Záložky

Panzar

Alternatívne názvy: Panzar

Game Panzar - návykové MMORPG online hra s veľkým bojový systém a role-playing zložkou. Objavil sa v tejto originálnej akčnej vďaka k firemnej sieti NETA Panzar Studio. Vývojári urobili všetko pre to, aby užívateľom prezentovať projekt, v ktorom obaja najlepšie tradície rešpektovanej internetové hry, a je tu priestor pre nové položky úplne zaujímavých pozornosť tých, ktorí začínajú hrať Panzar. Ak máte radi závratnú dobrodružstvo, schopnosť vykonávať výkony v arénach, nebezpečnú cestu prostredníctvom rôznych miestach - Panzar on-line na vašej chuti!

Aby ste sa stali obyvatelom neuveriteľne krásny svet musíte Panzar registrácii. Ak to chcete vykonať, musíte zadať v niekoľkých oblastiach osobitnej formy. Poskytnúť informácie, ako je vaša e-mailovej adresy a hesla. Potom, opíšte kód z obrázku a zadajte požadovaný riadok promo kód. Potom kliknite na tlačidlo "Dokončiť". Nezabudnite, že registrácia Panzar hra sama o sebe je dôkazom toho, že súhlasíte s Podmienkami používania. Vytvorením účtu, môžete ľahko stiahnuť klienta. Samozrejme za predpokladu, že počítač spĺňa túto minimálnu konfiguráciu:

- Operačný systém Windows XP / Vista / Seven;

- Procesor Inter jadra 2Duo 2. 4 GHz

- Karty Nvidia GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2 GB RAM;

- Voľné miesto na pevnom disku 4GB

Šliapnutie na fantastické land, musíte zvoliť rasu a triedu, ktorá najlepšie zodpovedajú vašej osobnosti. K dispozícii sú štyri preteky a osem zodpovedajúcich tried. Pre škriatkami sú Berserkers a tanky na ľudí - Paladins a inkvizítori, do trpaslíci - zariadenie a inžinierov, a elfov - mágov a čarodejníkov. Každá postava v hre má svoje vlastné jedinečné schopnosti. Na bojisku, každý hrá rolu. Avšak, tam sú základné vlastnosti, ktoré sú obdarení všetkými znakmi vo väčšej či menšej miere. Tento zdravotný stav, zručnosť, rýchlosť útoku, mana, energie, pohonné jednotky a ďalšie. Medzi kontrakciami, budete sa zaoberá čerpanie svoje zručnosti a zlepšiť efektivitu brnení a zbraní.

S ohľadom na predmety, ktoré môžu byť použité v hre, hlavnej úlohy, samozrejme, hrá zbraň. Je rozdelená do blízkeho i vzdialeného okolia. Navyše, každá trieda má schopnosť používať niektoré zbrane. Armor nepochybne sú tiež jedným z hlavných prvkov, z ktorých by sa mal starať pri príprave na bitku. Ak chcete urobiť, navštívte kováčsku alebo obchod. Viac Panzar hra ponúka možnosť užiť si rôzne lektvary, amulety, runy a dokonca aj šperky.

Hra sa odohráva na priestranných miestach. Nočné pekelné poľnohospodári Bay snehuliaci, hmla etapa, lapače meteority Citadel alchymistu Orc Bouda, pevnosť kanibali Quarry trpaslíci chrám orkov Arena bojovníkov a Siege of Fort močiare - to sú miesta, ktorá musí ísť do každého, kto vzal hru hra Panzar. Na svojej ceste tam bude veľa zaujímavých hádaniek, nad ktorými budú musieť rozbiť hlavu, rovnako ako najpamätnejšie questu úloh, ktoré bude vyrovnať sa silou iba tučne a asertívny.

Aby bolo možné úspešne realizovať naše plány, je lepšie získať podporu priateľov. Panzar oveľa zaujímavejšie hrať, byť statočný častíc komunity. Po prvé, bude to jednoduchšie vyhrať s nepriateľmi, a za druhé, vo svojom voľnom čase sa môžete baviť duševné klábosení.

Prejsť cez úroveň po úrovni, objavovať nové aspekty ohromujúci hernom svete. Čím vyššia úroveň, tým väčšia bude vaša sila a sláva využije rastie rýchlosťou zvuku. Okrem príjemné chvíle pri dobytí každej ďalšej úrovni je darček v podobe nové talenty, ktoré navštívite oltár, môžete vyvíjať a transformovať do doteraz neprístupných zručnosti. Nenechajte sa zastaví! Vaše úsilie bude neprejde nadarmo! Radosť z víťazstva nad mocnými nepriateľmi - najlepšou odmenou pre každého bojovníka! Cítiť chuť víťazstva, je to s použitím Panzar on-line! Nech šťastie vám praje svojim úsmevom

 

Panzar on-line registráciu