Záložky

Soul of Ultimate Nation

Alternatívne názvy: SUN

Duša z Konečný Nation - fantastický multiplayer role-playing hra s dynamickou dej. Juhokórejskí developeri z virtuálnej zábavy Webzen. Funkcie už podmanil milióny užívateľov. Unikátny herný systém, úžasná grafika, úžasné bitky si zaslúži ocenenie, príležitosť na zlepšenie vecí, krásna hudba Howard Shore - vás nenechá ľahostajným. Tento očarujúce akcie, ktoré rozvíjajúce sa udalosti v stredoveku, vám umožní využiť svoje najlepšie schopnosti, aby vykonala plánované taktiky vyhrať ďalšie hráča a zničiť zlé príšery, objavovať a dobývať nové územia. Nenechajte sa zastaví, všetky riešiteľné problémy, hlavná vec - uveriť svojmu šťastiu!

Ak chcete nainštalovať klienta a začať hrať hru S un prihlásený budete potrebovať počítač s nasledujúcimi parametrami:

- OS Windows 2000 XP , VISTA

- CPU Pentium 4 1. 8 GHz alebo vyššia

- Grafika Geforce TI alebo 4200 Radeon 9200,

- Ovládač DirectX 9. 0C;

- Voľné miesto na pevnom disku 3Gb;

- RAM 512 MB .

Stiahnutím môžete poslať ďalej po bude odovzdaný S un Online registrácia. Ihneď potom, čo informuje e-mailovú adresu, bude vám zaslaný e-mail na aktiváciu Vášho účtu. Pripojte sa do hry S un Živé - rýchly a jednoduchý proces, ktorý umožňuje stať sa zákonným bydliskom na svete, v ktorom vzrušujúce zlosť incidente.

Ak chcete začať S un prihlásený hra by mala vytvoriť svoj vlastný charakter. Ak to chcete vykonať, musíte určiť príslušnosť k rase, zadajte požadovaný názov a zvoľte vzhľad, tj vlasy, črty tváre, rastu. Dostupné kurzy ponúkané S un prihlásený, ktorá sa vyznačuje niektorými spoločnými vlastnosťami a schopnosťami. Existuje päť takých tried:

1. Barseki (ako návnadu a pripravenosti všetkých jeho nesmiernej moci stráviť peniaze na výrobu, ťažké, tvrdé, zvyknutí pozerať sa iba na Future)

2. Valkyrie (dobre ako v vzdialených a blízkych bojov, rýchly, bystrý, majú dobré bojové schopnosti, rovnako ako môžu, ak je to potrebné, predvolať magické pomocníkmi)

3. Knights Dragons (vďaka obrovskej sile môže náhle zničiť celé skupiny nepriateľov, ťažkých a lojálni ustanovených zákonmi cti);

4. Kúzelníčka (Čarovná Lab absolvent s in-hlboké znalosti kúziel, ktoré môžu byť použité pre dobro, rovnako ako v poškodenia. Napríklad schopnosť liečiť kamarátmi a spôsobiť značné škody na nepriateľov)

. 5. Shadows (považované za najhroznejšie zabijaci, odborne riadené s dýkou a bičom, veľmi hrdý a bezohľadný vedieť, kliatby a kúzla ).

Vyberte si svoj obľúbený triedu, ktorá musíte zvládnuť v s un Žiť a pochopiť základné prvky hry. Poďme je v poriadku.

Teleport - pohybujúci sa z jedného miesta na druhé pomocou teleportačný pokoj. Tak, si môžete prezrieť nové krajiny, ale je k dispozícii iba s dosiahnutím určitej úrovne. Majú tiež stráviť trochu. Pre každý pohyb budete musieť zaplatiť určitú sumu eymov. Pokiaľ ide o rozvoj v oblasti vesmíru, každá karta má svoj podiel využitia finančných prostriedkov. Zvýšiť tento percentuálny podiel môže byť rôznymi spôsobmi. Napríklad, zbieranie špeciálnych predmetov, nachádzajúcich hodnotné truhlice, zabíjanie monštier a kapitánov.

Zisk predmety úrovni - zlepšenie základných parametrov, ako je sila, obrana, atď § Máte možnosť zlepšiť svoje zbrane a brnenia, a to zvýši šance na víťazstvo v bitke. Ak chcete uložiť všetky správne veci, môžete požiadať o pomoc majstra, ktorý je schopný vytvoriť to, čo ste sa opýtať. S un prihlásený hra umožňuje použitie rôznych položiek. Táto krídla a lektvary, a drahokamy, a špeciálne a luxusný tovar. Stojí za zmienku, že niektoré predmety samy o sebe kryštalizácii. S odkazom na zvláštnu NPC, Môžete získať kryštál granátu ochranu Crystal alebo zničenia Crystal.

Cube - je niečo zvláštne medzi ostatnými položkami. Skúste si to tým, že robí potrebné úlohy. Pomocou nej môže analyzovať a vytvoriť celý rad užitočných vecí.

Zhabanie územia - Bitka pri chráme v krvi, ktorá sa konala v nedeľu. Na prvom kanáli každého servera sú brána chrámu. Aby ste sa mohli zúčastniť, musíte mať v cechu aplikovanej tej doby.

Systémové požiadavky - päť elementov, ktoré tvoria éter, ktorý je zdrojom energie Brokilon. Play S un on sa vzhľadom k tomu, že oheň, voda, vietor, zem a tma spojené medzi nezrozumiteľným spôsobom.

Combat Zone - bojiskách, že hráči si môžu vytvoriť svoje vlastné. V týchto oblastiach, budete plniť misie a zlepšiť postavu. Je pekné, že pri vytváraní zónu pre PvP alebo PvE bitky vy osobne opýtať nastavenia a možnosti. Si vybrať, či si usporiadať hon na monštrá a zarobiť nejaké peniaze, či už boj s ostatnými hráčmi, alebo skúste vykonať školenie úloh.

Vážení Thrillseekers, S un prihlásený hra vám zaručuje zvýšiť adrenalín! Nebudete sklamaní, rýchlo vidieť na svoje vlastné skúsenosti! Veľa šťastia!

 

Duša Ultimate Nation on-line registráciu