Záložky

Nindou

Alternatívne názvy: Nindou

Nindou - online browser hra, v ktorej si môžete vyskúšať sami v úlohe tajomného orientálneho ninja. Kto z nás nechcel ísť cestou školenie ninja robiť veľa vecí bez povšimnutia. Ninja prichádza a odchádza, ako tajomne ako tajomný a jeho škola, čo je dôvod, prečo vieme len veľmi málo o nich. Herný Nindou vám dáva možnosť vyskúšať si ako ninja a pokúsiť sa dosiahnuť najvyššiu úroveň zručností - zvládnuť. Zaujímavé špeciálne efekty, zaujímavá hudba a nie len čakať na teba. Pre k vstupu do školy ninja, musíte prejsť jednoduchou registráciou. Prihlásenie na oficiálnych stránkach Nindou on-line , môžete nájsť všetko, čo užitočné informácie pre seba. To pomôže začiatočníkom pochopiť všetky nuansy hry.

Bude hra nie je spôsobiť problémy, pretože je dobre vyvinutý tvorcovia hry. Ale registrácia dotyk. V Nindou registrovaný neberie moc času, to je pomerne štandardné a skladá sa z troch oblastí: meno, e-mailová adresa a heslo. Zostávajúce čakať na potvrdenie a môžete začať hrať.

Hra je vyvíjaná na základe Ren Dou Feng Yun 3 a je zadarmo prehliadač založený na on-line flash hry. To znamená, že nie je viazaná na konkrétny počítač, môžete ísť do hry s akýmkoľvek dostupným v blízkosti počítača písaní e-mailu a hesla.

Ak chcete hrať Nindou, byť pripravený na ťažkosti. Pretože hra je určená pre použitie logického myslenia. Ako hra postupuje, budete musieť zbierať rôzne veci, a to nielen pre vývoj, ale aj pre zisk. Proschityvaya rôzne bojové techniky a zhromažďovaní špeciálnych položiek, môžete získať výhodu nad nepriateľom. V skutočnosti, v Nindou hrať on-line si môžete zahrať so svojimi priateľmi, a preto výhoda, ktorú potrebujete. Súťaže, hodnotenia, súťaže - to všetko sa môžete cítiť iba vtedy, keď bude závod začne s nepriateľom.

Ak hľadáte, čo hrať, hra Crazy Ninja bude tou najlepšou voľbou. Dobrá grafika vám veľa zábavy a jasných farieb po dlhú dobu opustiť hru vo svojej mysli, a možno to bude váš obľúbený rodinný hru. Pracovný ich spôsob ninja, budete musieť aj naďalej rozvíjať a posilňovať svoje postavenie. Použitie stovky predmetov v hre, budete mať možnosť rozvíjať svoje zručnosti, zapojiť sa do boja s nepriateľom.

Avšak, aby bolo možné pripojiť sa k bitke a rast, budete musieť byť preškolení. Akonáhle začnete hru, budete musieť ísť trochu tréning, po ktorom budete môcť ľahko prispôsobiť hru.

Nezabudnite Ninja - sú majstrami svojho remesla. Ak chcete dosiahnuť na najvyšší bod zenu, budete musieť investovať maximálne tvrdej všetky svoje sily do boja. Bojuje, ktoré vám pomôžu vytvoriť a získať si reputáciu. Je-li Nindou hrať hráte pravidelne, nakoniec dorazíte na prestížnej magisterskej úrovni. Iba master dokonale zvládol jeho telo, sa naučili využívať prírodu k svojmu prospechu a môže skrývať aj pred davom.

 

Nindou on-line registrácia