Záložky

Warcraft 3: The Frozen Throne

Alternatívne názvy: Warcraft 3: The Frozen Throne

Warcraft III: The Frozen Throne - počítačová strategická hra v reálnom čase. Presnejšie povedané hra Warcraft 3 Frozen Throne bol prezentovaný ako pokračovanie tretej časti kultovej hry-Warcraft III: Reign of Chaos. Ako začnete kult hry milionára. Vývojári, spoločnosť Blizzard, všetko úsilie vydala hru, ktorá umožňuje iba niekoľko drobných zmien, skôr dodatky. Viazané nový dej, ale pokračuje príbeh Warcraft III: Reign of Chaos.

Rovnako ako u iných počítačové hry, hry Warcraft 3 Frozen Throne na internete má Warcraft 3 Frozen Throne videá a screenshoty, ktoré odporúčame prečítať skôr, než začnete hru. A dokončiť čítaní tohto preskúmania. Dokonca aj keď ste fanúšikom tejto série hier. Potom môžete navštíviť stránky a stiahnuť Warcraft 3 Frozen Throne.

Play Warcraft 3 Frozen Throne Budete hrať rolu postavy v rade kampaní, kde zadáte, alebo skôr ktorých výber. V tejto hre trochu obnovená kampaň - štyri nové kampane:

• «hrôza z hlbín"

• «Prekliatie Avengers";

• «Lord of Darkness",

• «ohnivé priepasti."

"Terror z hlbín" - zástupcovia Night Elves. Vyvíja určitý dej spojený s Warden Illidan

"Prekliatie Avengers" - Blood Elves (Avengers). Sa bojovalo medzi Inhumans - elfov, a armádou lorda Garithos.

"Lord of Darkness" - zástupcovia nemŕtvych. Dej sa točí okolo obrazu smrti rytiera Arthas.

"Fiery priepasť" - bojovníci kampaň orkov. Proti všetkým, ktorí im oponovali.

Hra Warcraft 3 Frozen Throne hrdinovia sú fantastické, vymyslené tvorcovia fantázie. Úplne rovnako ako celá hra. Nachádzate sa ponorí do sveta neexistujúce v skutočnosti bytostí. Ale dej hry fascinujúce a zábavnú cestu láka na a bitka.

Sa vrátite do starých krajín Azerothu. A teraz sa čaká na krvavého konfliktu. K dispozícii sú nové postavy. Svet sa stal viac ponuré, desivé a plný hnevu. A niet divu, po takej krutej bojovník.

V tejto hre máte obchod - krčmička, kde si môžete kúpiť neutrálne hrdinu. Každá rasa má nové jednotky a jeden nový hrdina. Tiež osem nových druhov vojsk. Zmenil sa vzhľad a územia - druhy budov a krajín.

Ll tiež obrovskú škálu typov brnenia a zbrane pre každú postavu.

Play Warcraft 3 Frozen Throne je najvyššia kvalita grafiky, na dostatočne vysokej úrovni kreslenie postáv. Čo veľa zábavy z jasného a jasný obraz. Hudobný sprievod je uzavreté v úspešnej kombinácii a ako jasot v priebehu hry.

Curly priatelia, pretože je nutné, aby dokončil prácu v hre Warcraft III: Reign of Chaos, a pokiaľ možno v rovnakom tíme.

Ponorte sa úplne a cítiť otrasy od boja proti monštrá, disgraces na dosiahnutie tohto cieľa.

Rýchlo hra Warcraft 3 Frozen Throne k stiahnutiu. A to nie je koniec, čakať na veľké pokračovanie! Úspešné budete hrať!

 

Warcraft 3: The Frozen Throne