Záložky

Shadowland

Alternatívne názvy: Shadowland

Shadowland hra je zadarmo prehliadač na báze on-line hra, ktorá kombinuje fantasy a real-životné príbehy a sociálnej stratégii. Hráči Shadowland on-line môžete vybudovať impérium, kolonizovať a dobývať územie, stavať farmy, zber a plniť úlohy.

Herné Tieň pozemok na nline rozpráva príbeh temné sily, ktoré položil obliehanie k celému ľudstvu . Ako prežiť v ľudskom frakcii? Je vašou povinnosťou vrátiť poškodené tmavé sily kontinent a obnoviť jeho impérium pomocou svojej armády spojencov a kolegami. Musíte ísť do inej éry a vyzerajú legendárnych hrdinov, ktoré vám pomôžu vo vašej dobytie Shadowland O nline .

Pred prehrávaním Shadowland , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB. Shadowland Registrácia neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " Register ";

2. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

.

5 Vyberte « Registrácia ».

Fantasy Shadowland zodpovedá skutočnej histórii tejto hry: akčná hra odohráva v post-apokalyptickom svete, tzv Božie kontinent, kde ľudia bojujú o prežitie proti temným silám a ich armádami iný svet. Interiér je vo fantastickom svete plnom temné tiene, kde zlí čarodejníci a svätý nie je v rozpore so sebou, je stále nebezpečnejšie.

Budete Shadowland hrať a vstúpiť do kráľovstva Majstra, ktorý vytvoril storočia brána - portál schopný vykonávať priestorovo-časové výlet na rôzne vekové kategórie. Budete mať možnosť vyhrať východnej a západnej histórii Shadowland hra, prijať pomoc legendárnych hrdinov a nájsť stratený poklad ďalej rozšíriť možnosti vašej armády, ríše, a bránou späť storočia späť domov.

Legendary Heroes - slávni hrdinovia King Leonidas 300 Sparťanov pri Termopylách, Džingischána, Kráľ Artuš a ďalších známych osobností.

Každá aliancie Shadowland Hra má vlastné symboly, kolektívne podiely zdrojov, modernizácie technológií, personálneho riadenia a dokonca aj plat / mzda systému.

Keď sa dostanete na úroveň 10 v Shadowland on-line Kontinent sa zjavuje Božiu k tebe, spojenectvo vznikajú, a začnete sa podieľať na vytváraní svojej vlastnej armády s veľkými skupinami na čele s vami.

Objavte svet prostredníctvom migrácie Shadowland on-line. Ak sa presťahujete z malej oblasti vo veľkej oblasti v dobytie, nájdete si nový ekosystém, plné hradov, nepriateľov, spojenectvo.

Tiež Shadowland prihlásený vám umožní vytvoriť kmene. V bitke, oni považujú za najväčšie víťazstvo na počesť ich života. Ich túžba po moci a ťažkých zbraní im umožní byť statočný a impulzívny v bojovej hre Tieň pozemok na nline . Môžu dokonca integrovať temnú mágiu vo svojej praxi, ale bude zdržanlivosť, morálku a zodpovednosť.

Herné Tieň pozemok na nline takisto zobrazí žoldnierov. Ich život bol vždy kočovný, takže sú nezávislé a mobilné zobrazenie.

Diamanty v hre Shadowland prihlásený - zdroj, ktorý môže byť použitý na odstránenie doby chladenia na nákup ďalšie príkazy pre výstavbu, a tiež získať vzácnu zariadení prostredníctvom expedíciu. Sú jediným zdrojom cena Shadowland prihlásený . Diamanty Shadowland hra líši od peňažných darov, pretože sa môžete dostať len diamanty, platia za ne s reálnymi peniazmi, výherné súťaže, alebo misií vyhrať chrám v aréne, alebo predávať tovar v aukcii.

 

Shadowland on-line registrácia