Záložky

Nightbanes

Alternatívne názvy: Nightbanes

Radujte sa fanúšikmi doskových hier, pretože hra Nightbanes - to je ďalší nápadom nemeckých vývojárov, ihneď po registrácii vám dopravu na úžasné a vzrušujúce svet stolové kartovej hry. Krásny dizajn, skvelá hrateľnosť, rovnako ako každý dosková hra, to nemôže, ale spôsobiť inšpirovať obdiv a nie na dlhú dobu. V Nightbanes on-line už zhromaždil veľa hráčov zo všetkých kútov sveta, a vy ste v zhone sa pripojiť k armáde kasína hráčom!

Hlavným bodom hry, samozrejme, vyhrať! Budete musieť zbierať karty v ruke. Sa zišlo viac ako 300 kariet, môžete vytvoriť balíček. Tu potom vstúpi do aktívneho nepriateľstvo s ostatnými hráčmi, pre vás, samozrejme, boja by mal skončiť len víťazstvo!

Ak chcete spustiť hru, rovnako ako v mnohých ďalších on-line hier, Nightbanes Registrácia je povinná. V tomto okamihu v hre, tam sú len dve dispozícii rozhranie dizajnu jazyk: nemčina a angličtina, nejaké plány na prispôsobenie hry pre ostatné, rusky, napríklad používatelia, ktorí ešte nie sú známe. Takže, vyberte jazyk, ktorý sa aspoň trochu rozumieť a dôverovať svojej intuícii. Zjednodušene povedané, ovládanie hry je jednoduché a intuitívne, aby pochopili, že je celkom jednoduché.

1. Pre registráciu kliknite na tlačidlo v centre gaštanové obrazovky «Konto erstellen».

2. Pred otvorením registračného formulára v pravom hornom poli, ktorý volal «Kontoname», budú musieť zaznamenávať svoje herné prihlásenie.

3. V ďalšom riadku, ktorý sa nazýva "Email-Adresse» bude musieť zaregistrovať adresu vašej aktuálnej e-mailovú adresu.

4. V riadku «» Passwort, ako môžete hádať, budete musieť zadať svoje jedinečné heslo pre prihlásenie do hry. Najlepšie zo všetkého je, či to je tak spoľahlivá, ako je to možné, takže môžete bez obáv hrať hru Nightbanes, bez strachu, že útočníci budú môcť zaseknúť váš účet.

. 5. Ak chcete skontrolovať systém by mohol byť rozšírený, budete musieť zaškrtnúť frázu «Geschäftsbedingungen prečítaná ...", čo potvrdzuje, že súhlasí s podmienkami služby.

6. Ak si želáte dostávať korešpondenciu zo správy systému, môžete si dať vtáka pred «erhalte Informationen", ak si nepraje dostávať náš newsletter, nechajte pole prázdne.

7. Dokončenie a overovanie všetko stlačte červené tlačidlo «Konto erstellen».

Počas hry budete musieť dokončiť questy a úlohy navrhovanej. V Nightbanes môžete hrať tri hlavné kategórie kariet:

1. Ktoré majú po ruke.

2. Ktoré môžu zlepšiť kartu.

3. Je potrebné zlepšiť palubu.

Táto hra je určite apelovať na všetkých fanúšikov doskových hier. Teraz hrať svoju obľúbenú hru by ste nemuseli čakať na priateľov zhromažďovať, len budete musieť ísť na stránky - tu čakajú stovky ďalších nadšencov, ako ste vy! Čo je dôležité hrať Nightbanes zadarmo, tak prečo nevyužiť príležitosť?

 

Nightbanes on-line registráciu