Záložky

Roger & Out

Alternatívne názvy: Roger & Out

Herné Roger a Z je sci-fi medzi hrami pre prehliadač, je umožňuje hráčom rásť žoldnieri a premeniť ich superhrdina funkcie questy súboj s ostatnými hráčmi zhromažďujú a extrakcia skúsenostné body, ktoré , aby svojich hrdinov kúpiť alebo zvýšenie atribúty.
Zahrajte si hru Roger a Out bude veľmi zaujímavé, , pretože hráči splniť známych hrdinov a bude bojovať proti nim v galaxii vyplnené monštrá. Ak ste Roger a Z hrať, môžete otvoriť možnosť otvorte niekoľko oblastí vytvoriť alebo štart cechu vyhrať viac súboje. Byť kombinácie Stratégia a RPG hra, Roger a [ _1_] Z on-line má intuitívne ovládanie úžasná a animácie nastavená komik [_1_ ] štýlov grafiky. V inteligencie môžu hráči tiež tešiť na zábavu sprisahania a množstvo nečakaných rokovania.
Pred prehrávaním Roger a Z , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2GHz, 1GB RAM, Grafická karta - 128 MB Zaregistrujte Roger a Out nebude trvať veľa času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " Play teraz pre voľný [_2_ ] ',

2. Vyberte si pohlavia charakteru, závod, vzhľad, kliknite na tlačidlo " uložiť ";

3. Zadajte názov vášho charakteru;

3. Zadajte bezpečné heslo, je zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

. 5. Vyberte « Register ».

Roger a Z on-line - dobrodružstvo mladého žoldniera, ktorý bojuje so silami temnôt v galaxii ďaleko, ďaleko, alebo so silami svetla, sám alebo s inými žoldnieri - v ich vlastnom spolkové loď!
Odpor je márny, pretože hra zadarmo Roger a Out náhradné diely nikto! V skutočnosti, každý MMORPG a jeho postavy sa zelenými uši, modrá koža, čierne prilby - je to klišé v žánri sci-fi. V Roger a Z hrať - podieľať sa na tejto vzrušujúcej ságy, v ktorom sú známe postavy, ako napríklad zlato alebo droidov Marsh géniovia.
Funny a často sarkastický spôsob hry Roger a Z on-line skrýva komplexný koncepciu. Hráč vytvára a rozvíja superhrdina v galaktickom svete. Hráči Roger a Z on-line prijímať rôzne úlohy, duel s ostatnými hráčmi, zbierať cenné korisť a skúsenostné body, ktoré umožňujú ich hrdinovia úroveň vyššie a zvýšenie výkonu, ako je logiku, napríklad.
Roger & Out hra pozýva hráčov objaviť cechu a preskúmať galaxiu dohromady. Užívatelia si môžu vytvoriť posádku svojej lodi spolkové - vyššia úroveň cechu, viac k dispozícii priestor pre posádku na lodi Roger a Z on-line . Trik je v tom, že budete musieť doplniť každú pozíciu s dokonalým charakterom. Napríklad, hlavný inžinier musí mať vysokú logiku. Zakaždým, keď cechové úrovne sa zvyšuje, nádoba môže byť predĺžená, čo tiež otvára ďalšie misie, ktoré môžete vykonávať so svojou posádkou - s ešte viac bonusov pre všetkých členov cechu.

Výkonná časť zariadenia v Roger a Z on-line sa skladá z niekoľkých zložiek, ktoré ovplyvňujú vlastnosti zariadenia. Názvy položiek označujú typ zariadenia, hráč - z "otrhaný vesty anarchistami" a "nedostatku energie" so silným "UberGun". Intuitívne ovládacie prvky a farebné komik štýlu grafiky poskytujú jednoduchá hra Roger a Z . Elegantný grafický štýl Roger a Z on-line dokonale zachytáva atmosféru každého regiónu, v kombinácii s modernou hudbou a animácií.
Play Roger & Out on-line a detekovať zariadenie pre zlepšenie vlastností charakteru, sledovať taktiku nepriateľa a šéfa na výhru!

 

Roger & Out on-line registrácia