Záložky

Elder Scrolls 5: Skyrim

Alternatívne názvy: Elder Scrolls 5: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim - počítačová hra na hrdinov s otvoreným svetom. Hra Elder Scrolls V: Skyrim pokračovaní skôr vydaných vydaniach hernej série The Elder Scrolls. Toto je piata verzia vydaná v roku 2011. Ak máte chuť na bitku o život a chcem, aby sa stal hrdinom štátu, potom je táto hra pre vás.

Pre vzrušujúce prechádzajúce hre The Elder Scrolls V: Skyrim je vhodné postupovať podľa predchádzajúcej štyri hry. Ako príbeh sa týka, je pokračovaním akcií. A fanúšikovia budú mať oveľa jednoduchšie hrať. Tiež to, čo by bolo lepšie vedieť, hrateľnosť, odporúčame začať, dokončiť čítaní tohto preskúmania, a potom vidieť Elder Scrolls V: Skyrim videa. Potom choďte na stránky a môže hrať Elder Scrolls V: Skyrim k stiahnutiu.

Akcie hra odohráva v provincii Skyrim fantastické, ktorý sa nachádza na kontinente Tamrielu. V tomto fiktívnom svete prezentované ako zástupcovia fauny a vodný svet, stále reálne. A tu sa objaví, najprv, ako nemenovaný protagonista. Ale v budúcnosti, zdá sa, že ste zabil draka v minulých hrách a presťahoval silu a vy ste Dragonborn. A meno, ktoré Dragonborn.

V priebehu hry si môžete voľne cestovať cez pomerne veľkú herný svet k preskúmaniu to všetko okolo. Zakopnúť o prácu a Elder Scrolls V: Skyrim misií, ktoré sú vykonávajúci na ceste k hlavnému cieľu.

Hlavným cieľom hry The Elder Scrolls V: Skyrim - poraziť draka Alduin, World Eaters a zastaviť oživenie iných drakov.

V hre Elder Scrolls V: Skyrim brnenie a dostupnosť zbraní je veľmi dôležité. Po tom všetkom, že zlé sily sú v pohotovosti.

Hladina stúpa len pri zlepšovaní zručností, s určitým počtom z nich. V tejto hre sa jedná o zvláštne schopnosti - talent, ktorý sa na zlepšovanie zručností.

V hre The Elder Scrolls V: Skyrim hrať opatrne, pretože sa môžete dostať chorý. A znížiť svoje zručnosti. Existujú špecifické choroby: lycanthrope, upírstva, kanibalizmus. Zistite, či ste chorí, môžete použiť ďalšie. Budú sa vás opýtať vedúcich otázky. Môže byť vyliečených pomocou chrámov a sôch alebo elixíru.

Tu Aktualizované a bojový systém. Vaša postava bojuje s oboma rukami. Tak efektívne brániť.

Game 5 Skyrim Elder Skrols vaša postava môže spustiť jednu z cechu

• spoločníci;

• Dark Brotherhood,

• College of Winterhold;

• Zlodeji;

• Imperial Legion,

• Bard College,

• Blades.

Spoločníci - žoldnieri, niektoré z nich sú vlkolak.

Dark Brotherhood - všetko, čo zostalo z úkladných vrahov.

College of Winterhold - zbierka mágov, ktorí majú najsilnejšie magické sily.

Zlodeji - zástupcovia zlodejov.

Imperial Legion - alebo Stormcloaks. Výber z dvoch strán pre vás.

Bard College - dobrodružný.

Blades - alebo Greybeards. Voľba padá, keď vyhral v hlavnom questu.

Hra je vyrobená z vysoko kvalitnú grafiku, podporu mystickú náladu, pomáha tiež pri tejto hudbe. Tu čakajú na vašu pomoc. Dobrá hra!

 

Elder Scrolls 5: Skyrim