Záložky

Music Wars

Alternatívne názvy: Music Wars, vojna hudba

Prihlásený Game Music Wars - Nový voľný MMORPG browser hra s 2D pohľadoch od spoločnosti Destiny Development. SaundSiti obyvatelia bojovať za ich hudobný vkus, brániť svoj názor päsťami. Môžete si jednoducho vyberiete príslušnú kategóriu kovu, rap, rock a glamour, vzhľadom na ich preferencie. Vaša postava - zástupca hudobné skupiny. Play Music Wars môžete tým, že prihlásenie cez Facebook alebo VKontakte. K tomu je potrebná registrácia v hre hudobné vojen, v ktorej budete informovať všetky potrebné údaje (názov hry, e-mail, heslo). Požiadavky na systém sa líšia skromnosťou, pretože počítač musí spĺňať tieto jednoduché parametre ako:

  • OS Windows
  • Procesor ( Pentium )
  • 2 gb RAM
  • Karty
  • Zvuková karta
  • Pripojenie k internetu
  • Zvyčajná robí

Musí byť istotne nainštalovaný Adobe F oháňať Hráč 11. 4. Vážení milomany a len hráči, objaviť tento úžasný hru! Tie sú len čaká na príjemný zážitok!

Registrácia Cestoval Music Wars umožní, aby sa v okne charakteru, kde budete ovládať svoje konanie. Ak chcete získať herné peniaze, vykonávať rôzne úlohy. Po prečítaní úlohy, pokračujte prevedenie. Ak úspešne zvládnuť - odmena je zaručená! Ich úspory musieť vynaložiť na zariadení. Všetko, čo potrebujete, môžete kúpiť v špeciálnom obchode. V sortimente sú zbrane, amulety, zvieratá a ďalšie. Vybraný objekt musíte presunúť váš inventár k štúdiu, ktorý je zobrazený v ponuke profile.

Môžete si tiež kúpiť energiou (za účasť v boji vyžaduje určité množstvo nej), rôzne karty (dať nejaké výhody). Dávajte pozor na množstvo energie, alebo vzhľadom k jeho kapitálu a zastupoval hviezdy.

Nováčik pomôcť získať skúsenosti, že prvé tri majstri. Sú veľa zmysel vo veciach umenia, aby ich tipy vám môžu byť veľmi cenné. By nemal ľahkovážne prepustiť je, že je lepšie počúvať.

Zahrajte si hru on-line hudobné Wars potrebujete čerpanie hrdina zručnosti. Pocit dôveru v seba, môžete vyzvať ostatných hráčov a pripojiť sa k boju. Nie nutne mať dokonalý hudobný sluch, aby dokázal svoju nevinu. Music Wars hra - toto rozhodnutie vzniklo neponyatok použitie tohto argumentu ako fyzickej sily. Mimochodom, použitia obuškov, päsťou a ďalšie príslušenstvo zvýrazniť svoje zámery. Udrží silné, obratné, húževnatý hráča. Nedovoľte nikomu vnútiť svoje názory! Nemyslíte si, že ste práve dostatok talentu vyšplhať na hudobný Olymp?

Môžete nahrať svoje hrdinu k účasti na turnaji. Turnaje prebiehajú automaticky. Môžete tiež zostáva byť videný výskytu udalosti. Keď je treba, spoločne s priateľmi, môžete vytvoriť skupinu - druh klanu. Tam je hodnotenie, v ktorých sa vaša skupina bude mať prvý riadok, môžete použiť iba k tomuto úsiliu.

Rozprávať umožňuje klásť otázky, vznášať pripomienky alebo návrhy. Nenechajte si ujsť príležitosť vyjadriť sa emócie spôsobené úžasné hry.

Music Wars hrať budete za sprievodu príjemnej hudby. Navyše môžete vybrať pesničky v rádiu je vaša krajina. Zvuk vytvára atmosféru, ktorá je schopná zdvihnúť náladu a rozptýliť smútok, inšpirovaný sivé dni.

Ak chcete byť náhle, vitajte kúpiť rubíny. Môžete to urobiť s pomocou reálnych čísel pomocou WebMoney. Víťaz rubíny získať ďalšie funkcie, ktoré robia hru oveľa zaujímavejšie.

Ďalej fajnšmekrov! Vyhrajte rešpekt v nekompromisnej SaundSiti! Splniť dlho-držal sen teraz ľahko, virtuálny svet - to najlepší spôsob, ako stúpať k sláve! Veľa šťastia!

 

Game Music Wars registrácia