Záložky

NHL 09

Alternatívne názvy: NHL 09

Procesor: 1. 3 GHz

RAM: 256 MB (XP) / 512 MB (Windows Vista)

Video: 64 MB

Pevný disk: 3. 1GB

NHL 09 - najneskôr v časti okamihu populárnej sérii športových hokejového simulátora vyvinutý pre osobné počítače. Vyberte si svoj obľúbený tím z niektorého z dostupných svetových ligách, vrátane NHL '09, ruskej Superligy, fínskej SM-Ligy, švédskej Elitserien a súťaže AHL poľnohospodárskych klubu a národných tímov súťaží a najrôznejších turnajov, majstrovstiev a súťaží. Medzi mnohými herných módov mať možnosť hrať jeden zápas alebo stráviť celú sezónu, riadenie svoj obľúbený tím. A či vám zdá málo, potom sa hra NHL 09 vám dá možnosť cítiť sa ako tréner jedného z tímov v lige a s nulovou tradíciou vytvoriť veľký klub, vytvára kombináciu hráčov podpisovanie sľubné mladých ľudí zúčastňujúcich sa prenosu transakcie, a to aj podieľať sa na rozvoji infraštruktúry klub. Hrať NHL 09 môže byť v tíme, a single-player módu, vytvárať jeho chránenca a odovzdať ho k jednému z tímov ligy, a dokončenie inštalácie zamestnancov koučovanie pre každý zápas, bude môcť zlepšiť svoje technické a taktické charakteristiky ubiehajúce cesty od sľubuje nováčik svetovej hokejovej superstar.

Riadenie

Obvyklého pre celú radu športov hokejovej simulácie NHL 09, sa stal zmeny bodu a použitie minimálnych úprav grafický engine. NHL 09, ale má oveľa viac než situačné zmeny a nové video z bránkových osláv, tam bola podstatným spôsobom prepracovaná riadenie hry, optimalizované pre prevádzku bez gamepad. Hrať NHL 09 rôznymi spôsobmi, pomocou rôznych metód kontroly. Jednoduchý typ ovládania je ideálny pre použitie na bežné klávesnicu, ale zbavuje veľa príležitostí, kľučkovanie a iné technické prvky bodu. Profesionálny typ riadenia má širokú škálu nastavení a celý rad zložitých prvkov, vrátane vrhá oneskorenie falošných swingových a mŕtvice prvky. Avšak, používať tento režim ovládania klávesnice je v NHL 09 prakticky nemožné, hra je na ovládači bude vyžadovať ďalšie hodiny na zvládnutie techniky.

Úrovne náročnosti

Začnite svoju cestu vo svete vysokej hokej NHL 09 ponúkne nám najjednoduchších úrovní obtiažnosti, kedy kontrola hráč môže byť znížená na iba troch tlačidiel a šípy, a zamerané na určité rohu počítač prevezme. Čím vyššia je vaše schopnosti porastú, tým ľahšie bude hrať aj s najsilnejšou súper a zachovať ducha športu a úrovne obtiažnosti rozširujúce manažérsky tím bude musieť zvýšiť. NHL 09 Hra, ktorá v tomto smere širokú škálu možností. V manažérskeho tímu, môžete si pár trojité útoku a obrany, vyberte najúspešnejší kombinácie do majoritných a minoritných, vyberte taktiky pre každú úroveň, s prihliadnutím k individuálnej charakteristiky každého hráča, aj keď je možné zveriť do všetkých virtuálnych asistentov. Všetko v hre 5 úrovní obtiažnosti, na ktoré váš súper šikovnosť hry, rýchlosť a presnosť prevodovky porastie, a spolu s ňou, budú vaši hráči ukázať chyby v hre. Okrem toho všetko, môže ďalšie ťažkosti robiť manuálne cieľom, keď puk vystrelený či samodržiace posuny herné jednotky.

 

Počítačová hra NHL 09