Záložky

War2 Glory

Alternatívne názvy: War2 Glory

Game war2 Glory - browser based stratégie, boj v reálnom čase. Stať sa účastníkom virtuálneho druhej svetovej vojny, budete neustále bojovať so svojimi nepriateľmi, naučiť sa spojiť sily a vytvoriť taktiku, aby sa pokúsili rozšíriť svojich vojakov. World War 2 Glory on-line - je miesto, kde sú bitky bojoval všade na zemi a na mori a vo vzduchu. Tak, že kolízia sa nedá vyhnúť. Čím viac, že ​​súperi budú skutoční hráči a ich projektov veľa, pretože hra sa už stala veľmi populárnou. Vhadzovanie sa skutočnými ľuďmi oveľa príjemnejšie, než sa snažiť prekabátiť umelú inteligenciu. Tieto boje umožňujú stelesňujú najmodernejšie, odvážnu stratégiu. Byť múdry veliteľ - a budete uspieť!

Hrať hru vojna 2 Glory možné aj minimálnu konfiguráciu počítača. Systémové požiadavky on tento produkt je veľmi skromný. Ak je počítač pripojený na Internet vojna 2 Glory Registrácia sa dostanete do dechberoucí sveta, kde sú najviac vzrušujúce udalosti na seba nadväzujú. Vytvorte jednoducho účet. Musíte zadať užívateľské meno, heslo, e-mailovú adresu a bezpečnostný kód (s obrázkami). Ďalšia kontrola v hre war2 Glory chce, aby kliešť v potvrdení prijatia dohody o užívaní. Rýchlo vyplnenie požadovaných polí, môžete prevziať úlohu veliteľa a pomaly začínajú uvedomovať svoje ďalekosiahle plány.

Majte na pamäti, že úspech v tejto vojne závisí na mnohých faktoroch: stav vojakov, počet vojakov v armáde, úroveň rozvoja mesta vám zveril, vlastníctvo z nich alebo inými technickými prostriedkami, spoľahlivosť získané počas spravodajských informácií, rovnako ako aliancia , ktorý bol zložený. Budete spravovať svoje vlastné farmu a snaží sa vyhovieť všetkým do najmenšieho detailu. Výstavba a rozvoj mesta - jedna z hlavných zložiek hry. Takže čo je lepší čas dať dostatok výstavbu budov a ďalších otázok, ktoré si vyžadujú pozornosť. Mali by ste vedieť, že v tomto drsnom svete, všetko je prepojené, a pričom pre vykonávanie misie, si zarobiť peniaze a skúsenosti, ktoré nakoniec môžu byť použité na otvorenie novej druhy budov pre vaše mesto. Je tu možnosť, a zlepšenie existujúcich budov. Hlavná vec - presne vedieť, čo chcete, a usiluje o dokonalosť.

K vojna 2 Glory hrať, musíte si vybrať medzi dvoma existujúcimi stranami. Nemecko a protihitlerovskej koalície sú v nezmieriteľného nepriateľstva. Všetky boje, ktoré sa vyskytujú, odohrávajúci sa medzi zástupcami oboch protiľahlých frakcií. Či už je to skutočný hráč alebo počítač vojaci bojovať, že môže len prichytený zlomok, ktorý vylučuje sám. Zvláštne výhody alebo fašistickej sa búria proti nim ľudia nemajú. Len niektoré rozdiely v technike a prípustných stavieb. Takže hra BaF2 Sláva sľubuje, že bude zaujímavé, a bojovať tak blízko tie skutočné. Pocit, že všetko, čo sa deje v súčasnosti, podporuje dobrú grafiku. Ona je gay obrovské množstvo položiek.

Pekný, ktoré začínajú hrať vojna 2 Glory , môžete si užívať veľké množstvo zariadení, ktorý je určený podľa výkresov tých časov. Autentické vozidlá a prostriedky boja druhej svetovej vojny pripadajú viac než 40 jednotiek. Každá zbraň má svoje výhody a nevýhody, a ich použitie je kľúčovým prvkom vašej stratégie. Tak Vyzdvihnúť zbrane opatrne, pretože v hlavných bitkách - múdre taktiku. Budete mať možnosť vyhrať aj tie nepriateľov, ktoré sú potenciálne silnejšie ako vy. Ak sa vám podarí vybrať správne správanie, vyhráte ľahko v prvých líniách v rebríčku hráčov.

V neposlednom rade je potrebné povedať, že si môžete vybrať pre seba štýl hry. Môžete bojovať sám, alebo vstúpiť do akejkoľvek klanu. V rámci aliancie sa budete cítiť istejšie, ale to je, ako sa hovorí, je osobná záležitosť. Hra bola vytvorená pre vás k odpočinku po nej, takže robiť, čo sa vám páči! Veľa šťastia!

 

War2 Glory on-line registrácia