Záložky

Remanum

Alternatívne názvy: Remanum

Je hra pre viacerých hráčov Remanum voľného obchodu, hra, kde si vyskúšať sami v úlohe obchodníka, sa snažia hromadiť bohatstvo a reputáciu v 20 mestách rímskej ríše okolo Stredozemného mora. Hrať hru Remanum, aby sme na neurčito, pretože hra kolo trvá 6 mesiacov a ak vlastníte najväčšiu moc v Ríši, obdržíte titul cisára. Ale o titul bude musieť bojovať! Ak to chcete rozumne spravovať svoje farmy, továrne a dielne, predávať produkty, zarobiť, a, samozrejme, použite bohatstvo v prospech občanov a mesta Remanum on-line.

Pred prehrávaním Remanum, uistite sa, že váš počítač spĺňa minimálne systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB

Registrácia Remanum neberie moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte možnosť "Zaregistrujte sa tu";

2. Zadajte názov konta,

3. Zadajte platný e-mail;

4. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

. 5. Vyberte "Registrácia".

Remanum hrať celkom zaujímavé, pretože máte veľa cieľov! Po prvé, štát rešpektovaný občan vo vašom meste. Musíte rozšíriť svoje územie, vyrábať tovar a predávať ich na trhu ziskové Remanum on-line. Remanum hra vám umožní obchodovať s tisíckami hráčov zo všetkých miest Ríše. Nezabudnite zjednávať, pretože vy, takže si dobrú povesť.

Hra je inšpirovaná unikátny Remanum ekonomického systému: každý nákup alebo predaj, akýkoľvek nedostatok zásob je zobrazený na svetovom obchodnom systéme, čo vedie k zmene dopytu na trhu.

Jedným z cieľov je zvýšiť on-line Remanum svoj majetok. Môžete si vytvoriť celý rad rastlín, ktoré produkujú základné materiály alebo recyklovať ich do viacerých hodnotné produkty. Remanum hra vám umožní predávať svoje výrobky prostredníctvom trhu s miestnymi obyvateľmi.

V Remanum hry zahŕňa vybudovanie veľmi silný produkčný systém: každý objekt automaticky produkuje tovar, v prípade, že je dostatok miesta na suroviny a skladom. Vašou úlohou v Remanum on-line bude vytvárať také efektívne výrobné reťazce, že každý odbor má veľmi efektívne pracovali. Najcennejšie výrobky vyrobené v niekoľkých ko-pracovné odvetvia.

Môžete prehrávať Remanum a rozšíriť výrobu. Pri správnom vývoji, bude vaša produkcia poskytne viac produktov. Pre vaše bohatstvo a povesť môže rásť v Remanum on-line, musíte pravidelne investovať do nevýrobných budov, ako sklad a prístav.

Remanum hra nedáva prvenstvo bohatstvo. Aby sme vám pomohli dostať až na najvyššej úrovni v hodnosti sily, budete musieť darovať peniaze a tovar, a venovať sa pre blaho mesta. Pravidelne sa zúčastňuje hlasovania alebo navrhnúť kandidáta pre voľby do senátora Remanum on-line. Politici získať viac energie a rozhodnúť, ako rozvíjať mesto. Senátor s najvyššou povesť by sa stal cisárom Remanum hra neskoro na bicykli.

Starajte sa o svoje postihnutie a súdržnosti v mestskom Remanum hre! Existuje mnoho rôznych verejných budov v Remanum, ktoré sa vzťahujú na všetkých občanov a subjekty v meste.

Každá hra kolo v hre prechádza Remanum 6 mesiacov. Hráč s najlepšou povesťou na konci kola vyhráva a stáva sa cisár Remanum. Mesto s najlepšou povesťou a hráč s najviac majetku (podľa počtu obyvateľov), sú udeľované samostatne. Začať stavať svoj výrobný systém Remanum on-line práve teraz!

 

Remanum on-line registráciu