete, a musí byť schopný okamžite skočiť do boja. Žiadne zdĺhavé čakanie! Všetky sú veľmi dynamické a rôznorodé. V WarSide on-line bude musieť skutočne aktívneho životného štýlu! Ponúka celý rad herných režimov, možnosť vytvoriť postavu tak, aby vyhovovali vášmu štýlu, pružný vývoj, pôvodné bojové mapy, krásny arzenál zbraní a mnoho ďalších krásnych chvíľ. Zúčastnite sa zanietený opozícii, zasiahla všetky svoje schopnosti k víťazstvu!

Ak chcete hrať hru, musí byť nainštalovaný WarSide klienta. Inštalácia úspešná, a hra nebude nepodarí, ak počítač spĺňa nasledujúce systémové požiadavky:

- OS Windows XP/Vista/7;

- Pentium 4 / Athlon alebo vyššia

- Video Nvidia GeForce FX 5200 / ATI Radeon 9500 / Intel GMA 950 (i945G) ilivyshe

- 1 GB pamäte RAM a 1 GB miesta na pevnom disku.

Na vykonanie inštalácie vyžaduje registráciu WarSide. Vytvorením účtu, musíte zadať nasledujúce informácie: e-mail, meno fórum, heslo (s potvrdením). Potom skontrolujte, či v hre vyžaduje WarSide prepísať vyššie uvedené slová. Potom môžete stlačiť tlačidlo "Zaregistrovať", čo potvrdzuje súhlas so zasielaním noviniek a prijatie pravidiel.

Hrať budete WarSide znak, ktorého podoba bude vytvárať svoje vlastné. Nielen, že si vyberiete svoj tvár, vlasy, ale môže zdobiť hrdina jazvy alebo tetovanie. Musíte tiež vybrať jednu z troch bojujúcich štátov. Poďme sa pozrieť, ako vyzerajú. Zetta Corporation sa podarilo nielen vytvoriť monopol na jednej z planét, ale nakoniec sa rozšíril rozsah svojho vplyvu na mnohých iných planétach. Kapitál je tu mesto, ale v okupovanom území výkon vodcu Tyler ODSs nie menej silný. Káže rešpektovaný korporácie totalitného kapitalizmu. Tam sú dobre vyvinuté svetelnej energie chemický a ťažký priemysel. Zástupcovia štátu majú tendenciu sa šíriť po celej galaxii jej vplyv na trhy a zdroje surovín. Galaktickej pracovníci obcí a inžinieri voľného priestoru - sa objavil na satelitoch na plynný obor Colossus spoločnosti. Rovnosť vládne tu. Proletariát a intelektuáli sa snaží nájsť kompromis žiť v mieri a harmónii. Kapitál tu - Tween a vodca obce je Radin. Najmodernejšie technológie - ľahký a ťažký fyzikálne chemické. Obyvatelia štátnej sna vyváženého života bez problémov a príležitostí na splnenie naliehavých potrieb každého občana. Nová Říše - šľachtické krajiny s hlavným Eden. Zástupcovia ríše pripravená podporiť v každom prípade ich vodcu Ilnur, že raz silou zmocnil sa trónu svojho otca. Situácia je komplikovaná tým, že poznať Galaxy nezobral ju ako pravítko. Urazil túto skutočnosť aristokratov, ktorí sú ochotní urobiť všetko pre to, aby preukázal opak. Sú presvedčení, že ich vodca je schopný vytvoriť absolútny monarchii, ktorý bude založený na feudálne-trhových vzťahov. Rozvoj ľahkého a ťažkého technológiu fyzickej energie, obyvatelia štátu majú tendenciu dostať sa na druhý zlatý vek. Vážení hráči, voľba je na vás! Máte právo vstúpiť do tých, ktoré uznáte za vhodné.

Postavy, ktoré sa stali WarSide hra, bude patriť do jednej zo štyroch tried. Môžete byť gardistov, žoldnier, alebo anonymné lovec. Tie sa od seba líšia a to nielen vo vzhľade, ale aj jedinečné schopnosti. Každý znak je obdarený pôvodných vlastností a váš úloha - je pumpovať. K dispozícii tiež vybrať špecializáciu na vašej chuti. Splnenie PvE misie a zúčastniť sa PvP bitiek, budete hromadiť skúsenosti. Mimochodom, jeden boj trvá asi 10-15 minút. Čím viac úsilia, ktoré ste vyvíjať, tým viac hmatateľné výsledky.

Herný Varsayd odporúča nielen bojovať s ostatnými hráčmi, ale aj naučiť sa, ako budovať vzťahy. Najprv sa musíte pripojiť k tímu, a to predovšetkým preto, že rozvoj pozemku je kvôli tímovej bitky. Je tiež možné vytvoriť obchodné vzťahy. Môžete vykonávať transakcie pomocou aukcie alebo mail.

Ako hra rozšírila modelu free-2-play, je to úplne zadarmo zábava k dispozícii. Zapojiť sa do zaujímavej cvičenia vo svojom voľnom čase - a budete zabudnúť, čo porodila! Môžeme len prajeme Vám príjemný zážitok a veľa šťastia!

 

WarSide on-line registráciu