Záložky

Osud národa

Alternatívne názvy: Osud národa

Osud národa Online - multiplayer browser-based stratégie, hra, ktorá sa odohráva v reálnom čase. Okrem toho projekt nevyžaduje investície, takže máte stále možnosť zarobiť skutočné peniaze. Doháňa na výstavbu a rozvoj ich vlastných mestách, budete postúpiť do logických reťazcov stáročia - od doby kamennej do budúcnosti. A zahŕňa každý z minulého fáze si postaviť jeden z divov sveta. Je pre výstavbu zázrak a môžete dostať buď peniaze, alebo in-game menu. Aj keď ste sami poukázať na to, čo odmena pre vás najlepšie riešenie. Osud národa hra poskytuje hráčov so širokým záberom činnosti. Hra pre veľkosť 1000-1000 buniek môže rozšíriť nielen budovy, ale tiež vykonávať prieskum v priebehu času sa cítiť pohodlne vôbec. Po náraze na prvom mieste v nádhernom svete, môže si myslíte, že ste tu sami. Ale je nutné, aby prvú štúdiu, nájde veľa susedov. A sú stanovené vo vzťahu k vám inak. Niekto priateľský, niekto nepriateľský. Tak, aby bolo možné osloviť s ostatnými, máte stále veľa - a naučiť uzatvárať zmluvy, a odráža agresívny útok. Poď! Osud registrácia národa otvárajú svet plný dobrodružstva!

Systémové požiadavky pre hru sú skôr skromné: jedným z moderných prehliadačov (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer 9 aj vischi, Opera aj Safari) a rozšírenie displeja je menšia ako 1280x800 (najlepšie 1440h960). Okrem toho, stiahli nič. Môžete navštíviť stránky kedykoľvek aj s počítačom niekoho iného, ​​dokonca z mobilného telefónu. Pripojte sa do hry Osud národa takto:

- Predstavil prezývku;

- Myslel som, že si heslá,

- Hlásené e-mailovú adresu,

- Doplnkové údaje (výber z herného sveta, začiatočník alebo skúsený používateľ, farba vlajky, meno mesta, kódové slovo skutočné meno).

Na záver je potrebné kliknúť na "Pripojiť sa do hry".

Hra Osud národov bola vytvorená v štýle "civilizácie". Teraz môžete zvládnuť tri éry - doby kamennej starovek a stredovek. Tvorcovia sľubujú, že bude čoskoro k dispozícii aj ďalšie éra - nová doba, súčasnosť a budúcnosť. Každá éra je spolu so svojimi špeciálnymi vlastnosťami. Zakaždým, keď má svoje vlastné špecifické jednotky, ako aj voľných budov. A, samozrejme, ďalej budete pohybovať, tým lepšie vyhliadky. Napríklad v dobe kamennej vec čo najviac vykonávať štúdie, aby sa zabránilo konkurencii zachytiť tie územia, ktoré budú užitočné. Charakterizovaný zavedením peňazí starovek. Teraz, bez nich je nemožné obsahovať jednotky mestských budov, a je potrebné, aby obchodné ponuky. Stredovek niesť radostnú zvesť, že môžete konečne vytvoriť svoj národ. Niekoľko hráči môžu spolupracovať a pokračovať v hre v rámci jedného práporu, vedenej spoločných cieľov. Nový virtuálny čas je veľmi podobná súčasnej dobe. Rozkladanie špionáž, krádeže sa vyskytujú všade, atmosféra je znečistené priemyselné odpady. Ale vaše továrne, elektrárne sú teraz zintenzívnenie.

Pozrime sa, čo budete potrebovať, aby sa úspešne hrať hru osudu národa. Ako už bolo spomenuté, štúdie zaujímajú osobitné miesto v hrateľnosti. Ale nebojte sa o tom, čo sa bude musieť tráviť svoj drahocenný čas. Stačí jednoducho zadať to, čo vás zaujíma, dať za úlohu, aby ich jednotiek a poslať ich preč. Si len čakal na správy. Aj vaši verní služobníci budú mať prospech tých, ktoré samo môže okradnúť suseda a priniesť obeť, aby si bunky bohaté zdroje. Mimochodom, zdroje výrazne zvýšiť šance na dobrý vývoj. Oni nie sú povinné prvok, ale akonáhle narazíte, nezanedbávať možnosť vykonávať ťažbu na nejaké úrodnej bunke. Zdroje umožňujú budovať silnejšie druhy vojsk, a, samozrejme, lepšie zázemie. Potom, čo postavil mesto, nemusíte sa tam zastaviť. Naopak, tým viac mesta pod vašej moci, tým lepšie. Zahrajte si na osud národa dobré mať na pamäti, že každá akcia vyžaduje čas. Ak chcete napríklad presunúť vojakov z jednej bunky do druhej vyžaduje 1-2 minúta, a na stavbu budovy niekoľko hodín. Takýto systém umožňuje poskytnúť nejaké ťažkosti. Tak zistíte, že na vaše mesto ťah vojakov, budete mať čas pripraviť sa na boj alebo podniknúť kroky s cieľom uzavrieť zmluvu o neútočení.

Za zmienku stojí, že možnosť, aby sa do výstavby zázrak svetla "megalit" vyborot potreby. Opýtajte sa, prečo ju budete potrebovať a majú dosť starostí? No, ak nepotrebujete bonus v podobe skutočnej, potom ticho sedieť!

Začnite osud národa hneď hrať naplno využívať všetky funkcie kvalitný výrobok: dynamika udalostí, skvelou grafikou, zvukovými mechaniky, intuitívne rozhranie, schopnosť používať taktiku, pohodlie v tom zmysle, že nemusí tráviť veľa času.

Nechajte hra vám prináša naozajstné potešenie!

 

Osud národa on-line registrácia