Záložky

Rastúce Mesta

Alternatívne názvy: Rastúce Mesta

Herný Rastúce Mesta - browser stratégia založená navrhnuté tak, aby stavať mestá. Simulácia činnosti opatrenia poskytuje hráčom možnosť dať Rastúce Mesta on-line a ich nápadom vlastné predstavy o zlepšenie mestskej infraštruktúry. Na jeho činnosť a poskytujú slušnú životnú úroveň obyvateľov svojho mesta, určite vyhrá rešpekt a byť slávny múdry majiteľ. Virtuálne opatrenia začnú svoje povinnosti, bez toho, aby prvý vyčerpávajúci volebnej kampani, že nemusí byť nervózny dosť hlasov na kŕmenie ľudí a nezmyselné sľuby. Nie, nie je tam žiadne miesto prázdnych slov! Musíte dokázať sami v praxi a spĺňajú všetko, čo sľubujú politici v reálnom živote. Súhlasím, že to nie je len premýšľať o tom, ako by to urobil, ako by sa výpočty, ako sa snaží, aby spĺňali požiadavky davu. Starostlivosť o svojich ľudí, nebudete hnevať. Bystrý a šikovný stratég môže stať skutočným magnát niekto bez nepriaznivých vplyvov.

Ak chcete ukázať, čo môžete urobiť, ísť do hernej stránky, kde čaká Rastúce Mesta registrácia. Play Rastúce Mesta z ľubovoľného počítača, ktorý spĺňa tieto parametre

  • OS Windows
  • Procesor 800 MHz Intel Pentium III
  • Kompatibilný s DirectX 9. 0 audio a video karta
  • Minimálna RAM 1 Gb
  • 2 GB voľného miesta na pevnom disku
  • Vysokorýchlostné pripojenie k internetu

Pripojte sa do hry Rastúce Mesta prejsť pod kontrolou územia, po zadajte užívateľské meno, heslo, e -mail, dátum pôrodu a súhlasím s pravidlami projektu. Okrem toho sa navrhuje predplatného zaujímavé novinky držať krok s rôznych aktualizácií.

Začať v malom a verí, že v priebehu doby, môže byť hrdý na svoje úspechy. Začiatok bude úspešnejší, ak Rastúce Mesta hrať začínať Starter Kit, ktorý sa predáva v hlavnom menu "City Hall." Je potrebné poznamenať, že cena je cenovo dostupné, takže sa nemusíte popierať sami seba. Nebojte sa zdanlivých problémov. Určite vyrovnať nielen s výstavbou obytného komplexu, ale bude stavať všetko potrebné vybavenie na výrobné účely, zábavných zariadení a ďalšie typy budov. Pokračovanie na rozvoj infraštruktúry pre malé mesto sa obrátil na obrovské metropoly! Čím vyššia je úroveň rozvoja, tým viac budete mať obyvatelia. A počet ľudí, plnenie do pokladnice prostredníctvom daní a iných poplatkov faktoru závisí na prosperite. Tento vzťah je logické a prospešné pre obe strany. Bohatší ako vy, tým viac vyhliadky a príležitosti na plnenie svojich povinností kvalitatívne správcu.

Naučte sa, ako investovať peniaze. V priemyselnom odvetví by mala byť uvedená do prevádzky v píly, farmu, tehelňu, pekáreň, pivovar. Energie komplexný a dopravný systém tiež vyžaduje investície. Pozitívne ovplyvňujú štátne financie obchodných vzťahov s ležiace v blízkosti mesta. Spolupracovať s ďalšími opatreniami pre zapožičanie ekonomiky, a to predajom svojich výrobkov a získavanie potrebných vecí ponúkaných susedov.

Hrať hru Rastúce Mesta nemožné bez prostriedkov. Napríklad, ľudia potrebujú také potraviny ako zemiaky, paradajky, obilie. Doska je potreba pre stavebné, drevené krovy, dosky, dlaždice, tehly. Postarajte sa zásob zdrojov, ktoré vaše plány by mohli byť realizované bez problémov!

S ohľadom na vzhľad mesta, stojí za to poznamenať, že v priebehu času výrazne mení. Koniec koncov, ak spočiatku k dispozícii len jednoduchej konštrukcie, s časom, môžete pristúpiť k výstavbe luxusných budov. Mimochodom, to všetko musí najprv získať stroylitsenziyu, a potom sa dostať do práce.

Rastúce Mesta on-line vám umožní vykonávať rôzne činnosti. Na tento účel by mala byť predná plocha, ktorá, rovnako ako všetko ostatné, si vyžaduje byť v dobrom stave. Počas akcie sa môžete dostať dobré odmeny, a to, dvojnásobne potešený.

Tackle fascinujúce zábavu teraz. Získať skúsenosti, aby sa stal skvelý manažér a len skvelý hostiteľ. Vám veľa šťastia a dobrú náladu!

 

Hra Rising Mesta registrácia