Záložky

Space Rangers revolúcia

Alternatívne názvy: Space Rangers revolúcia

Napriek tomu, že hra Space Rangers 2: Revolution - nie je úplný a nezávislý projekt, môže byť právom považovaný. Tento dodatok je skutočne považovaný za jeden z najúspešnejších. S jeho vzhľad milióny obľúbená hra získala nový dych a stal sa dokonca viac silne priťahujú nielen skúsenosti, ale aj mladí hráči. Hra Space Rangers Revolúcia najlepších tradícií žánru. Projekt je tradične veľmi útulné get všetkých najlepších prvkov svojich obľúbených žánrov. V tejto hre, každý nájde sám: a milovník arkády a stratégie, a textové dobrodružstvo a RPG, rovnako ako mnoho ďalších. Že univerzálnosť je hlavným vrcholom projektu, ktorý prekoná, mimochodom, až do dnešného dňa, nikto nemôže.

Hra Space Rangers 2: Revolution vás hrať sa prechádza vzdialenej rok 3300. Počas tohto obdobia, veľký vojna ľudstva proti cudzími silami bol dokončený, ale nie je tam žiadny čas na odpočinok národ. Teraz nad ľudstvom črtá nová hrozba - dominators. Táto neobvyklá stvorenia - originálne formy života, hlavný rozdiel je, že ich unikátny inteligencia. Hra Space Rangers Revolution vám predstaví úplne nového nepriateľa, ktorý bude nakonfigurovaný dosť agresívne. Avšak, ak sa nedokážu vyrovnať s takými postavami?

Predtým, než začnete hrať, budete musieť stiahnuť Space Rangers 2. Celý proces od moci trvať asi 20 minút nájsť a spustiť súbory bez problémov, môže byť na ľubovoľnej torrent tracker. Budete stretnutie s niekoľkými závody, vrátane:

1. Maloqs.

2. Ľudia.

3. Gaalians.

4. Ložiská.

. 5. Faeyans.

V hre Space Rangers 2: Revolution hrdinovia (všetky vyššie), pre spásu každého vlastného národa, rozhodol sa požiadať o pomoc šikovným a odvážne Space Rangers.

Pripravte sa, že tento dodatok vám zručnosti s novými zbraňami. Budú rozvíjať všetky akcie v rozšírenom mapy, ktoré budete musieť preskúmať dovnútra a von!

Vaša postava - Ranger, nič neobvyklé! Poponáhľajte si stiahnuť Space Rangers revolúciu do praxe skontrolovať všetky aktualizácie a vylepšenia. Budete musieť vybrať rasu a vlastnú loď. Všetko je pripravené - teraz môžete ísť a ísť! Pred obrovské množstvo misií a úloh. Než si otvorte novú galaxiu. Vaša postava bude mať možnosť zapojiť sa do obchodu. A, samozrejme, vy a váš hrdina bude môcť trénovať znovu logické myslenie v textových questy.

Game Space Rangers 2: revolúcia bude potešením s vami a vašou vlastnou nepredvídateľnosti. To nemá žiadny konkrétny scenár, všetko bude závisieť úplne na vaše akcie. To dáva projekt a korenia.

Ak chcete vidieť na vlastné oči pravdivosť všetkých vyššie uvedených, možno budete chcieť, aby prehodnotila na Space Rangers 2: Revolution video trailer, ktorý podrobne opisuje všetkých hlavných predností projektu.

 

Space Rangers revolúcia