Záložky

OhMyDollz

Alternatívne názvy: OhMyDollz

Herný OhMyDollz - dokonalá kombinácia on-line hry a na webových stránkach komunity. Vytvorte si svoj vlastný bábiku - vyberte si farbu kože, očí, vlasov, štýl, a ešte oveľa viac ...

Budete hrať hru OhMyDollz a sledujte, ako vaše bábiky v hre postupuje, budete musieť venovať veľkú pozornosť jeho štýlový vzhľad, ísť nakupovať, aby preukázal to je dokonalosť sama! Doll House hra vám prinesie mnohé dobrodružstvá, aby ukončili svoj bábika sa stala najobľúbenejšou!

Pred prehrávaním OhMyDollz , uistite sa, že váš počítač spĺňa systémové požiadavky, ako sú: frekvencia procesora - 2 GHz, 1 GB RAM, Grafická karta - 128 MB . Pripojte sa do hry OhMyDollz nebude mať moc času a jednoduché:

1. Na hlavnej stránke vyberte položku " prístup namiesto "

2. Zadajte svoje užívateľské meno,

3. Zadajte bezpečné heslo a zopakovať;

4. Zadajte platný e-mail;

.

5 Napíšte rok jeho narodenia;

6 . Vyberte možnosť "Registrovať" a OhMyDollz Registrácia je u konca.

Už ste vždy chcela byť modelka? Alebo žiť život slávneho speváka alebo herečka? Potom OhMyDollz on-line vyrobené špeciálne pre vás! OhMyDollz hra vám ukáže móda, šperky, perfektné štýl, vkusne zariadené apartmány a zručnosti zvádzanie! Budete OhMyDollz hrať a žiť úplne nový a fascinujúci život! OhMyDollz online hra navrhnutá tak, aby vyhovovali potrebám mladých okúzľujúcich dievčat. Pokiaľ máte záujem o tento spôsob života, a ste snívali o tom, hra ponúka aspoň realizovať svoje túžby na virtuálnej úrovni.

V OhMyDollz on-line stanete atraktívny a krásna, zvodná žena, z ktorých každý stratí hlavu! Vyberte si vzhľad, vlasy, make-up a farbu pleti. Vaša predstavivosť vie, že v hre OhMyDollz žiadne medze. A to je len začiatok, pretože teraz žijete v nádhernej vile, ktorá je len čakajú na zdobené vás. V obchode OhMyDollz hre si môžete kúpiť, čo chcete, a tak často, ako sa vám páči. Sa vám nepáči vaše červené šaty už? Chcete si kúpiť nový jedálenský stôl v OhMyDollz on-line ? Myslíte si, že roztomilý malý pes vyhovovali vášmu štýlu? V obchode OhMyDollz hre nájdete všetko, čo vaše srdce túži.

V OhMyDollz on-line sa môžete rozhodnúť, kde chcete pracovať. Nezabudnite si skúsenosti s cieľom zlepšiť svoje schopnosti a pokračovať vo svojej kariére.

Počas hry OhMyDollz on-line máte možnosť podieľať sa na módnych prehliadkach a vyhrať skvelé ceny. V Dollhouse hry sa točí okolo bizarné domov, priatelia, priateľka a, samozrejme, svoje milovníkov. OhMyDollz hra ponúka miesto, kde môžete slobodne vyjadrovať. Flirt ako blázon a zviesť muža v sérii s najrôznejšími trikmi!

OhMyDollz hra má tiež dobre vypracovaný sociálne spoločenstvo. Môžete chatovať s priateľmi a hrať sa s nimi. Nájdete podobne zmýšľajúce OhMyDollz on-line , ktoré môžu vymeniť svoje predstavy o dizajne, móde a mužov. Módne prehliadky a rôzne ceny to očarujúce život viac vzrušujúce. Hra OhMyDollz on-line nikdy nuda, pretože sa neustále mení, a tam je vždy niečo nové k videniu, skúsenosti alebo ísť nakupovať. Butiky hra OhMyDollz ponúkajú širokú škálu predmetov, ktoré môžete použiť na výzdobu vášho bábiku alebo váš byt.

V zásade platí, že hlavné aktivity v OhMyDollz on-line opakuje po celú dobu: zmeniť štýl vášho bábiky, zviesť ženy, vyzdobiť dom a navštíviť módne prehliadky. Splňte si svoj sen a stať kukly hra OhMyDollz.

 

OhMyDollz on-line registrácia