Záložky

Wargame 1942

Alternatívne názvy: Wargame 1942

Wargame 1942 on-line hry - zadarmo stratégie záručný a pozáručný servis, realizovaný v prehliadači. Wargame 1942 hry - to znamená cítiť sa vo svojej vlastnej koži, ako naši predkovia museli prežiť počas druhej svetovej vojny. Staňte sa veliteľom na pozemkoch spojené s vami v čele armády a ísť bez strachu k masakru s nepriateľom. Nestrácajte nádej zostať víťaz, a to aj v tých najtemnejších chvíľach. Koniec koncov, skutočný hrdina môže byť len ten, kto je pripravený k boju na život a na smrť. Pohodlné a dobre navrhnuté rozhranie hrateľnosť sú určite výhody Wargame 1942. Company Look stará o vytváraní príjemnej hra pre používateľov všetkých vekových kategórií. Tieto asistenti pomôžu systém a dobrú vedomostnú základňu. Poteší a dostupnosť do herného sveta.

Systémové požiadavky sú minimálne:

 • Pripojenie k internetu
 • Operačný systém Windows
 • 1 GB pamäte RAM
 • Procesor Pentium

Ak ste vytvorili účet v predchádzajúcich projektoch spoločnosti Look , re-registrovať Wargame 1942 nie je nutné. Avšak, začiatočníci by mali poskytovať potrebné informácie, vyplňte príslušný formulár na webových stránkach hry:

  1. Volám sa obrazovka
  2. E-mail
  3. Heslo
  4. Súhlasím s dohodou užívateľa

Po registrácii do hry Wargame prešiel v roku 1942, si podal východiskovú sumu peňazí, a pozemok, na ktorom je hosting. Skúste múdro investovať svoje peniaze do vývoja prvého armády. Postupom času sa bude rozvíjať pozemok patriaci. To by umožnilo osadenie naftu a ďalšie typy palív. V prípade potreby "čierne zlato" je transformovaný do peňazí. Mince sú užitočné pre nákup vybavenia potrebné zbrane a ďalšie užitočné veci. Munícia hry Wargame 1942 navrhne výber rôzne pištole a guľomety, granáty, vesty, svetlice a dokonca aj výstroje. Neexistuje žiadna vojna bez použitia železa, ale aj diplomatické schopnosti, rovnako ako myšlienka, herné taktiku na ceste k víťazstvu úlohu.

Ako veliteľ musí nájsť silu ovládať mnoho aspektov. Sofistikované ekonomika, založená výroba bojových jednotiek, vojenskej techniky výskumné organizácie, vyvážené budovanie potrebné objekty - úspech budúcich víťazstvo. Enemy a snaží sa urvat si vlastníctvo územia. Nedávajte mu šancu! Výkonný armáda, letectvo, námorníctvo a obrana nedovolí nepriateľ na dosiahnutie svojich cieľov. Plná cítite, ako horúci vojenské akcie zmizne, keď imunita, že Wargame 1942 browser hra dal oklimatizatsii najprv na hernom svete.

Hostiteľské vojenskej základne by sa mala starať predovšetkým o budovy Generálneho štábu. Potom by ste mali premýšľať o iné objekty, ktoré sú zvyčajne rozdelené do týchto typov hry nie sú

 • Resource (bytové, Multi-rodinné domy, univerzita, ropné plošiny, bane)
 • Vojenské (kasárne, strelnice, Skládka, zbrane továrne, Generálne riaditeľstvo tajnej služby)
 • Ekonomické (továrne, banky, nákupné centrum)

Stavebné povolenie zdrojov

 • Povojnová
 • Poskytnúť potrebné vzdelanie
 • Výňatok cenné zdroje

Obchod

 • Ak chcete upraviť tok peňazí
 • Ušetríte peniaze
 • Uistite sa, že najlepšie rokuje

Vďaka vojenských objektov bude možné

 • Výroba zbraní
 • Územie Protection Organization
 • Tréning šikovné agentmi

Iba v prípade, že správne stanovenie priorít závratné úspechy stane vaša pýcha. Musí byť rovnováha medzi rozvojom vojenského komplexu, výroba potrebných zdrojov a finančných záležitostí.

Herný svet bude prinášať radosť všetkým, že to, čo robíte. Radi, že ústredie je prototyp toho, aby pobyt v nej vytvára zmysel pre realitu. Na stenách viseli mapy, správy, diagramy s informáciami o minulých bitkách. Taká atmosféra a súrodencov obrazovka, ktorá vám umožní rýchlo dozvedieť o výhodách nad nepriateľom, musí robiť správne rozhodnutia a rýchlo. Nebojte sa vykonávať rýchle manévre. Systém odmien a stimulov až vašej nálade, čo bude inšpirovať vás dobyť nových výšin.

Ak ste unavení sólo pokúsiť sa vyhrať, pripojiť sa k aliancii. Tak, nájde rovnako zmýšľajúce a spoľahlivé spoločníkmi.

By malo byť uvedené jedno ďalšie herné prvky. Tam meteorologických centier, pomocou ktorého môžete ovládať počasie. Potom vplyv poveternostných podmienok na výsledok bitky, známy všetkým. Pravda, aby sa také čudné veci môžu byť po investovať diamanty (skutočné) alebo peniaze na hranie.

Hrať hru Wargame 1942 - to znamená, že zložiť test vojny, temperament svojho ducha a cítiť radosť z ich vlastného vplyvu na históriu. Myslíte si, že v zuboch, ak ju budete potrebovať? Nestojí len dohadovať, pozrite sa na všetky na svoje vlastné skúsenosti. Nech šťastie usmeje sa na vás!

 

Hra Wargame 1942 registrácia