Záložky

My Fantastic Park

Alternatívne názvy: Môj fantastický parku

My Fantastic Park - browser hra, ktorá simuluje zábavný park. Predstavte si, svetlé, krásne, plné smiechu a radostné kňučanie priestoru, kde ľudia prichádzajú uniknúť od každodenných problémov. Každý, kto niekedy navštívil miesto, ako je toto, a pravdepodobne viac ako raz. Vy snáď myslíte, že hra My Fantastic Park ponúka virtuálne návštevu parku a jazda na hojdačkách. Nie, ak si chcete vyskúšať sami, alebo že hojdačka - prosím. Ale používatelia tejto mimoriadnej hry plánuje ďalekosiahly a grandiózny. Potom, čo sa tu ani ako návštevník, a úlohu režiséra! Môžete si vytvoriť svoj vlastný zábavný park a potom, čo je sranda to bude, koľko ich bude, a to, čo môže prilákať divákov - záleží len na seba. Staňte sa väčšie úsilie, aby sa viac atraktívne váš výtvor pre ľudí. Ale prilákať deti, dospelých a dokonca aj starší ľudia - to je váš hlavný cieľ. Čo mi potešením byť na vás, aj keď krásne, a plný skvelých nápadov projektu nebude populárne, ale na území svojho majetku budú opustené a ponuré?

Pripojte sa do hry My Fantastic Park - dvere do sveta zábavy a dobrej nálady. Plnenie v niekoľkých oblastiach, dostanete na pozíciu riaditeľa a začať svoje prvé úlohy. Môj registrácia Fantastic Park sa vyžadujú nasledujúce údaje: meno, heslo, e-mailový server. Okrem toho, budete musieť prečítať pravidlá a súhlasím s Podmienkami a Zásadami ochrany osobných údajov. Teraz si môžete vychutnať na hru v prehliadači, aj keď váš počítač nespĺňa vysoké a systémové parametre.

Spustenie hrať hry on-line My Fantastic parku, ocitnete sa na opustenom území parku. Tu potom bude rozširovať svoje aktivity. Prvé dve zarovnané atrakcií - a toto miesto nie je tak smutný. Rozšírenie jedného z nich - a prví návštevníci obzrieť sa záujmom o nový zázrak, že ste. Potom, pod prísnym dohľadom všetko pôjde ako po masle. Rozdelenie parku do zón. Nastavenie rôznych atrakcií, od malých a končí meradle. Stan streľbu, dynamometer, detské ihrisko, bábkové divadlo - to všetko je len začiatok. Postupom času budete aj Oldtimer a izbu narušujúcich zrkadiel, a kúzelník, a raketoplán a horské dráhy a hororu ceste a pretekársku dráhu. Prečo nie skutočný raj? A majiteľ toho všetkého - ste.

Pokúste sa obťažovať Dominion vašej oblasti. Napríklad, dá vám 200 jednotiek piesku stopy. Samozrejme, že by mal byť použitý v prospech, a to právo položiť stopu pre návštevníkov atrakcií. Nezabudnite nainštalovať viac kiosky, ktoré budú určite v dopyte. Pamätajte si, že to, že to nie je kvôli sebe a pre ľudí. Váš úspech vymerivaetsya presne podľa toho, ako veľa ľudí môže mať záujem. Ako iste viete, tak ľudia kazia teraz a výhody civilizácie, aby všetci slúžiť najkrajšie!

Moje hry Zábavný park nerozvinutých tak, že úsilie investované späť k vám stonásobne. Konieckoncov, návštevníci nie sú len tam v celých húfoch, a zaplatiť za potešenie parku dolára, ktoré idú do vrecka. Zisk z teba robí sebavedomie a dobrý podnet k zlepšeniu svojich potomkov.

Pre prehrávanie My Fantastic Park musíte sa najprv kŕmiť. Pretože bez nej budovať a rozvíjať jazdy? Prostriedky sú rozdelené do štyroch hlavných typov:

- Stavebný materiál (kameň, kov, lak);

- Náhradné diely (stroje, motory, elektronika)

- Idea (kreatívne nápady, plány, výskum);

- Príroda (prírodné materiály, rastliny).

Akonáhle hra Zábavný park potrebuje suroviny, tak tam sú spôsoby jeho výroby. Ako sa môžeme dostať v poriadku? Áno, veľmi odlišné, zbierať suroviny života návštevníkov, sa snažia uhádnuť správne karty vyložené boostery, ktoré môžu byť číha v sadách surovín, plniť úlohy a posunúť úroveň výmenou za dary, vyzdvihnúť materiály pri čistení prekážok, ako kamene a korene, hrať Wheel of Fortune. Okrem toho je tu možnosť zakúpenia prémiového menu (diamanty), ktorý je vymeniť za suroviny.

Štart My Fantastic Park hrať hneď teraz, a uvedomiť si, že taký záujem je preplnený herných prvkov. Už nikdy sa nebudete nudiť! Obavy z rastúcej faktor zábavy v okolí uchváti tak, že čas ubieha rýchlo. Upjers spoločnosť urobila všetko pre vaše potešenie! Tak sa poponáhľajte rovnakou starostlivosťou, vyhodnotiť tvorca!

 

Môj Fantastic Park Registrácia a hrať!