Záložky

hviezda Conflict

Alternatívne názvy: hviezda Conflict

Star Konflikt hra legendy o kozme.

The hra Star Conflict je multiplayer online projekt, ktorý pre históriu svojej existencie prilákal pozornosť mnohých hráčov. The Star Conflict rozpráva o príbehu, ktorý sa stal mimo planétu Zem. Ľudia, ktorí zvládli technológiu kozmických lodí a medzi galaktickej rokmi, boli nútení opustiť svoje vlastné planétu, a obnoví zvládnuť nové svety. Vo vzdialenom vesmíre objavili fragmenty mocnej civilizácie, ktorá bola zničená neznámej sily. Teraz rôzne zväzy a organizácie bojujú o moc v drvivej medzihviezdnych priestorov vstupujúce do prudkých bojov medzi sebou.

The galaxia je obývaná nielen ľudia, ale aj mimozemskými bytosťami. Ich kozmické lode majú mnoho modifikácií a predbehne techniku ​​pozemšťanov.

Star Konflikt je priestor simulátor, autori projektu hovoria príkaz hra, pretože sám hráč v určitom okamihu jednoducho nemôže vyrovnať. Veľkolepé leteckej bitky čakajú na užívateľa v rámci projektu môžu zúčastniť tímoch, spájať sa s ostatnými hráčmi a rozpútali boje o život a na smrť sa skutočnými nepriateľmi v súčasnosti sedí v prednej časti počítačové monitory. Voľba je vždy tí, ktorí nie sú priťahované k realistické režimy, môžu tráviť čas, vykonávať rôzne misie, a oni sú v hre nie je núdza.

In hre je mód s názvom"Otvorený svet", môžete sa tam dostať tým, že hyper skok. To má obrovské množstvo rôznych miestach, hráč je daná úplnú voľnosť rokovaní, môže sa dopustiť plienenie a extrahovať cenné zdroje, vyhrávať počítač alebo skutočné súpera. Napriek tomu, že v otvorenom priestore existuje anarchie, polícia v nej stále existuje, výberom strane dobra alebo zla, hráč určuje svoju karmu.

Virtual Svetová hviezda Conflict

Despite skutočnosť, že hra má už milióny používateľov, bude to nikdy nebude príliš neskoro, aby sa pripojili k vesmírne vojny a dobrodružstva. K tomu je potrebné stiahnuť hviezda konflikt, pretože ide o on-line klient hra, to vyžaduje program nainštalovaný na osobnom počítači. Po tejto procedúre, hráč presunie do virtuálneho sveta hviezdnych vojen, v ktorom môžu hrať zadarmo. Na stiahnutie Hviezda konflikt nemožno na najvýkonnejších a moderného počítača, mal by mať jeden gigabajt RAM a len dva koncerty miesta na pevnom disku.

Spacecraft v hre troch tried a každej triede má svoj vlastný špeciálny účel a vlastnosti:

  • Interceptors sú najviac obratné a malé lode, ktoré sú určené pre bleskovými útoky na objekty bez výstuže. S ich pomocou môžete dostať blízko k nepriateľovi, spôsobiť značné škody a rýchlo uniknúť. Modifikácia týchto lodí môžu byť použité pre prieskum a sabotáž. Majú najslabší brnenie.
  • Ground-útočné lietadlá sú strednej triedy, majú lepšie ochranné vlastnosti než stíhačky, veľkosť je väčšia, to je dôvod, prečo zbrane sú silnejšie, ale oni sú menej rýchlo. Sú rozdelené do tímu, poklep a paľba. Prvý z nich je potrebné pre posilnenie spojencov, druhý za prielom a tretí pre odposluch.
  • The fregaty sú najväčšie, dobre vyzbrojená bojové lietadlá. Majú tiež rôzne role: je potrebná technika pre rôzne stavby, fregaty krytu - slúži ako štíty, ty dlhého doletu - sú skvelé pre bitky na veľké vzdialenosti.

All táto odroda technológie môžu byť dodávané s iným zariadením, inštaláciu ďalších modulov a zbrane. Okrem toho, ako úrovne prejsť a skúsenosti zvyšuje, vývoj pilota tiež nastane.

 

Hviezda konflikt download hviezda-strelec!