Záložky

Nova Raider

Alternatívne názvy: Nova Raider

Nova Raider on-line - browser-based multiplayer role-playing game je fantastický voľný modelu. Aktuality MMORPG vyvíjať v reálnom čase. Len si predstavte sami seba v úlohe rozsiahlych galaxií chyba pilot, ktorý beží od raidu ennemy dúfať, že sa uniknúť a nájsť svoju domovskú planétu vôbec. Ako potom by mal byť príjemný návrat do objatí matky-planéty a pocit, že ste konečne našiel svoj domov. Ale tak dlho, ako dlho dokážete balansovať v stave beztiaže vo svojej vesmírnej lodi a pred mnohými nebezpečných dobrodružstiev, ktoré majú prejsť. Všade tam, kde ste si nechali kurz, nepracuje s pirátmi uniknúť stretnutia a ohavné príšery. Ale po zuby ozbrojení, takže všetko úsilie na zlepšenie vašej lode a s podporou ľudí, ako ste vy a pútnikov, dostanete všetky šance, aby sa dospelo bezpečne k cieľu. A nechať to byť neuveriteľné cenný, ale potom ste dvojnásobne oceniť jedinečné šťastie byť doma!

Ak chcete hrať hru, ktorú potrebujete k Nova Raider počítač priemernú konfiguráciu a pripojenie k internetu. Tvorcovia sa snažili, aby projekt k dispozícii pre užívateľa, tak zásadne nadhodnotené požiadavky na systém. Všetko, čo je potrebné, aby sa vo virtuálnom vesmíre - tento Nova Raider záznam. Okrem toho, tento proces je pomerne jednoduchý. Pripojte sa do hry Nova Raider vyžaduje plnenie také oblasti, ako užívateľské meno, e-mailovú adresu, heslo a výber servera. Mali by ste si byť vedomí toho, že vytvorenie účtu, čím sa potvrdzuje prijatie dohody o užívateľa.

Tak, ako hrať Nova Raider, potrebujete loď, urobíte svoj výber ešte na začiatku. Takže, vám bude ponúknutá nasledujúce typy priestorových jednotiek: Balanced (planéta), R aider (Hotovo), Tank (obrana), Support (hojenie), Trader (obchod). Každá loď svoje špecifické schopnosti, ktoré zodpovedajú určeniu. Myslíš, že to, čo sa vám bude páčiť robiť a vyberte požadovanú možnosť.

Nova Raider online hra ponúka rôzne varianty spustiteľných akcií. A vy sa vstúpiť do brutálneho boja a brániť proti zbytočná monštrá a realizovať obchodné transakcie, a zbierať cenné zdroje, a podieľať sa na špeciálnych operácií, a snažte sa ujsť dôležité udalosti. Udalosti sú rôzne aktivity. Napríklad, Halloween, Vianoce, atď § Facebook používatelia k dispozícii, aby prispeli k činnosti s názvom "New Star Raider». A koľko questy varené hra Nova Raider! Nadchádzajúce družstvo úloha nie je nemožné soschitat. Kľúčom k úspechu - spolupráca s ostatnými hráčmi. Po spoločné úsilie vyžaduje nielen príchod misie, ale zúčtovanie s all-mocných bossov. Tímová hra je optimálna v tomto nepredvídateľnom svete.

Užívatelia môžu mať možnosť kúpiť hviezdu v banke v sade. S týmto kúpu bude mať rad bonusov, čo samo o sebe uľahčuje náročné úlohy.

Hra má veľa možností, ako zarobiť. Budeme vytvoriť jednu z najviac užitočných príkladov. Niekedy sa stalo vo vesmíre rozkoly a časom portály jednosmerný prenikavosť všetky príšery a červami. A za zabitie červa, akonáhle sa dostanete päť hviezdičiek. Dobrodružstvo nebezpečné, ale výnosné!

Pretože sa zaväzujete Nova Raider hrať, budete musieť neustále sledovať stav lode. Vskutku, zlepšenie šance na výhru zvýšiť. Každá sonda má CPU. Zlepšuje tvorbu a podporu poškodenia Drone. Tiež tam sú ukazovatele uvorotlivosti (koľko rakiet zameraných na míňate), presnosť (vaše zábery, ktoré sa dostanú do bodu) a kritické šanca (pravdepodobnosť kontaktné kritického úderu). Critical strike zase naznačujú, že nepriateľ dostať dvakrát toľko škôd, ako z bežných snímok.

Ak chcete dať hráčom motiváciu, existuje celý systém hodností a hodnotenia. A len na seba, závisí na tom, aké miesto to bude zaberať. Tvorcovia starostlivosť o vaše pohodlie. Mini-mapa a globálna mapa sveta je dobre premyslený a jasný. Prechod z jedného do druhého, nie je problém.

Vážení hráči, ak máte dlhé tiahne EVA a neovládateľné túžba viesť aktívny životný štýl neumožňuje sedieť - táto hra je určite vašej chuti! Skúste si to sami! Veľa šťastia!

 

Nova Raider on-line registrácia