Záložky

Planetside 2

Alternatívne názvy: Planetside 2

Planetside 2 on-line - originál MMOFPS z Sony prihlásený Zábava kde sú hráči čakajú na veľkých bitiek. Ak ste dosť prehliadača-razvlekalovki, kde sa tápanie na jednom mieste a túžby jeden na jedného s protihráčmi, ak chcete niečo veľké a pôsobivé, ak vaše srdce túži, a túži pre rutinné slávy - The Game Planetside 2 perfektnú ktoré uspokojí všetky vaše túžby odvážny. Tu v jednej bitke zahŕňajúce tisíce hráčov, ale to nie je ako nezrozumiteľný neporiadok. Začína hrať Planetside 2, stanete členom globálnej vojny, kde všetko je podrobná a starostlivá pozornosť k detailu, z ktorých každá plní svoju úlohu, je miesto, stratégie a tímová práca. Udalosti rozvíjať priestranné umiestnenie, skladajúci sa z desiatok štvorcových kilometrov. Budete navštíviť všetky tri kontinenty, ktoré sú vyhradené pre hry. Іndar, Esamir, a Amerish - nie je len územný priestor, a miesta, kde sa neustále vrie inú scénu. Okrem toho si môžete nielen túlať po zemi, ale aj vo vzduchu, s využitím všetkých druhov techník.

Všetko, čo potrebujete, aby preniknúť na rozľahlosť vesmíru - Planetside 2 registrácia. Ak chcete vytvoriť účet, vyplňte údaje v požadovaných oblastiach: Názov stanice, potvrdenie hesla, e-mailová adresa, krajina, dátum narodenia. Prihlásiť sa k odberu noviniek deje automaticky, ale v súlade s pravidlami pre registráciu hry Planetside 2 vyžaduje potvrdenie zaškrtnutím príslušného políčka.

Prezrite si zoznam systémových požiadaviek potrebných na zabezpečenie pohodlné hranie: Microsoft Windows XP, Intel Core 2 Duo E6850 (alebo vyšší) alebo AMD Phenom II X2 (alebo vyšší), grafická karta NVIDIA GeForce 8600 (alebo vyšší) / AMD alebo ATI rady 4850 (alebo vyšší) Zvuková karta kompatibilná s DirectX, 256 MB VRAM, voľného miesta na pevnom disku 15 GB, 4 GB pamäte RAM. Ak to všetko sa usadil, bezpečne otvoriť dvere do fantastického sveta!

Ako začiatočník, je nutné zadať časť na strane, kde chcete bojovať. Potom budú môcť zvoliť najvhodnejší triedu, aby vykonala to, čo vaša duša túži. Poďme sa zoznámiť s dostupnými frakciami. New konglomerátu (vedúci SeaNanners) - Rebels je pripravený pre jeho nápady, ako dať život. Tieto organizované skupiny disidentov robia všetko pre to, aby boli pripravené splniť ideál pripravovaných misií. Terran Republic (vedúci TotalBiscuit) je určený na ovládanie občanov kolónie. Bojovníci národa presadzovať právo a udržiavať poriadok. Zástupcovia suverenity Wan (vedúci Tobuscus) verí, že budúcnosť ľudstva, stačí nasledovať technologický pokrok. Oni sami už dlho používajú cudzie technológiu a sú schopní rozlúštiť tajomstvo staroveké artefakty. Ale kto by patríte, to krutá vojna sa týka každého, kto sa odvážil prísť sem. Nebude odpočívať, ani v preplnených mestách, alebo v širokej oblasti. Potom, čo všetky bitky sa konajú po celom svete. Tak vydrž!

Planetside 2 online hra má rad prvkov, ktoré ho odlišujú od jeho predchodcu a ďalších internetových projektov. Napríklad, je k dispozícii na dlhú trať, za predpokladu, že využitie pamiatok a regeneračné štíty, na trajektóriu strely má vplyv gravitácie, vývoj strom umožňuje prekonať svojich súperov (približne 15-20%) a bojuje zahŕňajúce asi 3000 bojovníkov zvýšiť adrenalín maximum. Jeho chuť je meniť dennej doby a počasia. Po súboji mať obrovský vplyv faktorov, ako sú svetla a tmy, hmly alebo mrakov veľké, ľahko skryť.

Hrať hru Planetside 2 budete používať pozemných a vzdušných vozidiel, rovnako ako mnoho kusov úžasné arzenálu. Nezabudnite, že úspech v boji závisí predovšetkým na slušné zbrane a zručnosti postavy. Takže venujte pozornosť prevodovky a nivelačných vlastností. Čím dlhšie budete Planetside 2 hra, o to zaujímavejšie, že sa stane. Potom, čo postupne odhalil plný potenciál tejto mimoriadnej hry.

3D engine robí svoju vec, a budete sa cítiť, že všetko, čo sa deje na obrazovke je naozaj reálne. Ponorte sa do vojenského prostredia zažiť celú škálu emócií strana epické bitky! Veľa šťastia a inšpirácie!

 

Planetside 2 on-line registrácia