Záložky

Ninja Wars

Alternatívne názvy: Ninja Wars

Hra Ninja Wars - kombinuje prvky MMO a RPG browser hry s humornými tvorčekov anime hrať. Potom, čo začal hrať Ninja Wars, zistíte, že jeho obyvatelia sú ako nikto iný populárnych postáv z Naruta a Bleach. Aj keď nie ste obmedzení pri výbere, a snažil sa hrať jeden znak, môžete ho zmeniť na iný. Ako sa pozeráte na pozvanie k návšteve ako Renji alebo Kiba, Vega alebo Cikamaru? No zaujímavé questy, misia vykonávať rôzne náročnosti, poskytne všetku možnú pomoc pre obyvateľov okolo vás víla zničiť špinavé monštier odvážne vstupuje do boja s ďalšími hráčmi. Nech sa stane čokoľvek, dať do tejto profesie dušu - a potom sa úspech vo vrecku. Ninja Wars on-line udalostí, ku ktorým dochádza na priestranných miestach, dohľadať ručne. Talent z mastera je nemožné rozpoznať všetky farebné krajiny a úžasne krásne. A čo je najdôležitejšie, že vám to všetko nádhera Ninja Wars dáva zadarmo. Ohodnoťte štedrosť vývojárov, ktorí pracovali na slávu, vytvoriť originálny projekt.

Ak chcete hrať hru Ninja Wars Váš počítač musí spĺňať minimálne systémové požiadavky. Hra nie je rozmarná technické parametre. Bude stačiť

  • Operačný systém Windows
  • CPU Intel jedna Jadro
  • 3. 0 Ghz
  • 1 Gb Ram
  • Musí byť nainštalovaný Flash Player

Ak je to v poriadku, hra bude fungovať bez prerušenia, a ponoriť sa strmhlav do Ninja vojny.

Vytvorte si svoj účet získať prístup k vynikajúcej sveta anime. Zadajte svoje užívateľské meno, heslo a e-mailovú adresu. Súhlasím s pravidlami hry a skontrolujte Ninja Wars vám bude riadnym členom pozvať veselý dobrodružstvo.

Prihlásený hra Ninja Wars má päť dedín - požiar, vietor, voda, zem a Lightning. Začnete v jednej z nich, a aby si raziť cestu vpred závisí od faktorov, ako je štýl hry, vaše túžby, úsilie. V priebehu času, môžete získať prístup do mesta démonov, Valhalla, Las Noches alebo nájsť dungeon Dungey. Všade tam, kde ste, ani šmykom všade tam, kde je veľa miest, ktorá sa vypočíta na základe skúseností výkon. Ale ak si len chcete chodiť ticho teraz rozjímanie o nebývalej krásy krajiny, zariadiť turné vidieť rôzne pamiatky a východnej animácie budova, ktorá je plná Ninja Wars on-line.

Samozrejme, budete potrebovať herné menu kúpiť si svojho hrdinu a robiť to odezhku niekto nepáči. Okrem vyžaduje a brnenia a zbrane, a napriek tomu nikto vám dá zadarmo. Preto sa hromadia získané kamene (pravidelný herný mena) a kupóny (mena vzrástla chlad). Ninja Wars hra vám dáva možnosť, aby sa tieto druhy meny priamo herné metódy. Ale môžete použiť zlato, kúpil za reálne. Držitelia zlatých Ninja vojen hrať o niečo jednoduchšie. Môžete získať nejaké pekné výhody.

Okrem hlavných zbraní môžete použiť zvitky, lektvary, posilnenie kamene a mnoho ďalších položiek. Slušný, než vaše akcie, tým väčšia šanca na výhru. Zničte zlé šéfov, prax v malých bitkách, a čoskoro budú môcť bez obáv, že vstúpil do arény prijať výzvu hodných oponentov. Dokážte, že môže odraziť aj najlepší!

Ninja vojna Online je oveľa zaujímavejšie pre vás, ak si získať podporu lojálni maznáčika. Čím lepšie sa postarať o to, tým väčšia bude návratnosť. Roztomilý zvieratá cítia lásku a pripravení na čokoľvek, len aby vám pomohol.

Každá postava v hre má základné charakteristiky týchto útokov, zámok, rýchlosť, vytrvalosť. Tieto parametre sa zlepšia. Ale na rozdiel od nich je 10 zručnosti bez čerpania, že nebudete môcť pohnúť dopredu. Neustále zlepšovať svoje zručnosti, ako je veterná technológia, zariadenie Ninja Technika požiarnej Lightning technológie, technológie vody, technológia Earth Tech Seals, telo Tech, Tech ilúzie a zdravotníckej techniky. Vytrvať - ​​a určite bude schopný zasiahnuť všetky jeho chlad!

Táto hra sa vzbudiť pozitívne emócie! Presvedčte sa sami! Buďte spokojní s legrační anime postavy!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more